Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit lehet ilyen helyzetben tenni? fórum

Mit lehet ilyen helyzetben tenni? (beszélgetős fórum)


16. Soufflet (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 29. 03:22
Hogy nincs mas?
15. Soufflet (válaszként erre: 12. - Ágio8405)
2022. jún. 29. 03:16
14. Soufflet (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 29. 03:13

Hagyg a faxba!


Ha csolokoztatok, es tetszetettek egymasnak semmit nem jelent. Szep este volt.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Ágio8405)
2022. jún. 28. 21:05
Köszi, valószínűleg ezt fogom tenni, más lehetőségem nem is nagyon van. Logikusan ezt hiába kezdeném el magyarázni, neki kell éreznie. Azért elég szomorú vagyok emiatt.
12. Ágio8405 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 28. 14:24
Valószínűleg mert tényleg még nem fogadta el magát. Ezt magában kell elrendezni. Te annyit tehetsz hogy türelmes vagy.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Liliom10)
2022. jún. 28. 13:32

Biztos vagyok, csókolóztunk is már, ami érezhetően tetszett neki. Ezt azért érzi az ember szerintem.

A múltkor arról is beszélt, hogy általánosságban milyen srácok jönnek be neki, a leírás alapján pedig gyakorlatilag az összes jellemző rám illett. Amikor találkozunk, akkor minden jól megy, de utána valahogy mindig magába fordul, aggodalmaskodik és elbizonytalanodik.

2022. jún. 28. 13:05
Nem lehet, hogy te nem értelmezted jól a jeleket?
9. Bichi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 28. 13:03
Hát ezzel az infóval érthetőbb a helyzet. Főleg, ha még maga előtt sem fogadja el a helyzetet. Így nem csoda, ha nem akarja nyilvánosságra hozni. Bár két pasi is vacsorázhat, kávézhat együtt...
8. liliom10 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 28. 12:46
Biztos vagy benne, hogy a saját neméhez vonzódik ? Lehet, hogy félreértetted, és ezért ijedt meg.
2022. jún. 28. 11:50
Szerintem sehogy, magában kell ezt rendeznie.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Bichi)
2022. jún. 28. 11:40
23, viszont mindketten fiúk vagyunk. Egy kicsit nehezen beszél erről, úgy vettem észre, hogy nem igazán fogadta még el teljesen önmagát sem, ezért is ijedhetett meg. Nem tudom, hogy hogyan segíthetnék neki.
5. Soufflet (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
2022. jún. 28. 10:55
Megindokolni sem kotelezo. Es minek emiatt eroszakoskodni? Ugysem tudhatja, hogy valid valaszt kapott-e vagy sem.
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 28. 10:55
Hány éves ez a lány (?), aki megijed ha randira hívják, főleg ha valaki olyan, akivel jól érzi magát?
3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 28. 10:24

Ha konkrét időpontra kérted, hogy legyen veled, meglehet, hogy éppen akkor nem ért rá.

Ha csak úgy általában, akkor még megkérdezheted tőle, hogy miért utasított vissza? Talán van valakije, vagy valami rosszat hallott rólad? Valami magyarázatot biztosan ad.

2022. jún. 28. 10:19
Elhívtad randizni, nemet mondott. Arra kérsz tanácsot hogy hogy kényszerítsd rá hogy mégis veled töltse az idejét akarata ellenére, vagy mi? Talán meggondolja magát, talán nem, ne erőszakoskodj...
2022. jún. 28. 09:48
Elhívtam valakit randizni, de nemet mondott. Van ilyen, viszont ez most azért érdekes, mert látom illetve érzem is, hogy bejövök neki, el is mondta. De valamiért megijedt a helyzettől, azt gondolom, hogy fél elköteleződni. Pedig egy randi még nem olyan nagy dolog. Mit lehet ilyenkor tenni, idővel ez még változhat benne? Ha nem tudnám biztosan, hogy tetszem neki és jól érzi magát velem, akkor könnyebb lenne elengedni, de ez most nem egy szokványos helyzet, nem voltam még ilyenben. Más is járt már így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook