Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit vinnél magaddal?! fórum

Mit vinnél magaddal?! (beszélgetős fórum)


2010. aug. 10. 22:46
fogkefe+dezodor +egy nagy szatyor pénzt - ha lenne...
2010. aug. 10. 20:43
Én ha utazok vhova akkor a táskáimba teszek 1-1 cetlit, az itthoni elérhetőségekkel, hogy baleset esetén kit kell értesíteni :)
2010. aug. 10. 18:46
fehérneműk, telefon+töltő, esetleg elem, gyógyszerek, hálócucc(pizsi, párnahuzat ha nincs), wcpapír, könyv, zene, ruhák(nadrág, zokni, pólók, talán sapka), fényképező, személyi(összes okmány, irat...), kulcs :)
2010. aug. 10. 17:48

igen nekem is van ilyen listám :) van rajta nagyon sok dolog, csak hát ugye van ami abból is kimaradhat.

Vilniusba megyek, elvileg egy nagyon kis pöpec diákszállóba. sztem az egész ruhatáramat elviszem, azzal nem lesz gond. mert kocsival megyünk és utánfutó is lesz 4személy részére. tehát fér bőven.

2010. aug. 10. 17:32
telefon+töltő, tb kártya, köss vmi biztosítást, gyógyszerek, pálinka fertőtlenítésre ha olyan helyre mész :), fényképek (nekem ez is kéne), mindenből legalább az első időkre való...betét, pzs, tusfürdő ilyesmi...1-2 napra kaja-pia
2010. aug. 10. 17:26

nekem van egy emergency pack cetlim :D


töltö,telefon,europai egeszsegugyi kartya, és RUHÁK minden mennyiségben :D jo viccet felreteve, keszulj fel mindenre ne erjen meglepetes :)

2010. aug. 10. 17:25
Ruha (cipők!), könyv, gyógyszer, kencék, pénz:D
2010. aug. 10. 17:25
hova mész? hol fogsz lakni, nem mindegy hogy felszerelt lakásba vagy egy üres helyre érkezel...
2010. aug. 10. 17:23
attól függ merre mész:)
2010. aug. 10. 17:22

nem éppen programajánlat témakör de mindegy.

szóval lényeg: 3hónapra elutazom itthonról és elég feledékeny vagyok, néha csak már félúton jut eszembe, hogy ajjj..ezt meg ezt meg ezt is otthon hagytam.

kis segítséget szeretnék kérni, hogy mi az, amit feltétlen magatokkal vinnétek 3havi elköltözésetekkor?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook