Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit vigyek a kismamának a kórházba? fórum

Mit vigyek a kismamának a kórházba? (tudásbázis kérdés)

12. Dolores007 (válaszként erre: 1. - Driennke83)
2011. szept. 6. 11:11
Legjobb tényleg, ha megkérdezed hogy mit szeretne.
11. driennke83 (válaszként erre: 9. - 3da688d0af)
2011. szept. 6. 10:44
Ez is jó ötlet.
10. driennke83 (válaszként erre: 8. - Venu)
2011. szept. 6. 10:43
Igen csak az a "baj", hogy amikor én szültem, akkor nekünk is hozott egy csomó mindent. Nikinek is, meg nekem is, csak hát ugye én simán szültem, nála meg vannak gondok.
2011. szept. 6. 10:38
Esetleg babás újságot, könyvet olvasnivalónak.:)
8. Venu
2011. szept. 6. 10:38

Én nem vinnék be semmit. Csak sorakozik az asztalán a sok "kacat"...Elég akkor vinni valamit amikor otthon lesz.

De egy újság vagy egy könyv talán jó ötlet.

2011. szept. 6. 10:36

Akkor valami játékot a gyereknek, bár ilyenkor még csak hevernek. :-D

sajnos nem tudok segíteni nagyon, mert mikor Én szültem, akkor látogatási tilalom volt, így a férjemen kívül nem hozott más senki a kórházba dolgokat. Vagy vigyél neki keresztrejtvényt, könyvet. Mikor itthon voltam akkor kaptunk cumit, babajátékot, babaruhát.

2011. szept. 6. 10:36
Szerintem elég a képeslap, én a babának szánt dolgokat is akkor vinném, ha már otthon vannak. Úgyis hazaküldi szerintem a férjével. Én is császáros voltam, de csak sima diétán és mindent hazaküldtem, amit kaptam. Vagy simán kérdezd meg, hogy mire lenne szüksége?
2011. szept. 6. 10:30

Nem jó, mert májkímélőn van, és császárosok kímélő diétáján, tehát semmilyen gyümölcs gyümölcslé nem lehet.

Én egyébként egy gratuláló képeslapra gondoltam. Meg hát a picinek viszek dolgokat, és majd a kismamának, akkor ha hazamentek.

Szerintetek nem bunkóság?

2011. szept. 6. 10:28
van a Siónak azt hiszem a light gyümölcsleve, alig van benne szénhidrát, Nekem is diétáznom kellett, azt hozta a férjem.
2011. szept. 6. 10:28
Ja, az utolsó az nem kérdés volt. Tehát virágot nem lehet vinni a kórtermbe.
2011. szept. 6. 10:27
Mit lehet vinni a frissen császározott kismamának, akinek diétáznia kell, tehát nem ehet gyümölcsöt, gyümölcslevet, csokit ilyeneket? Virágot nem lehet vinni a kórterembe?
2011. szept. 6. 10:26
Mit vigyek a kismamának a kórházba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook