Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől késhet még? fórum

Mitől késhet még? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 15. 20:28
Késhet fertőzéstől is,vagy nekem pl.petefészek-ciszta miatt ki is maradt
2008. júl. 26. 06:54
JÓ reggelt. nekem az idegességtQl késett nagyon sokszor sokat. SQt, volt olyan a Lányomnak, aki még szüz ki is maradt. Nekem az áLDOTT jÓ dOKIM, azt mondta, hogy a nQi-férfi hormonok játéka is lehet. Aztán a szülésem be álította.
2008. júl. 24. 20:10
pl:méhnyálkahártya megvastagodása
13. funky_b (válaszként erre: 7. - MelisUK)
2008. júl. 24. 11:13
A legjobb barátnőm évekig fogamzásgátlót szedett és amikor abbahagyta, 7 hónapig nem menstruált, csak 28 naponta hatalmas görcsöket érzett. Nagyon el volt keseredve, de a kínok ellenére sikerült visszatérnie a normális életbe és már minden ok vele. Azt mondta, hogy soha többet nem kell neki tabi.
12. marcsix (válaszként erre: 10. - RLindi)
2008. júl. 24. 11:10
Köszi. Várni fogom a fejlemény... Ha nem védekeztetek akkor akár még össze is jöhetett. :)) Majd írj. szia.:))
11. marcsix (válaszként erre: 9. - MelisUK)
2008. júl. 24. 11:09
Igy van. Szerintem a legtöbb teszt azt írja, hogy kimutatja és mégsem. Én olyat vettem ami azt írta, hogy már a legkezdetibb szakaszban lévő terhességet is kimutatja... És hopp semmi. (JA az akkor volt amikor az elsővel voltam terhes.) Vele minden héten csinlátam tesztet. Annyira szerettem volna...ha pozitiv lett volna. És egyszer csak a késés után jópár héttel kimutatta.Én meg szidtam magam, hogy ezer tesztet vettem... mert gondoltam, hogy csak rossz volt a teszt. Egyébként ez is előfordul állítolag. De a bizti kedvéért jobb kicsit várni... És egy hét mulva meglépni a dolgokat. :)Sz.tem
10. RLindi (válaszként erre: 6. - Marcsix)
2008. júl. 24. 11:08

Köszi! Tulajdonképpen nem védekeztünk,igy nem bánnám,ha baba lenne. Azt hittem ilyekor már ki kéne,h. mutassa.

Várok pár napot,ha semmi nem változik akkr persze ugyis doki lesz belőle.

Neked gratulálok!

9. MelisUK (válaszként erre: 6. - Marcsix)
2008. júl. 24. 11:06
Úgy tudom, hogy vannak már olyan tesztek, amik kimutatják az ilyen friss terhességeket is, csak ahhoz azt a másféle tesztet kell venni, azt, ami kimutatja az egy hetes terhességet is. De ha vár az ember picit, akkor lehet a normál tesztet is használni.
8. marcsix (válaszként erre: 5. - Gubaa)
2008. júl. 24. 11:05
:)))) Asszem a ciklusról volt szó...annak meg ha emlékezetem nem csal, a menstruációhoz van köze... Ebből következik, hogy pont ez késik... Konkértan???? :)))
2008. júl. 24. 11:04

Akkor nincs ötletem, h mitől késhet. Nekem akkor késik, ha nagyon várom már, h mikor jön meg és ilyenkor ettől a feszültségtől nem akar megjönni. Ilyenkor segít rajtam a párom.

Nekem pl. fogamzásgátló szedése mellett is volt, hogy késett 2-3 napot is, én ilyenkor voltam igazán ideges, mert mindig ugyanúgy hétfőn reggelre kellett megjönnie... Ilyenkor sokat izgultam én is. Most 2 hónapja nem szedek gyógyszert, az első hónapban ugyanúgy jött meg, mint ahogy gyógyszer mellett, majd a következő több mint egy hetet késett. Én se tudom, h mitől, csak utánaszámolva derült ki, hogy nem azon a szerdán, hanem előtte levő hét hétfőn lett volna esedékes...

2008. júl. 24. 11:03
Speciel én annyit tudnék hozzászolni, hogy nem biztos az, hogy egy hét mulva a teszt kimutatja ha esetleg terhes vagy. Kicsit várj, és később ha nem jön meg, csinálj ujra egy tesztet. ha az is negatív, akkor fel kéne keresni egy nőgyógyász, mert bármi lehet ennek a hátterében. Mi nem vagyunk orvosok. Több dologtól is lehet, hogy késik. ez is elég összetett dolog. Az idegesség a stressz a hormonok stb felelős lehet érte. Én az első tesztnél tudtam meg hogy terhes vagyok, de a tesztet nem csináltam meg csak két három héttel a késés után, mert nem hittem hogy végre besikeredett...:))És most 14. hétben vagyok. Egyébként jut eszembe ha védekeztek, akkor terhes sem lehetsz... de ezt azért te is tudod. akkor meg nőgyógyász!!:))
2008. júl. 24. 11:02
Mi késik? Vonat? Busz?
4. RLindi (válaszként erre: 3. - MelisUK)
2008. júl. 24. 11:00

:)) Sajnos csak 1 hét múlva találkozom a férjemmel legközelebb igy ez most nem fog bejönni sajnos.

Különösebben ideges sem voltam,talán tudat alatt..

2008. júl. 24. 10:58

Késhet idegességtől is.

Egyébként nekem ha késik, megkérem a párom h jó erősen d..jon meg. Lehet, furán hangzik, de akkor már aznap meg is jön, rásegít. :D

2008. júl. 24. 10:56
A ciklusom pontos, 29 napos. Most több mint egy hete késik. Megcsináltam egy tesztet pár napja ami negativ lett. Nem vagyok felfázva sem. NEm nagyon tudom eldönteni mitől késhet még? Gondolom már más is volt igy..
2008. júl. 24. 10:54
Mitől késhet még?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook