Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit vigyek ajándékba? Nem tudjuk, mire számíthatunk? fórum

Mit vigyek ajándékba? Nem tudjuk, mire számíthatunk? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 5. 17:05

babásat semmiképp!

amit az előttem szólók írtak, mind jó ötlet

2011. dec. 5. 15:56
Mondjuk ajándékkosár,egy érdekes könyv,cserepes virág vagy ha szeret kézimunkázni vigyetek olyasmit.Segitsetek neki! Had mondja el a gondját...Sok sikert!
2011. dec. 5. 15:39
Egy kisebb közös ajándékkosár ha többen adnátok.
2011. dec. 5. 15:19

Babás dolgot ne, de egy doboz csoki szerintem jó.

Ahogy faház is írta, azért kérdezzetek rá, hogy mehettek e, akár a szülőktől megtudakolhatjátok, hogy van. Biztos jól jönne neki egy kis lelki támogatás.

2011. dec. 5. 15:18
Én is vagy csokit, gyümit, virágot, vagy valami hasonló karibelűt vinnék.
2011. dec. 5. 15:16
Én sok-sok gyümölcsöt vinnék és virágot, akár cserepeset.
2011. dec. 5. 15:12
Azt nem tudom, hogy mit vinnék, de azt igen, hogy mit nem. Babás dolgot semmiképp, lehet "kopasznak fésű" lenne.
2011. dec. 5. 15:12
Valami mást. Csoki, könyvet, vmi semlegeset. Amúgy az sem biztos, hogy örülne a meglepetésnek, inkább jelentkezzetek be.
2011. dec. 5. 15:12
Hát én biztos hogy nem babás dolgot! Ki tudja hogy döntött végül és nagyon melléfoghattok ha nem úgy hogy megtartja...
2011. dec. 5. 15:10

Az előző munkahelyen volt egy kolléganő, akit nagyon kedveltünk.

Tudtuk, hogy otthon gondjai vannak, hosszú ideje nem sikerült teherbe esnie, ezért a férje ott hagyta egy másik nőért. Csak miután elköltözött a férje, derült ki, hogy állapotos. Nem fogadta vissza a férjét, az hiába erősködött.

Ő meg akarta tartani a babát, de a szülei nem akarták, hogy egyedül nevelje fel, ő pedig anyagilag nem bírta volna segítség nélkül. Azt is tudtuk, hogy egészségügyi gondjai vannak, így ha elvetetti a babát, a méhét is ki kell venni.

Amikor ez kiderült, felmodott. Hetek óta nem hallottunk róla, nem tudjuk, hogy döntött. Most volt a szülinapja, és kolléganőkkel kitaláltuk, meglepjük. Szeretnénk valamilyen ajándékot vinni neki, de nem tudjuk, mit. Segítsetek! Ti mit vinnétek neki? Babás dolgot, vagy valami mást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook