Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől fájhat a fülem? fórum

Mitől fájhat a fülem? (tudásbázis kérdés)


10. Zoé5
2014. jan. 10. 00:46
Köszönöm szépen mindenkinek:-) Kúrálom magam... Aztán holnap meglátom.Szép estét mindenkinek! Vagyis éjszakát!
9. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Zoé5)
2014. jan. 10. 00:29

a fülgyertya kamu, a melegítés jó lehet neki


szerintm középfülgyulladás


Jobbulást!

2014. jan. 9. 22:59
te tudod ha a hétvégén akarsz nagy kínok között az ügyeletre szaladni...mert legtöbször ez a dolog vége..
2014. jan. 9. 22:57

Nem tudom, milyen erős a fájdalom, de ahogy leírtad, elég vacak lehet. Ha holnapra nem múlik el, csak el kellene menni orvosoz.

Jobbulást!

2014. jan. 9. 22:52
Soha nem volt semmi ilyenem, ami még nem azt jelenti, hogy most sincs de ha lehet minden csipp csupp dologgal nem szaladok rögtön az "orvosokhoz" azonkívűl túl sok jó tapasztalatom sincs velük...
2014. jan. 9. 22:48

engem pl régen a doki jól leszidott hogy, hol voltam mikor kezdődő arcüreg gyulladást diagnosztizált nálam és én is csak úgy kezdtem hogy, á kicsit fáj a fülem majd elmúlik...

szerencsére felszúrni nem kellett csak már megdagadt a nyálkahárya és nem volt benne folyadék így gyógyszerrel megúsztam...

2014. jan. 9. 22:43
ez sok midentől lehet rossz fog, kezdődő arcüreggyulladás és még sorolhatnám! szerintem fül orr gégész minél hamarabb...
2014. jan. 9. 22:40
Az egész család náthás volt én is, a többieknek orr-garatgyulladásuk is volt.Mivel én nem mentem dokihoz, gondoltam kis nátha,fejfájás,neo-citran--3-4 nap és elmúlik.Tegnap hajnalban viszont arra ébredtem,hogy nagyon fáj a fülem és a fülem mögött-alatt ahol a mandula is tapintható ott is.Vettem ma gyorsan fülgyertyát és meleg sóval is melegítettem, jobb is lett néhány órára de most megint fájdogál és már a másik is fáj.Mitőllehet? Soha semmilyen fűlproblémám nem volt még...Kikerűlhető szerintetek a doki?Jön ugyanis a hétvége!:-(
2014. jan. 9. 22:39
megfáztál?
2014. jan. 9. 22:36
Mitől fájhat a fülem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook