Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit vesztek 9 éves fiatoknak húsvétra? fórum

Mit vesztek 9 éves fiatoknak húsvétra? (beszélgetős fórum)


14. 31c1daa9fa (válaszként erre: 13. - 1c66320de8)
2012. jan. 19. 17:36
fiatoknak :)
2012. jan. 19. 17:35

Kilenc éves fiataloknak?....Azok még gyerekek!

Játékot!.. Mi más kell a gyermeknek! Könyvet, az hasznos, hogy olvasson, tanúljon.


A fiatalok szó.... Tinédzserkor vége, huszon év eleje! Azoknak az anyagiaktól függően, mobil telefon , könyv, társas játék,tartós használati cikk.Vagy amit netán kérnek!

bzsmama

2009. ápr. 5. 10:02
semmit,ez nem az ajándékozásról szól!!!!!!!!!!!
2009. márc. 27. 08:00

Sziasztok!

Ha még érdekel valakit, találtam egy jópofa oldalt, priviben szívesen megírom, ha kell még valakinek.

10. k.tünde78 (válaszként erre: 6. - 43d02447da)
2009. márc. 20. 18:08

Nem kötözködni akarok,de pl a szomszéd kisfiú szója-tej allergiás,Szóval nem igazán bölcs dolog ha csokit cukrot adok neki.Tehát marad egy korának megfelelő játék-ruha stb.

Jusson eszünkbe,hogy van aki esetleg nem kaphat édességet,neki mindenképp adjunk más okos dolgot.

2009. márc. 20. 13:27

Az én kisfiam is lassan 9 éves. Az iskolába kosarazik, de itthon nincs labdája.

Teniszezni is szeret, így az ütőn is gondolkodom. Lehet anyuval megbeszéljük, hogy egyiket mi, a másikat ők vegyék meg.

Kérdezte már mit vegyen, ezt a tippet neki is elmondom.

2009. márc. 20. 13:27

Húsvétra, mikulásra kizárólag csokoládét veszünk.

Egyébként is nálunk a húsvét nem a nyuszi, de mi is ugyan úgy locsolkodunk, és tartjuk a népi hagyományokat.


Persze, te vegyél amit szeretnél, de egyáltalán nem szokás mást adni.

A karácsony, és születésnap való erre.

2009. márc. 20. 13:25
Köszi, de sajnos ilyen hülye anyagi világban élünk! És valóban nem vagyok vallásos. Ha, ötletet nem tudsz adni, akkor csak köszi a véleményed.
2009. márc. 20. 13:17
ez megint csak nem ajándékról szól..mármint a húsvét..kicsit eltájolódtunk a dolgoktól...a húsvét vallási ünnep..és sokan akkor is ünnepelik ha nem vallásosak:D juj
2009. márc. 20. 13:15
levegőt..:P
2009. márc. 20. 13:00
Ja, és csoki ügyben hasonló a véleményem, úgyis kap egy csomót a mamáktól...
2009. márc. 20. 13:00
Köszi, ez is jó ötlet, rákérdezek, hogy kell-e valami a gépéhez, ő is nagy mágus...:-))
2009. márc. 20. 12:58

..hat az ajendekozassal en is mindig bajban vagyok..

a ruhanak nem orulnek, meg az nem si ajandek, azt igy is ugy is kell nekik venni...

az edesseg tok folosleges, mert a foguk megy tonkre toluk...

en az en kisfiamnak gyerek vitamint vettem mikulasra,es meg par kis aprosagot,

es nagyon orult az allatfiguras vitaminoknak..

jooo, tudom, hulyeseg, de szerintem tobbet er,mint feleslegesen tele tomni agyereket csokival, meg cukorral, azzal tomik a nagymamak oket ugy is....

en most a fiamnak uj klaviaturat veszek husvetra.., mert a regi mar kezd tonre menni...tudom, nem nagy otlet, de nekem se jut eszembe semmi okosabb...

majd meg van 1 kis ido,hatha jonnek itt a forumban is jo otletek, majd en is figyelek :)

2009. márc. 20. 12:51

Sziasztok!

Segítsetek! Páromnak előző házasságából van egy 9 éves fia. Sajnos, csak ritkán tudunk vele találkozni, így nagyon nehéz kitalálni, mi a szíve vágya. Tudom, egyértelmű, kérdezzük meg, de jó lenne, mégis valamiféle ötletet kapni.

Segítségeteket köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook