Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől fájhat a mell, illetve mitől érezhetjük kicsit duzzadtnak belül? fórum

Mitől fájhat a mell, illetve mitől érezhetjük kicsit duzzadtnak belül? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 17. 15:46

AZt hiszem, hogy valószinübb a bebeszélés... hiszen vannak napok amikor abszolut eszembe se jut ezen gondolkodni és nem is érzek semmit. AMikor meg rámjön az 5 perc :) akkor elkezdek mindenfélén gondolkodni és tapogatni és betojni. :)Mondjuk a családban nem volt senkinek... nah de nem akarok pont én lenni a kakukktojás :D

Most per pillanat semmi tünetem nincs... lehetséges összefüggésben van egy kis stresszel, idegeskedéssel is. Hát a fene tudja, de ha mégegyszer igy érzem magam akkor irány a doki. Biztos ami biztos.

12. MelisUK (válaszként erre: 11. - 156a5eb9fd)
2009. febr. 16. 21:13
Hát igen, én se tudom, hogy pontosan mit is kéne érezni, ha tapogatok, akkor bármikor bebeszélhetem magamnak, hogy ez valami rossz dolog - de nem mehet az ember állandóan a dokihoz, ha valamire azt hiszi, hogy tünet. Félek így is sokszor, hogy csak bebeszélem magamnak a dolgokat.
2009. febr. 16. 20:39
Na igen MelisUk! Ez aggaszt engem is. Még soha nem tudtam semmi konkrétat kitapogatni... azt se tudom mit kellene keresni.
2009. febr. 16. 17:37
Engem már csak az érdekelne, hogy honnan lehet megtudni, hogy az a duzzadt csomó nem daganat végett van-e? Onnan, hogy néha előjön, néha meg elmúlik? És akinek havonta előjön és akár 2 hétig is duzzadt a melle? Az hogy tudja kitapogatni, hogy van-e gondja? Én sose tudtam kitapogatni magam.
2009. febr. 16. 16:49
Köszönöm szépen a hozzászólásokat!
2009. febr. 16. 15:15
premenstruációs szindrómánál is fájhat feszülhet duzzadhat már félidő után mindjárt.
2009. febr. 16. 15:05

Ciklus felénél,peteérés környékén is fájhat,vagy mensi előtti napokban. Amikor fogalmazásgátlót kezdesz szedni, akkor is. És terhesség. ;)

Ha izomláz, akkor inkább a hónalj felé, a mell felső része ad duzzzadtabb érzést, nekem legalábbis.

2009. febr. 16. 15:02
Havibajom már volt, a következő 27. környékén lesz
2009. febr. 16. 15:02

A mensi elõtt mindig fájnak, ha hozzáérek, vagy ha kicsit megnyomom. Ilyenkor meg is duzzadnak.


Ja, persze, a sporttól is lehet, ha megerõltetõdtek a körülötte levõ izmok, vagy a nyirokcsomók. Hallottam már ilyet az iskolában a sporttanártól.

2009. febr. 16. 15:01
kizárt :D:D:D Azt hiszem :D:D
2009. febr. 16. 15:01

Közeledik a havibaj. Nekem sokszor olyankor durrannak be a melleim, jól megduzzadnak, a melltartót alig tudom fölvenni és kemény is belül. De mihelyt "megjön", akkor szépen leereszt.


Ugyanígy durran be a melled, ha terhes leszel.

2009. febr. 16. 14:58
terhesség :)
2009. febr. 16. 14:56
Sport miatt lehetséges? Izomerősitő gykorlatok miatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook