Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit vigyünk magunkkal a nyaralásra? fórum

Mit vigyünk magunkkal a nyaralásra? (beszélgetős fórum)


11. ina87
2016. nov. 18. 14:05
csak olyan dolgokat amire lehet h szüksége van az embernek persze attól is függ h mivel utazik az ember gépkocsi busz vagy más lehetőséggel,ruhatár csak azokat a dolgokat ami szezonális de nem árt egy két olyan darabot is elvinni amire ha netán hűvösebbre fordul az idő akk kéznél legyen,valamint nem árt felkészülni abból h hová utazunk pl melyik országba mi a látványosság mi a nyelv esetleg mik a szokások mert tudjuk egyes országokban vannak szigorúbb törvények na és nem árt tudni a pontos helyeket pl kórház rendőrség persze ez is attól függ h úgy utazunk h szervezetten vagy egy magunkban,ha külföldre megy az ember sosem lehet elég felkészült...
10. 1Vevő
2016. nov. 17. 22:12
..... és akkor cipekedni sem kell! :)
2016. nov. 17. 22:10
Bankkártyát! Jó vastagon feltöltve.
8. cicaanya (válaszként erre: 7. - F7c1a18adb)
2009. jan. 24. 22:53
úgy úgy ezt így kell!
2009. jan. 24. 22:36

sok sok mindent

és az attól függ tudsz -e mosni vagy nem!

meg nem árt egy listát csinálni!

2009. jan. 12. 10:50
Most nézem, milyen régi már ez a topic... Áááá. Azóta az illető már elment nyaralni ŐSSZEL. Ehh. De az nem is nyaralás! Az őszölés. :-P
5. Fiatal nő (válaszként erre: 3. - Survivor3)
2009. jan. 12. 10:48
Bizony, ez fontos. X-)
2009. jan. 12. 10:48

Elég 1, max. 2 gatya, annyi felső, ahány napra mész (+ 1 tartalék), esetleg fürdőruha, ha valaki akar fürdeni. :-P

Kajában meg nem tudok tanácsot adni, nem tudom, milyen étvágyú a család. :-P

2009. jan. 12. 10:46
pénzt
2009. jan. 12. 10:45
én nem sok mindent vittem. Úgyan is ott én vettem egy csomó csini ruhát és kütyüt. Ezért nem érdemes. Konzerveket és porkajákat vittem magammal, ami jól jött, ha nem lent valamelyik kajáldába ettem. Bár nagyon nem ettem, ugyan is volt, hogy lementem reggel a partra, ebédre szendvicset ettem és csak késő délután mentem haza. Akkor meg jó megcsin az egyszerű kajcikat. Ha valaki sétálni indul vagy szendvicset cipeljen magával, vagy térjen be egy olcsó étterembe.
2007. aug. 30. 16:15

Egy hét múlva (szept.8.) megünk egy hétre tengerparta. A szállás 3*-os szálloda, all inclusive ellátás.

Mivel mindig túlcsomagoljuk magunkat, segitsetek, mennyi ruhát vigyünk magunkkal? Nem csak a tengerparton akarunk majd lenni, hanem egy-két városnézéses programot is szeretnénk. Én rendszerint túlaggódom magam és majdnem az egész ruhatár és fürdőszoba jön velünk. Most ezt akarom elkerülni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook