Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől bababarát egy szállás? fórum

Mitől bababarát egy szállás? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 29. 09:08
Köszi a gyors válaszokat, én is ilyenekre gondoltam, persze gondolom ez szállásonként változó. Még nincs meg a konkrét hely, ezért kérdeztem, akkor mikre ügyeljek, mik legyenek.
7. dcd17bf1c6 (válaszként erre: 6. - Dcd17bf1c6)
2009. okt. 29. 09:06
...az etetőszéket kihagytam...:)
2009. okt. 29. 09:06

Vannak fokozatok. Valaki csak kiságyat meg kádat biztosít valaki még külön baba-menüt és gyerekfelügyeletet is.

Mi nyáron olyan helyen voltunk, ahol kád, kiságy, köntös, bébiétel melegítő és játszósarok volt. Ja és biztosítottak babakocsit és bébikompot is (az utóbbit nem használtuk). Ezek elégnek bizonyultak egy 10 hónapos gyerek ellátásánál :).

2009. okt. 29. 09:05
Ingyen adják a babaágyat, van ahol még a pelenkázót is, van játéksarok és/vagy gyerekfelügyelet, az étteremben van etetőszék és sok helyen baba-menü. De a szállodák honlapján megtalálod a konkrét kínálatot.
4. körömvirág (válaszként erre: 2. - Macs77)
2009. okt. 29. 09:04
Attól hogy általában van kiságy, kiskád, etetőszék, pelenkázó asztal,babkocsi, játszószoba, gyerekmenü, gyerekfelügyelet stb. Bár ezt szállása válogatja. Van ahol csak ágy+pelenkázó van.
2009. okt. 29. 09:04
Van kiságy, etetőszék (a többit nem tudom..) :)
2009. okt. 29. 09:02
Február környékén telelni mennénk kisbabánkkal (aki akkor 14 hónapos lesz.) Mivel eddig csak nyáron utaztunk, családi nyaralóba, nem tudom, milyen szempontok alapján nézzek szállást? Tudom, sok bababarát panzió van a neten, de mégis, mitől bababarát egy szállás?
2009. okt. 29. 09:02
Mitől bababarát egy szállás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook