Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől fáj a mellkasom? fórum

Mitől fáj a mellkasom? (beszélgetős fórum)


7. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Hell92)
2013. szept. 6. 22:58
Túl fiatal vagy hogy természetes legyen...Szóval orvos !
6. acuko (válaszként erre: 1. - Hell92)
2013. szept. 6. 22:39
Na, akkor ezt és így, mondd el az orvosnak. Talán ő többet tud segíteni a szakértelmével, mint itt a fórumozók. Jobbulást!
5. d1d0eece08 (válaszként erre: 1. - Hell92)
2013. szept. 5. 15:54
Több éve már szívpanaszommal kezelnek. Tavasszal ismétlődő hasonlő tünetekkel, mint neked, elmentem a kardiológushoz. Befektetett az osztályára, alaposan kivizsgáltak, s végül otthon olvastam a zárójelentésen, hogy refluxom van. Soha-soha arra utaló tünetem nem volt és nincs. A problémám tovább is fennállt, orvost váltottam, másik kardiológushoz mentem, aki alapos vizsgálat után új gyógyszerelést kezdett, nem említette, hogy refluxom lenne. Azóta a fájdalmam csökkent, általános állapotom elviselhetőbb. Számomra ez volt a járható út, egyszerűen nem törődtem bele, hogy refluxot írt a lapomra az orvos, hiszen ilyen panaszom soha nem volt.Javaslom tedd te is ezt!!!!
2013. szept. 4. 14:49
Nekem is mellkasi görcseim voltak, küldtek mindenfele, mire kiderült : néma reflux. Sok a sav, csak nem éreztem ebből semmit. Kezelése mint a refluxnál. De nem biztos, nekem ez volt.
2013. szept. 4. 14:07
Igen 92-es vagyok, elfogok menni csak kíváncsi voltam hogy volt-e valakinek hasonló problémája.
2. 3b1ba8f3a0 (válaszként erre: 1. - Hell92)
2013. szept. 4. 13:56
Ha 92-es születésű vagy, a felhneved alapján, akkor is gáz. De mindig az. Menj el háziorvoshoz, és ne a fórumozóktól kérj tanácsot. Minél előbb. Halgass rám:)))
2013. szept. 4. 13:32
Reggel, vagy akár éjszaka is, arra ébredek néha hogy be van görcsölve a mellkasom, pontosabban a két mellem közti rész, és 3-4 percig tart míg megtudok fordulni a másik oldalamra, mert alig tudok mozogni a fájdalomtól, aztán elmúlik kb 5-10 perc alatt. Mindig oldalt fekve ébredek erre, lehet h elfekszem, vagy mi, és miért van ez? Mostanában kezdődött.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook