Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea fórum

Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2007. jan. 16. 20:03
napi 8 órát rohanok megállás nélkül... heti 3x. csak kb. 20 percet ülök le, enni. 2 kg sok? Kinek? Ismerősöm 2 hónap alatt 25 kg-ot fogyott. Na, az a sok. Meg is lett az eredménye. Egy életen át gyógyszeren kell élnie. Akkor a kg nem sok. Amugy szerinted mennyi lenne a jó? Mert nem drasztikusan fogyiztam. Hanem csak odafigyeltem hogy mennyit eszek.
2007. jan. 16. 18:29

...és mivel fehérjét nem célszerű magában fogyasztani (gyakorlatilag nem is nagyon lehet...) célszerű egy kis zsírral enni. Meg persze kalóriaszegény zöldséggel.



De ez itt nagyon off. Ha érdekel a téma:

[link]

673. 7130b15964 (válaszként erre: 672. - D9d8721118)
2007. jan. 16. 18:01

Bocs, hogy nem vagyok Gergőke:)


Heti két kiló, az túl sok. Egészen biztos, hogy a nagy része nem zsír (hiszen ahhoz napi 4 órán át kellene mondjuk teniszezni, de ennyit ha akarnál sem tudnál edzeni, mert ennyi kaja mellett, az első nap összeesnél).


Este egyébként szénhidrátot nem szabad enni (kivétel, ha elalvás előtt biztosan felhasználod), fehérjét kifejezetten kell enni.

2007. jan. 16. 17:55

gergőke!

Akkor mi a mondandóm lényege? :)

Mesélj erről az esti evésről... Én egy kb. hete elkeztem fogyózni. Reggel eszek egy keveset,mondjuk 1-2 szendvicset, amikor hazaérek általában egy kicsit vagyok éhes, eszek ebédet, persze mértékkel, este pedig már csak éppenhogy, mondjuk egy instant levest. Egy hét alatt fogytam 2 kg-ot, ami nem sok, de ha hetente fogyok ennyit az már jó. Persze ha mozognék akkor még jobb lenne, de csak annyit mozgok amit a munkahelyen napi 8 óra alatt összerohangálok. Gondolom az ápolói munkát nem kell bemutatni :)))

671. 575e11e2d1 (válaszként erre: 669. - D9d8721118)
2007. jan. 16. 17:29

Tévhit, hogy este nem jó az evés egy diétában... Sőt...


Persze nem ez a mondandód lényege :)

2007. jan. 16. 16:35
Én nem hiszem el hogy Csala Zsuzsa ettől a teától fogyott... lehetetlen... Főleg hogy semmi diéta.
2007. jan. 16. 16:33
Megéri teát inni ha fáj a hasad? Amikor ittam ezt a teát, éjjelente rettentő gyomorgörcsöm volt... és persze hasmenésem. Elhiszem hogy mindenki kapaszkodik mindenbe csakhogy lefogyjon, de ez dúrva. Ráadásul a sok hasmenéstől csak éhesebb az ember, mert minden kijön belőle. Szerintem ha valaki diétázik, és betartja azt hogy délután 4 vagy este 6 után nem eszik vagy csak éppenhogy, az sikeresebb mint ez a tea. Persze itt jön közbe az hogy mi van ha valaki reggel 7-től este 7-ig dolgozik és utána hullafáradtan hazaérve éhes...Én is küszködök azzal hogy lefogyjak, és kétségbe esve próbálok ki mindent. De ez a tea... A lehető legrosszabb. Elhiszem hogy valakinek használ és úgy érzi jó, de miért? Mert a hasmenéstől az ember fogy... és utána jönnek a következmények.
668. zena01 (válaszként erre: 667. - Csúr)
2007. jan. 16. 12:14
Én nem hagytam abba, de rájöttem ha nagyobb adagot teszek bele, szétmegy a hasam. Szerintem a hasfájás elmúlik.
667. Csúr
2007. jan. 15. 21:02

Sziasztok! Volt már nektek is?

1 hétig ittam a teát, csak jól meghajtott. Most, hogy abbahagytam, rettentő fájdalmasan tekereg a belem. Jajjj!

666. lepke (válaszként erre: 662. - Fahi)
2007. jan. 9. 10:43
Egyetértek veled...!!!!!!!!!!!!!
665. lepke (válaszként erre: 651. - Évike1)
2007. jan. 9. 10:13

Szia!

Az ünnepek alatt én is ettem, bár édességet kerültem azért azt is megkóstoltam,de a hasam lett egy picit nagyobb, talán 1 max. 1,5 kiló jött vissza, de már le is ment, mert ittam a teát az ünnepek alatt is volt úgy hogx napi 3x is mentem WC-re O))

Szóval a hasam visszament, most már csak kb. 3 kiló lenne jó és teljesen HAPPY lennék....O)

Most kihagyok egy hetet, mert eléggé szükségét éreztem mivel 3,5 hete ittam már és muszély, mivel a szervezetnek regenerálódnia kell....

Vigyázzatok nem szabad 3 hónapot egyfolytában inni, tartsatok szünetet.

Lányok kitartás.

Én is kipróbáltam már sok dolgot, és nem jött be semmi, de ez igen.

Hajrá, soha nem szabad feladni.

2007. jan. 8. 13:29

Sziasztok!


Én októberben kezdtem el inni a teát és a mai napig nem fogytam egy árva dkg-t.Viszont van produktuma minden nap,ami egy aranyeresnek azért nagy könnyebbség.De hogy ne legyek bizalmatlan,adtam esélyt még a teának és tavaszig kitartok!De ha utána se.....

2007. jan. 7. 18:38

sziasztok!!

én is iszom a teát, de engem csak az első 2 nap hajtott meg!!(mondjuk nem iszom mindennap, mert vizsgázni járok, és hát nah....)utána semmi!!ez probléma?minden nap van székletem, és nem kívánom a kaját!akkor csak van valami hatása nem???írjatok

662. fahi
2007. jan. 6. 13:10

Nekem csak 1,5 hónapig volt hasmenésem utána talán hozzászokott a szervezetem és nem futok állandóan, de nincs is székrekedésem.

Nem azért iszom mert híres ember reklámozza hanem azért mert láttam rajta a hatását. Ha nem használt volna nekem is, már rég nem innám.

2007. jan. 6. 12:56
Nem egészséges ha valaki hajtja magát, a bélbolyhok tönkremennek és utána lehet síránkozni hogy nem tud produkálni a wc-n. Egy ismerősöm is hajtotta magát és meg lett az eredménye. Kövér emberből vékony lett, de azóta állandó székrekedése van és igencsak meg kell küzdenie hogy legyen széklete. Nem ítélek el senkit a Natur Varázs tea miatt, mert én is bedőltem neki, de azért egy teától lefogyni??? Csala Zsuzsa is diétázott és mozgott mellette.
2007. jan. 6. 12:51
Én is ittam ezt a teát, de csak meghajtott... :( Lenne egy kérdésem. Ha egy nem híres ember reklámozná a teát, akkor is vennétek?
659. fahi
2007. jan. 6. 12:30

Sajna olyan mérlegem nincs, de centizem magam.

csipő -3cm,derék -4cm,mell -4cm, súly -6,5kg

Most még mindegy számomra miből fogyok, a lényeg hogy fogyok. Nadrágméret -1,-2 szám fajtától függően.Már jobban érzem magam, és számomra ez a legfontosabb.

2007. jan. 6. 00:09

Mérted magad nem csak sima mérleggel is? Nem ártana tudni, hogy a fogyás hogyan változtatta az izom-zsírarányát a szervezetedben, illetve, hogy megfelelő-e a "vízszinted":)


Csak azért kérdezem, mert ha több édességet eszel, mint előtte és mégis fogytál, gyanítom, hogy mégsem abból fogysz, amiből igazán szeretnél.

Remélem, tévedek!

657. fahi
2007. jan. 5. 23:38

Sziasztok!Új vagyok itt!

Én szeptember 1-én kezdtem el inni a teát.Csak JÓT tudok róla mondani.4 hónap alatt fogytam eddig 6,5 kilót,pedig ugyanazt eszem mint elötte. Sőt, az édességet jobban "kívánom" és eszem is. Mégis van hatása!Csak ajánlani tudom azoknak is akik nem szeretnek mozogni,mint én!:)

Szinte én is mindent kipróbáltam már de semmi nem hozott ilyen eredményt.

Szóval kitartás és főleg bízz benne!

656. 7130b15964 (válaszként erre: 654. - Évike1)
2007. jan. 5. 23:31

"szerintem a fittnessz meg hasonlók az ülö munkát végzök számára lett kitalálva"

Pedig nem. Attól még, hogy egész nap jössz-mész, bizonyára vannak olyan izomcsoportjaid, amik alulfejlettek. Arról nem is beszélve, hogy a sportolás a szervezetre összetett hatással van, nem kizárólag az izomfejlesztés a lényeg.

655. évike1
2007. jan. 5. 23:08
Lehet,hogy mégis hatásos.Bizonyíték rá Lepke me Fábri Ági.Kitartás!!!
654. évike1 (válaszként erre: 653. - 575e11e2d1)
2007. jan. 5. 23:04
Mert a mozgás az megvan böven.Igaz,hogy nem fitnessz meg hasonló,de a napjaim elég mozgalmasak.Persze tudom,hogy ez nem elégíti ki a"mozgás" fogalmát,de szerintem a fittnessz meg hasonlók az ülö munkát végzök számára lett kitalálva.A diéta egy kétgyerekes férjes asszony számára szerintem csak fogalom marad.Persze nagy önmegtartóztatással minden megy,csak akarni kell.Én nem is gondolom,hogy ez ennyire egyszerü,hiszen akkor mindenki sovány lenne.Nekem viszont egyelöre ennyire futja.Mi van ha mégis? Elvégre sokan még a testre ragasztott fogyitapaszban is hisznek.Pedig az igazán csak akkor hat,ha leragasztod vele a szádat.
653. 575e11e2d1 (válaszként erre: 651. - Évike1)
2007. jan. 5. 13:22

De mégis miért reméled, hogy lefogysz egy teától???

Ha ilyen egyszerű lenne, akkor senki nem mozogna és diétázna keményen...

2007. jan. 5. 13:20
Ne adjátok fel -4,5 kilo ment le szép lassan kezd beindulni a fogyás.Mindenkinél másképp, kitartás!!!
651. évike1
2007. jan. 4. 18:59
Minden kedves fogyni vágyót üdvözlök az Új évben.Hogy mik a tapasztalatok 3 hónap után?Hát nem túl sok sajnos.Az igaz,hogy a 3 hónap alatt nem jött rám + kg,de az az igazság,hogy nem is fogytam töle.Pedig rendszeresen minden este iszom a teát.Egy kicsit már én is kezdek kételkedni a hatásában.Persze nagyszerü dolog,hogy LEPKE leadott 5 kg-t.Viszont sokkal jobb lenne,ha LEPKE neve mellet az enyém is ott volna,meg mindazoké, akik már azóta hisznek remélnek,amióta kb. LEPKE is.Most még van teám,úgyhogy még el leszek vele egy darabig,a remény szikrája is pislog még.Aztán majd meglátjuk.Bízom benne,hogy az ünnepek alatt sem jöttek vissza LEPKÉRE a kg-k.
2006. dec. 31. 22:43

ja ha lehet privitbe

köszike

2006. dec. 31. 22:42

Sziasztok!

Én új vagyok és holnaptól szeretnék fogyizni! Milyen ez a tea? Hol lehet kapni?

Érdemes elkezdeni?


Írjátok le a tapasztalataitokat!!

Légyszike

Köszike

648. zena01
2006. dec. 29. 08:13
Sziasztok teaivók! Szerintem sokunknál letelt a 3 hónap. Mi a helyzet? Egyébként tea helyett jobb a norbi-zselésszaloncukor. Életemben nem szaladtam annyit. Érdekes tavaly a kókuszosnál ezt nem tapasztaltam.
647. zena01 (válaszként erre: 646. - Évike1)
2006. dec. 29. 08:11
Köszi, viszont! Minden kilóvalküszködő, vékonyabbnaklevő embernek BUÉK!
646. évike1
2006. dec. 28. 20:10
Minden kedves sorstársamnak nagyon boldog Új évet kívánok!
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook