Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől dobban meg olyan "csajosan" a szíved? fórum

Mitől dobban meg olyan "csajosan" a szíved? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. ápr. 17. 20:49
amikor reggel felébredek, álmosan kócosan minden "női praktiks" nélkül és ránézek a párom s az az első mondata, hogy milyen szép vagyok:) na itt már jól indul a napom:):):)
2010. ápr. 17. 19:07
Huh ez tényleg olyan szuper érzés, ha ezt érzi az ember :) Én már sajnos régen éreztem ezt :( De amikor éreztem, az Isteni volt :)))
2010. ápr. 17. 15:35
Kedves szavaktól akik szeretett barátnőimtől,Ismerősömtől és kollégáimtól kapok nap mint nap!!
2010. jan. 26. 14:29
Mikor meglátnám a postást egy zsák pénzzel az ajtómban.
2009. febr. 14. 18:10
Mikor meglátom a szép pincérfiút....
2009. febr. 13. 09:04

jo ez a forum :)


meg pasi szemmel is ;)

2009. febr. 12. 20:27
mikor meglátom Őt.. hmmnnn
2009. jan. 6. 17:26
amikor hosszu ido utan egy menthetetlennek tuno "kemenyfickorol" kiderul hogy igenis lakozik benne erzekenyseg es tiszta szivbol tud szeretni.
2008. dec. 27. 18:20
Mikor egy hoxa tag azt írta "az érzés kölcsönös" persze csak kedvesség volt tőle de nagyon jól esett!
2008. dec. 27. 12:09
A másik, ami az utóbbi időben annyira megdobogtatott, hogy mostanáig se mult el, az az volt, amikor szeptemberben elkezdtem dolgozni, és van egy kollégám, akit már első ránézésre kiszurtam, hogy irtó jó pasi, és ha mellette voltam, legszivesebben ráugortam volna, és amikor ez a pasi pár nap után rámnézett ugy, hogy ő is felfedezte bennem a nőt ... :-)
2008. dec. 27. 12:05
Van a városunkban egy pasi, idősebb tőlem jópár évvel, és az a tipikus szőkitett haju, fülbevalós "egyéjszakás" nagymenő, csak látásból ismerjük egymást, de amikor meglát, mindig ugy bámul rám, mint aki el van varázsolva, nem beszéltünk soha egy szót se, de hapl. áll az utca szélén, én meg elmegyek előtte biciklivel, úgy mered rám, mintha nemtudom mit látna, majd "lenéz" a bicajrol a nézésével - na szoval ez elég szivdobogtató :) Isten ments hogy ilyen tipusu pasitól akarjak valamit, de ahogy néz, az irtó jól esik... :)
2008. dec. 27. 09:14
Amikor meglátom a kapuban!Olyan jooooo!
2008. dec. 27. 08:49
Mostanában semmitől.
22. 70a5a27405 (válaszként erre: 13. - O.andi)
2008. szept. 27. 14:35
Te is gyúrjál vazze! :DD
21. ec63a7fc29 (válaszként erre: 13. - O.andi)
2008. szept. 27. 10:51
Ideje lenne elindulni egy edzőterem felé, hogy kigyönyörködhesd magadat...:)))
2008. szept. 21. 17:08
Ja! És volt egy olyan eset is, hogy épp marha jó formában voltam, csak úgy sugároztam, jól éreztem magam a bőrömben. Egy fiatal férfi megállított az utcán, hogy ne haragudjak, de komoly párkapcsolatot szeretne végre és nagyon megtetszettem neki, ahogy meglátott! Állam leesett és csak vigyorogtam! Mondtam neki, hogy ne haragudjon, de férjnél vagyok és az első babánkat várjuk (2 hónapban voltam)! Azért hízelgő volt!
2008. szept. 21. 17:03

Évekkel ezelőtt átmentem egy négysávos úton, de meg kellett állnom a középen levő zöld sávnál, mert nagy sebességgel közeledett egy autó, iszonyú gyorsan jött, de sehol máshol nem jött egy darab autó sem. Gondoltam megvárom míg elhúz és átmegyek. Nagy meglepetésemre az autó hatalmas csikorgással lefékezett, hogy átmehessek!

Meglepődésemben szóhoz sem jutottam, de miután felfogtam mi történt csak mosolyogtam az utcán.

2008. szept. 12. 00:39
Legutóbb mikor rejtvényt fejtett az asztalnál,a szépség.Bele volt merülve és néztem, néztem, de nem egyfolytában, mert én meg ettem közben...
17. sziszy84 (válaszként erre: 16. - 56288d981e)
2008. máj. 30. 17:07

Tökéletesen osztom a véleményed!!!!!! :-) :-)

Úgyan így gondolom én is. Csak sajna a párom nem egy táncoslábú. :-/ De azért édi naon! :-)

2008. máj. 30. 16:13
Nekem attól, ha egy pasi szeret és tud is táncolni, ha látom rajta, hogy az ereiben lüktet a ritmus... huh libabőrös is lettem :) de nem az ilyen műmájerekre gondolok, akik végigtaperolnak a parketten... hanem az olyanokra, akik alig érnek hozzád, és megőrülsz az érintése után... egy áttáncolt éjszaka már-már olyan előkelő helyen van nálam, akárcsak a jó szex....:)
15. ee2dc2ea9a (válaszként erre: 14. - Vmágika)
2008. máj. 30. 16:07
Érdekes. Nekem is volt ilyen, 26 voltam, amikor követett kocsival(!) egy 17 éves fiú. Megállított, de amikor nevettem és mondtam neki, milyen idős vagyok, azt mondta, nem számít. Nagyon helyes fiú volt, kék szem, fekete haj. De ez egy kicsit szomorúbb történet, mert Ő már dolgozott és azt hiszem (tudom) használt enyhe tudatmódosító szereket, ezért sokkal komolyabb volt, mint az ilyen korú fiúk. Azt kérte, beszélgessünk, mondtam, hogy jó, mert kb 6 éve nem beszéltem ilyen korú fiatallal. Este 10-től reggel 6-ig beszélgettünk, utána megköszöntem, és Ő elfogadta. Aranyos volt...
14. vmágika (válaszként erre: 12. - Ee2dc2ea9a)
2008. máj. 30. 15:20
Hát igen,ez olyan igazi kisfiús esetlen volt,szerény pofival.Én is csodálkoztam rajta,nem néztem volna ki belőle.Lehet,hogy megunta,hogy fölösleges köröket fusson és inkább az egyenes utat választotta!Legszívesebben hazavittem volna és örökbefogadtam volna!:))Kis édipofa♥
13. o.andi
2008. máj. 30. 14:47

Ha látok egy kigyurt pasit:-))

mellé pedig ha jó a dumája ...és ápolt is...teljesen letud nyügözni!!!

12. ee2dc2ea9a (válaszként erre: 11. - Vmágika)
2008. máj. 30. 14:42
Igen, aranyosak a fiatal fiúk, lehet, hogy azért dobogtatják meg a szívünket, mert olyan esetlenek. :)
2008. máj. 30. 11:21

Kb. 1 éve mentem a munkahelyemre gyalog.Biciklivel mellém ér egy 20 év körüli srác,de nem előz meg.Azt mondja hebegve-habogva:"Szia,ne haragudj.."

Azt hittem jön a szokásos "mennyi az idő" duma,de nem.Visszaköszöntem és így folytatta:"ne haragudj nem akarlak zavarni,csak azt szeretném megkérdezni,hogy jársz most valakivel?

De ezt olyan szende módon és illedelmesen adta elő,hogy csak mosolyogtam.

Mondom:nem,de férjnél vagyok.

Azt mondja:"hú,akkor bocsi,mégegyszer ne haragudj!"

Mondom mosolyogva:semmi gond és sok sikert!

Aztán továbbhajtott.Nekem meg megdobta az egómat és csinált egy jónapot.☺

10. ee2dc2ea9a (válaszként erre: 9. - Fe20557d00)
2008. máj. 30. 10:34

Fúúú, ez tényleg jó. :))

Nekem is volt ilyen, egy srác amikor elment mellettem, a szívéhez kapott /láttam a tükörben :)/, utána elkérte a számom, de akkor nem lett semmi. Ismert ember, én figyeltem a tv-ben. 5 év múlva - akkor más volt a hajam - újra elment mellettem az utcán és ugyanazt a mozdulatot tette. :) Visszafordultam és azóta barátok vagyunk. Nem lett semmi, mert én féltem Tőle. De ez is elég misztikus..:)

9. fe20557d00 (válaszként erre: 8. - Ee2dc2ea9a)
2008. máj. 30. 09:57
Én is kiestem sokáig,gyerek stb...,de tényleg nagyon jók.Egyik nap egy férfi elment mellettem és utánnam fordult ,mosolygott és azt mondta"tökéletes" :-)
2008. máj. 30. 09:07

Sziasztok!

Igen, ez biztos, de én már 4 hónapja ki sem mozdultam otthonról. :) Tavaly nyáron pedig már terhes voltam... Szzóval pillanatnyilag nekem még ez is "sok" volt. :) és egy kicsit olyan is vagyok, mint vmágika. Jól esnek az ilyen dolgok.. Persze még "lánykoromban" (3 hónapja :)) nekem is sok ilyen történetem volt. Mivel én kicsit kiestem a gyakorlatból mostanában, gondoltam meghallgatom a Ti történeteiteket, hogy jókedvem legyen. :)

7. fe20557d00 (válaszként erre: 6. - 274c9996b8)
2008. máj. 29. 18:41

Szia!:-) Hááát te??!!


Remélem minden oks körülötted:)


Hiányoztál:)

6. 274c9996b8 (válaszként erre: 5. - Fe20557d00)
2008. máj. 29. 18:30

szia Bogica !

Hogy vagy mostansag ?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook