Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit vihet el a végrehajtó? fórum

Mit vihet el a végrehajtó? (tudásbázis kérdés)


1 2
2019. dec. 5. 11:16
Csak tanács, hogy ha bármilyen módon tudsz megállapodást kötni a szolgáltatóval tedd meg, mert a végrehajtásnak magas költsége van amit neked kell fizetni.
2019. dec. 5. 11:09
Nemsokára lesz munkám és az első az lesz ha lehet részletre fizetni akkor kifizetem minél hamarabb, csak nem szeretném hogy a mamám dolgait innen az ő házából elvigyék. Nekem nincs semmi nagy értékű dolgom, apukámnak van egy tévéje és ennyi.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Pasionella)
2019. dec. 5. 11:06

Suliba jártam még amikor hoztam ki telefont, és a számlákat meg nem tudtam fizetni. Érettségi

után teherbe estem így túl sokat dolgozni sem tudtam amiből ki tudtam volna fizetni sajnos. Autóm sincs. Egyedül nevelem a kislányom.

3. Bless the child (válaszként erre: 2. - Pasionella)
2019. dec. 5. 11:03
Simán lehet, ha van benn készülék is.
2. Pasionella (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 5. 11:01
Nem tudom, esetleg autót ha van... de hogy keletkezett telekomnál 300ezres tartozás???
2019. dec. 5. 10:49
Mit vihet el a végrehajtó?Ha van egy 300 ezer forintos tartozásom (telekom) és semmi jövedelmem nincs a családin meg a gyesen kívül(ami postán jön), nincs semmi a nevemen, mamám házában lakunk, több tulajdonos van, (én nem vagyok tulajdonos csak ide vagyok bejelentve), és bejelentett munkám jelenleg nincs, akkor mit vihet el a végrehajtó, vagy mit tudnak ezzel kezdeni? Szándékomban áll kifizetni persze, csak jelenleg nem tudom elkezdeni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook