Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől bababarát egy kórház? fórum

Mitől bababarát egy kórház? (beszélgetős fórum)


5. 43287dec91 (válaszként erre: 4. - Dorottya84)
2008. nov. 5. 18:28
hát akkor nagyon örülj mert annak ellenére hogy én meg voltam elégedve a kórházzal és a szobával is ( alapítványiban voltam) a csecsemősök le se szartak...hajnalban szültem és egész nap rám se nézett senki, hogy mi van velem, tudok-e szoptatni,pelenkázni...persze nem volt semmi gond, de ezt akkor sem éreztem helyénvalónak, hogy egy frissen szült anyukánk ne mutassanak meg semmit...és flegmák is voltak.. nem értem akkor miért megy az ilyen ember ilyen helyre dolgozni?
2008. nov. 5. 18:21
Ugyanis én abban szűltem(Kútvölgy korház,Budán)és én úgy érzem hogy abszolút mértékig az volt.A babám ugyan császárral szűltem komplikációval,kiss súllyal de 12 hosszú óra múlva behozták nekem és szopiztathattam.Bármikor bemehettem a cscsemősökhöz,akár orvosi vizitnél is ,fűrdetésnél,éjszaka is többször,mellettem alhatott már az első közös éjszakánknál.A csecsemősök előtt meg le a kalappal!!!Minden tiszteletem az övék,nekik köszönhetem hogy tudom szopiztatni Dorkát.Nagyon problémás volt a picurkám mert nem tudta bekapni a cicimet rendesen ,de annyit gyakoroltak velünk hogy ugyan csak bimbóvédővel tudta megfogni de 2-3 hetesen már profi módon tudott szopizni.Volt olyan hogy 30-40 perceket űltek mellettünk a csecsemősök és csak gyakoroltunk,gyakoroltunk...
3. f5302bda64 (válaszként erre: 1. - Dorottya84)
2008. nov. 5. 18:15
Semmiben!Sajnos!
2. 43287dec91 (válaszként erre: 1. - Dorottya84)
2008. nov. 5. 18:15
én a Péterfyben szültem és a babám végig velem volt egy szobában...
2008. nov. 5. 18:12

Sziasztok!

Kiváncsi lennék azokra akik bababarát korházba szűltek hogy miben láttátok hogy az valóba baba barát korház??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook