Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea fórum

Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mitől fogyott le Csala Zsuzsa? - Avagy a Natúr Varázs tea

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
825. rizsofi
2008. jún. 1. 21:28
Annak ajánlom aki hisz a velveten megjelenő cikknek, az nézze meg ezt a videót. A dátuma 2008.04.30. [link]
824. Nestha
2008. máj. 30. 10:56
Ja és valóban hamisítják. Csak gyógyszertárba vegyétek meg. Onnan ismered meg a hamisítványt, hogy a sarokban van egy férfi fej, ami alatt van egy aláírás. Ha az aláírás nem teljesen fekete, hanem egy kicsit elmosódott ill. barnás, akkor az a hamisítvány. Különben az is használ, csak sokkal kevésbé.
823. Nestha
2008. máj. 30. 10:40

Én augusztus óta ezt iszom, persze mellette szénhidrát szegényen étkezem. Eddig minusz 30 kg az eredmény. De volna egy kérdésem. Mennyi ideig lehet ezt a teát folyamatosan inni?

Mellesleg a filternélküli sokkal hatásosabb, mint a filteres

822. bajusz9
2008. febr. 15. 03:20

Én a második doboz teát iszom, fogyok is, de diétázok is közben.

Nekem igazán az tetszik, hogy azt mondja mindenki, hogy 3 hónap után van csak eredmény. És ha nem?

Nos akkor is megittál már vagy 4-5 doboz teát, míg ha ezt nem mondanák, akkor simán abbahagynád az első doboz után. Jól ki van ez találva!

2008. febr. 11. 09:57
Én nem hiszek ebben.Legalábbis nálam nem hatott!
820. sicu21
2008. febr. 2. 20:16
Ja:)!Aki ajánlotta ,róla látványosan lement 5 kg 1.hónap alatt!!!
819. sicu21
2008. febr. 2. 20:14

Sziasztok!

Én 6.napja iszom a teát!Szerintem jó!Mindattól független hogy minden nap hasmenésem van :)!De legalább kitisztulok!!REmélem lemegy rólam jópár kg felesleg.........

818. spixi
2008. jan. 18. 14:24

Sziasztok! Én is iszom a teát,igaz másfél hete kezdtem el.Naponta kétszer.Egy barátnőm ajánlotta aki fogy tőle folyamatosan,anélkül hogy változtatott volna az étkezési szokásain.De ő is azt mondja hogy kell legalább két hónap mire lesz hatása.

Nagyon kiváncsi vagyok,hogy mi lesz az eredmény,csak bízom abban,hogy lemegy pár kg. :-)

2008. jan. 18. 11:12
jah és még azt szeretném megtudni hogy milyen csomagolásu a tea?mert nekem nics rajta a csala zsuzsa, csak egy egyszeru doboz amin oldalt pcibe van egy férfi képe! és ez az én teém filteres!esténként 4dl szoktam inni amibe 2 filtert teszek!szerintetek jó ez igy?::O
2008. jan. 18. 11:05
Sziasztok én 2 napja iszom ezt a teát, rajtam lehet nem láttszik de 6 kilótól szeretnék megszabadulni, és hiszek ebben a teában! de azt szeretném kérdezni pl. tőled Jodyka, hogy ez a reggeli ill. hajnali (5koruli)hasmenés a tea ivása alatt folyamatosan jelen lessz?tehát amig iszom és nem fogyppk ez ezzel jár? légyszi irjon aki érti ezt!!!pusy
815. Jodyka (válaszként erre: 814. - C097eac195)
2007. szept. 6. 15:31

Szia Koliguan!


Én megcáfolnám a véleményed! Szerintem igenis jó ez a termék. Vannak emberek, akiknek keményebb a székletük, vagy pedig szorulásosak, az ilyen embreknél nem is fog elérni olyan hatást ez a tea mint általában. (ezt a saját párom is tapasztalta)Szerencsére ez az emberek kisebb részénél fordul elő.

Amit még tudni kell, hogy a tea nem a jó ízéről és illatáról híres. Ha belegondolsz egyetlen méregtelenítő-salaktalanító tea, teakeverék nem jó ízű!

Az pedig igaz, hogy önmagában a tea sem képes csodákra (szerintem), ezért szükséges, hogy valamilyen módon hozzájáruljunk még a fogyáshoz. Pl:egy kis testmozgás, vagy mértékletes diéta (zsíros, cukros ételek kerülése, mellőzése, és a késői étkezés elkerülése) Ha ezeket együttesen csináljuk, akkor igenis HATÁSOS! Ezt a pár dolgot nem olyan nehéz betartani. Míg a Norbis módszernél nem fogod tudni mindig betartani, hogy a napszaknak megfelelően étkezz és mindig nézd az ételeket! Elég ha tudod, hogy te miktől hízol, és azokat próbálod kerülni. Valamint tudnod kell azt is hogy mik előnyösebbek a szervezeted számára, és inkább ezeket fogyasztd!


Elsősorban olyan hölgyek számára ajánlanám ezt a teát akik otthon vannak, vagy pedig olyan a munkájuk, hogy nem okoz problémát ha Wc-re kell menniük egy nap többször is. Mivel este kell fogyasztani, reggelre fejti ki a hatását, és sok esetben előfordul a reggeli órákban egy enyhe hasmenés. És még ha nem is eredményez fogyást( mert előfordul ez is) kiváló székletlazító, csökkenti a puffadást. Nem érzi magát az ember annyira telítettnek és a bőrt is nagyon jól felfrissíti.

A testvérem gyógynövény és patika látogató, ezt a teát is teríti az üzletekbe, és nagyon nagy arányú a pozitív visszajelzés.


És ha még egy tanácsot elfogadsz tőlem: ne azt nézd hogy hány kg felesleg van rajtad (mert kg-ban nekem is 8-10 kg-ot kellene fogynom), hanem azt nézd mindig hogy cm-ben jó vagy-e.Mert pl. 55 kg-osan is tűnhetsz kövérnek, de van olyan aki 65kg-osan is vékonynak látszik. Tehát a kg nem mindegy.


Üdv: Jodyka

2007. aug. 7. 16:26

Sziasztok!


Én is vettem ilyen teát,de azon kívűl,hogy a hányinger kerülgetett amikor megittam semmi se történt!

NEM AJÁNLOM!


Én most kezdtem el tornázni,esténként fél órácskát,elég kevés de nincs több energiám,reggel meg totál kómás vagyok:) szóval ez van. Gondolkozom még az Update elkezdésén,mert nagyon sok embernek bejött.


Én már elhatároztam,hogy nem fogok szedni semmilyen fogyasztó hatású szert,MAGAMTÓL FOGOK LEFOGYNI!


kb 8-10 kg felesleg van rajtam,csak sikerül leadni? hát remélem...


Puszi mindenkinek!

2007. júl. 17. 22:54
Kösz Fiona ;)...Nem tudod véletlenül,hogy a következő doboz előt kell-e szünetet tartani? Ha vki tudja, írjon!
812. Fiona (válaszként erre: 809. - Szolnok)
2007. júl. 17. 15:42
....korpásodik. De különben teljesen igazad van.
2007. júl. 16. 23:10
Hát persze, hogy nem a tea miatt fogyott :D miért ti vesztek egy csomag teát, bogyót, zsírégetős testápolót és beültök a tv elé ? hát nem! étrend változtatás, mozgás, és semmi nass...stb...ez csak egy ÉTRENDKIEGÉSZÍTŐ! mindennek a lényege, hogy meggyorsítsa az anyagcsere folyamatot---> hasmenés is, ha túl "mérgező" kaját eszel...érdekes nekem nem megy a hasam és fogyok, szépen fokozatosan. Nem a készítményekben van a csoda, hanem magunkban, hogy le tudunk-e állni a folytonos zabálásról...az csak kiegészíti mindezt! Senki sem attól fogy h teázik :D:D
2007. júl. 16. 22:58
Hát erről meg van a magam véleménye, ami a tea mellett szól, de nem is ez a lényeg...ha kezdek egy új doboz teát előtte kellene vmi szünetet hagynom?
809. szolnok (válaszként erre: 807. - Marcsenka)
2007. júl. 10. 07:38
A Csala Zsuzsa féle tea egy nagy hazugság. Próbáltam , de görcsös hasmenésen kívül semmi!.Azóta már 9 kg-t fogytam, napi 1000 kcal körüli étkezéssel és némi tornával, DE NEM EZZEL A TEÁVAL!!!!! A művésznő ezért a reklámért nyilván jó sok pénzt zsebelt be, de fogyni pedig a magán életi problémák és nyilván a kora miatt fogyott. Hallottam, hogy miután lefogyott a teások megkeresték, legyen az ő arcuk és miért ne. Jó pénzért minden haj zsirosodik mondta egyszer Prokop Dóra aki hajmosó szert reklámozott egyidőben, és elmesélte hogyanmegy ez rekláméknál.!!
2007. júl. 9. 21:49

Sziasztok!

Most találtam, ajánlom figyelmetekbe:

[link]

Üdv! K

2007. júl. 9. 11:48

Szevasztok!

Nekem is az a véleményem az 5 hónapos teázás után, hogy ezt nem fogyásra találták ki, hanem hogy kivegyék a zsebünkből a pénzt.A tea folyamatos használatával tönkremegy egy jó időre a szervezet által szabályzott bélműködés. Miután abbahagyod a tea ivását székrekedésed lesz, ami arra késztet, hogy újból elkezd, vagyis függővé tesz - hát ez már ismét csak az üzletnek kedvez és nem Neked, aki issza !!! Aki pedig fogyott az nem a teától, hanem a mellette végzett testmozgástól és a diétától érte el. A Csala Zsuzsának pedig azt üzenem, hogy ha a tea mellett nem mozog és nem koplal vagy diétázik, és mégis fogy, akkor sürgősen vizsgáltassa ki magát, mert akkor a fogyás okát egészen máshol kell keresni !!!

Kedves Lányok, Asszonyok, Sorstársaim csak azt mondom, hogy mielőtt csalódnátok jól gondoljátok meg a "Csala Zsuzsa" -féle fogyókúrás tea rendszeres használatát!!!

806. tzsuzsa
2007. jún. 21. 18:30

Azt olvasom, hogy sokan szenvedtek a reggeli "kötelezővel". Létezik egy olyan, hogy ayurveda, ez kb 5000 éves múltra tekint vissza, csak gyógynövényeket használ (jobban mondva, tiszta természetes anyagokat) és számomra meggyőző, meg sokszor segített is ebben-abban.

Tehát annak aki ilyen gondokkal küzd ajánlanék egy eredeti ayurvedikus, amla és isabgol gyógynövényből készült hashajtót,(Bélműködést szabályozó természetes rostanyagot) amihez nem lehet hozzászokni!. Visszaállítja a bélrendszer bélflóráját, meggyógyítja az öregkori bélöblösödést, vagyis lehet folytonosan szedni, de lehet 3 hónapos kúraként is.

ÉS HATÁSOS!!!

Mivel itt nem reklámozható semmi termék, javaslom, hogy a szövegben elrejtett hívószavak segítségével keressetek rá a neten.

2007. jún. 12. 18:32

Sziasztok

Ha En is Csala Zsuzsa vagy Gyozi stb.. lennek bevallalnam annyi penzert reklamozni a sok gagyi termeket .

804. Tazsu (válaszként erre: 795. - Annamarie)
2007. máj. 24. 13:10

Csak az érdekelne, miből gondolod, ha a mályvát abba hagyod majd, minden rendben működik?

Az én tapasztalatom az, (én nem feltétlen fogyás miatt, inkább székletrendezés miatt iszom a "csodaszereket")hogy minden hatásos az első időszakban. Aztán hozzászokik a szervezet, egyre kevésbé hat, és ha abbahagyod újra semmi.

Kezdheted egy másikkal.

Én kb. 1 hete iszom a Natúrt, talán 1 kg lejött (de szerintem nem a tea miatt), ami a lényeg az első után volt görcsöm, és másnap ment a hasam, azóta viszont minden reggel egyszer megyek, és rendben van. Ha nem iszom-eszen semmit 3-4 napig semmi.

Próbáltam szűzteát, nagyon jó volt, de egy idő után ritkult az "akció", és lassan semmit nem ért.

Nem fűzők nagy reményt ehhez a teához sem, gondolom egy idő után ua.lesz.

Sajnos ilyen alkat vagyok, pedig sok zöldséget, gyümölcsöt eszem, odafigylek az étkezésre (refluxom van, emiatt is).

Én mályvát még nem ittam, lehet az lesz a következő:-))). Aztán kezdődhet újra a körforgás....

803. 'szti
2007. máj. 22. 14:45
Teráznak
802. a062272d54 (válaszként erre: 779. - Évike1)
2007. máj. 8. 15:29
/06/30-989-0986 a telefonszám bocs, de sokáig nem jöttem erre az oldalra és most néztem bele a fórunba.
2007. máj. 5. 18:48

sziasztok!

öszintén szólva én nem vagyok ezeknek a csoda teáknak a hive. szerintem itt a fő lényeg a pénz, méghozzá sok pénz!

1hónapja szedek korpatablettát és ettől tudok wc-re menni és nem vagyok olyan éhes. fogytam vele 3kg, de mellette mozgok és odafigyelek hogy mit eszem (nem koplalok!!!).

És persze az sem elhanyagolandó hogy mennyibe kerül a tea és mennyibe a korpa!

a fő tanulság hogy ha fogyni akarunk akkor mozogni kell és megválogatni hogy mit eszünk ill iszunk!

2007. máj. 5. 18:08

Sziasztok!!

Be vallom öszintén én + rendeltem de 2 hét után abba

hagytam az ivását mert szerintem nem jó:-)Én már nagyon sok mindent kiprobáltam de ezek a csoda szerek nem nagyon használnak. Csak annyit hogy az ember minden nap megy tőle Wc-re.De ha abba hagyod ugy van ahogy írtátok kicsi gond van:-( Én úgy gondolom hogy ha diétázunk és még sportolunk is akkor le megy aminek le kell:-) Minden féle tea és gyógyszer nélkül.Nekem csak 5-6 kg kellene fogynom. Most el kezdek PILATES tornázni meg jógázni remélem ez a pár rusnya kiló le megy hamar.Te pedig aki 16kg fogytál gratulálok :-) De gondold végig hogy biztos hogy a teától volt?!

799. évike1 (válaszként erre: 797. - 269bcd1e2f)
2007. máj. 4. 10:46
Hát ehhez én is gratulálok!Nem tudom,hogy azok akik fogytak töle mit csináltak másként,mint én? 3 hónapig rendszeresen ittam minden este,és miután semmi változás nem volt kihagyoggattam.Az anyagcserém mostanra rendbejött de fogyást nem tapasztaltam.1-2 kg mínusz,de az is ingadozott.De ez a -16kg ,hmmm elgondolkodtató!!!Változtattál az étkezési szokásaidon netán tornáztál is?Ja és föleg mennyi ideje iszod?
798. zena01 (válaszként erre: 797. - 269bcd1e2f)
2007. máj. 2. 12:09
Gratulálok! Hogy csináltad?
2007. máj. 2. 08:59
Na én tudom hasznos a tea én fogytam vele16kg-ot
2007. máj. 2. 06:42
Sziasztok!Most nincs időm visszaolvasni,már lehet hogy írta is valaki,de azért leírom.Én kb.2 hete azt olvastam,maga Csala Zsuzsa mondta,hogy nagy kamu az egész tea-biznisz.Ő nem is adta a nevét a teához.épp ezért perelni akarja a céget.És állítólag ő neki egy fillér haszna nem volt az egészből.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook