Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől dagadnak be az ujjaim? fórum

Mitől dagadnak be az ujjaim? (beszélgetős fórum)


2012. márc. 26. 12:03
Szerintem melegben és reggelre normális bizonyos mértékig, de baromi sok minden lehet. Szerintem inkább doki, mint fórum.
9. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Arianne113)
2012. márc. 24. 20:08
Köszvény ?
8. Pahet a vadász (válaszként erre: 7. - Arianne113)
2012. márc. 24. 16:17
nekem u.e.-van...
2012. márc. 24. 11:47

az a helyzet, hogy nagyon sok zöldséget gyümölcsöt fogyasztunk, nálunk az alap hogy a gyümölcsöstál mindíg televan finomságokkal. Szoktam húsételeket főzni, de nem eszünk sokat. Általában mindíg változatosan igyekszem főzni, egyszer ez egyszer az, szeretem a főzelékeket is. A sófogyasztást tanácsotokra lejebb fogom venni.


Egyébként ez csak melegben fordul elő, akkoris ha megyek valahova és cipekedek, de aztán ha hideg vízbe rakom a kezeimet akkor jobb lesz. Általában az összes ujjam feldagad, nem olyan vészes, tehát nem fáj csak érzem hogy rászorul mondjuk az ujjamra a gyűrű, és hogy kicsit feszülnek az ujjaim. Orvoshoz ezzel nem akarok menni úgyis csak gyógyszert írna rá, én pedig gyűlölöm a gyógyszereket. Ezért gondoltam hátha van rá más mód.

6. genlips (válaszként erre: 5. - D41005143d)
2012. márc. 24. 10:49
és semmi sót, mert megköti a vizet
2012. márc. 24. 08:59
arthritis okozza,proibalj etrendet valtoztatni,s egyel sok gyum es zoldseget.escsak keves hust.
2012. márc. 24. 08:22
ez engem is érdekelne hogy mitől van, főleg páromnak szokott mindig általában ugyanaz az 1-2 ujja feldagadni és fáj is neki. ez max egy éjszakán át tart.
2012. márc. 24. 00:26

A dagadas az nyirok, , fiziologias folyamat a kisebb merteku dagadas (pl reggel mindenkinek kicsit duzzadtak az ujjai).

Melegben is normalis teljesen. Ha koros merteket olt, az a nyirokkeringes zavarara utalhat.

2012. márc. 24. 00:19
idő közben rájöttem hogy ezt egyszer már kiírtam. de akkor kevesen válaszoltak rá, végülis ha van valakinek kedve és tud valami jót akkor írjon. :)
2012. márc. 24. 00:15
Ha meleg van, mindíg bedagadnak az ujjaim, feszülnek és a gyűrűm rászorul a kezemre. ez mitől lehet? tudtok rá esetleg valami jó praktikát amivel kezelhetném?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook