Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől fázom ennyire? fórum

Mitől fázom ennyire? (tudásbázis kérdés)


17. tulipán*** (válaszként erre: 16. - Csicsi25)
2020. nov. 24. 11:18
milyen ágymelegítőt használtok?
2020. nov. 24. 09:34
Én is nagyon fázós vagyok. Napközben egy vékony és egy vastag zokni van a lábamon, plusz egy rakás ruha. Éjjelre meg beszereztünk egy ágymelegítőt. Próbáld ki, áldom az eszét annak, aki kitalálta!
2020. nov. 24. 08:38

Kb. mindent leírtak előttem: vérnyomás, vérszegénység, pajzsmirigy problémák...Ezeket kéne kivizsgáltatni első körben.

Talán viccesen hangzik, de egy kis mozgás is segít. Ha tornázol valamennyit, egyből jobb a keringés, kevésbé fázol.Vagy egy tempós séta kinn, a szabadban. Ha utána bejön az ember, egyből melegebbnek érzi a lakást:-)

Meleg tea,olyan összetevővel, ami amúgy is melegítő, keringést javító hatású, pl. gyömbér.

14. Borian (válaszként erre: 12. - Borian)
2020. nov. 24. 07:56
ui: nekem alacsony a vérnyomásom és sovány vagyok, ez is okozhatja, de írtad, hogy sovány nem vagy... vérnyomásod rendben?
13. bnedora (válaszként erre: 1. - SadieXx)
2020. nov. 24. 07:34
A férjemnek voltak ilyen tünetei, most gerincsérves. Jó lenne kivizsgáltatni magadat.
12. Borian
2020. nov. 24. 06:31

számos egészségügyi probléma lehet az oka, érszűkület, pm alulműködés, vérszegénység, de akár depresszió is

vizsgáltasd ki magad

addig is: én is fázós vagyok, olyankor én beülök egy kád forró vízbe, utána jól felöltözök, bebújok az ágyba, az mindig segít

11. globus (válaszként erre: 1. - SadieXx)
2020. nov. 24. 06:02
Fürdés után azonnal húzzál zoknit.
2020. nov. 24. 05:58
Száraz levegőtől is lehet. Párologtatsz? Reggel, amikor kelek, forralok vizet, csepegetek bele citromfű olajat, hogy kicsit fertőtlenítse is a levegőt. A hőérzet is mindjárt más lesz.
9. tuskoledi (válaszként erre: 4. - SadieXx)
2020. nov. 24. 05:42
Illetve a mozgáshiány.
8. tuskoledi (válaszként erre: 1. - SadieXx)
2020. nov. 24. 05:40
Én keringési problémára gondolok.
2020. nov. 24. 05:13
Ez a nedves idő.
2020. nov. 24. 04:59
Mert kuva hideg van?
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - SadieXx)
2020. nov. 24. 01:30

Lábfürdőt próbáltad már lefekvés előtt? És az ágymelegítő vizespalackot? Szerintem a hajszárító csak a felszint melegíti rövid időre.


Ha évek óta így van, akkor kérd az orvosodat, hogy vizsgáljátok ki mi lehet az oka.

Figyeld meg magad mikor hogyan viselkedik a testhőd, mérd a vérnyomásod naponta többször.

4. SadieXx (válaszként erre: 2. - A97b9a4e4e)
2020. nov. 24. 00:21
Sovány nem vagyok, nem cigarettázom, nem is szoktam inni sem, ha már itt tartunk, az viszont tény, hogy mostanában nem mozgok túl sokat. 22. 5 °-on van a termosztát, ennél feljebb már nem állíthatom :)
2020. nov. 24. 00:21
Lehet vérkeringési probléma vagy pajzsmirigy probléma is.De ha korábban nem volt ilyen,akkor erre azt mondják,hogy " bújkál benned valami..." Jobbulást kivánok!
2. a97b9a4e4e (válaszként erre: 1. - SadieXx)
2020. nov. 24. 00:20
Rossz a vérkeringésed. Sovány vagy, keveset mozogsz, valószínű cigizel is. Rendszertelenül eszel, és túl sokat aggódsz. Csavard fel egy kicsit a termosztátot. ;)
2020. nov. 24. 00:17
Napközben a lábaimat többször is fel kell melegítenem hajszárítóval, és már évek óta ilyen hamar kihűl. Nem lefekvés előtt, közvetlenül azelőtt, hogy elalszom, olyan remegés és fázás sem rám, hogyha nem hajszárítózom végig az egész testem és a paplanom alatt, akkor felkelek arra, hogy vacogok. A vércukrom rendben van. Annyit tudok, hogy a pulzusom alacsony szokott lenni, olyan 54-60 körül. De ez a túlzott fázás nagyon idegesít, és nem is értem, hogy miért van. Valaki hasonló cipőben? Vagy mit tehetnék ellene?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook