Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mitől függ, hogy a Sparban a pénztáros ad-e 20%-os kuponokat vagy nem? fórum

Mitől függ, hogy a Sparban a pénztáros ad-e 20%-os kuponokat vagy nem? (beszélgetős fórum)


19. globus (válaszként erre: 18. - Gyöngy:))
2022. ápr. 5. 22:14
Köszi.
18. gyöngy:) (válaszként erre: 17. - Globus)
2022. ápr. 5. 22:12
magyar kóla
17. globus (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 5. 22:06
Az mi?
2022. ápr. 5. 21:55

Akkor úgy tűnik össze vissza dolog ez. :D


Mondjuk pénteken lesz dolgom Budapesten szóval benézek az Allébe úgyis. Mostanában úgyis szeretem az interparokat mert lehet újra Tikkadt Szöcskét kapni. :D Igaz jó drágán.

15. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 5. 20:50
Én akkor kaptam mindig bàrmit vàsàroltam, amikor kuponnal mentem, mikor megszabadultam egy adagtól, adtak màsikat, hogy jöjjek vissza holnap is, gondolom. Ez olyan 10. utàn pàr nap szokott lenni havonta.
14. libikóka (válaszként erre: 13. - Globus)
2022. ápr. 5. 16:59
Hát persze ,bele sem kerül,,,🙄
13. globus (válaszként erre: 12. - Cilabogyó)
2022. ápr. 5. 16:45
Nálunk 100%, hogy azelőtt tűnik el, mielőtt postaládába kerülne az újság. Onnan kihalászni, "megkönnyítve" visszatenni fizikai képtelenség.
2022. ápr. 5. 14:54
Nálunk minden kedden vannak a szórólapok. Kb. havonta egyszer, de ünnep előtt gyakrabban vannak kuponok. Itt mindig rendesen beteszik, de sokan panaszkodnak, hogy nem kapnak. A múltkor egy idős házaspár 10db ,vagyis 10x4db kupont hozott, tíz külön tranzakció, szabályosak akartak lenni. Mindenki csak nézett, honnan van nekik ennyi. Csak az volt a baj, hogy nem tudta a pénztáros érvényesíteni, mert akciós vagy sárga címkés dolgok voltak. Ott hagyták a maradék kupont mérgükben. A pénztáros jó fej volt, nekünk szinte mindenre lehúzta. Jól jártunk. Ma nemcsak Spar kupont kaptunk, hanem 4 db szintén 20 százalékos coop kupont.
11. globus (válaszként erre: 9. - Libikóka)
2022. ápr. 5. 14:43

Régebben pár nappal váltás előtt volt.

Szerintem ugyanaz a terjesztő hordja, mert mindig egy napon van bent egy kazal: Lidles, Penny, Aldi + még a helyi ingyenesek szennylapok is :) Legalább többi napon nem borzolják az idegeket. Szóval ez a nap mostanság csütörtökre, néha péntekre esik.

Tavaly lett volna egy klassz kerti szék az Aldiban, de mire újságot kaptunk, már mindent felvásároltak, és nem is hoztak az akció végéig. Na, akkor mérgemben írtam az ügyfélszolgálatnak. Mit válaszoltak? Hogy Budaörsön van... bekaphatják.

10. Sirga
2022. ápr. 5. 14:01
Nálunk kb. félévente hoznak katalógust, a szomszéd utcából szoktunk kapni egy ismerőstől. Nagy ritkán van benne kupon. A pénztárostól eddig egyetlen alkalommal kaptunk.
9. libikóka (válaszként erre: 6. - Globus)
2022. ápr. 5. 12:46
Heti 1 újság,igen csütörtökön,kupont megkérdezem ,ha van kapok.
8. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 5. 12:01
Csak alkalmanként van a szórólaphoz.
2022. ápr. 5. 11:44
Nálunk csak kivételes esetben adnak, a mai reklámujságban van 4 2o % -os kupon.
6. globus (válaszként erre: 5. - Libikóka)
2022. ápr. 5. 11:38
Nálunk már újság is hébe-hóba van. Csütörtöktől minden héten akcióváltás, korábban kedd körül bedobták. Most már örülök, ha egyáltalán csütörtökön este kapok. Kupon nuku :)
5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 5. 11:09
Megkérdezheted,ha van kapsz.Az újságban egyre ritkább.
2022. ápr. 5. 11:02
Rendszeresen vásárolok ebben az üzletben, de még soha nem kaptam.
2022. ápr. 5. 10:47
Múltkor egy fél liter Coca Colára kaptam. :D
2. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 5. 10:43
Nem egy bizonyos összeg fölött adnak csak?
2022. ápr. 5. 10:39

Februárban kaptam Szolnokon és Alleban is szó nélkül. Márciusban pedig sehol sem adtak. Pedig a kuponos időszakban pont ezért mentem a hagyományos pénztárba.


Igaz, hogy alig lehet valamire érvényesíteni ezeket, de jó ha van. Az a 4 amit vagy megkapunk az újsággal, ha éppen nem lopják ki belőle azért nem túl sok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook