Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit vehetnék a 4 éves kislányomnak születésnapjára? fórum

Mit vehetnék a 4 éves kislányomnak születésnapjára? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 26. 23:29
Vegyel neki,egy gyerek laptopot.Azzal kulonbozo logikai jatekokat jatszhat.
2012. nov. 26. 12:53
Nekem is tetszett:) pár dolgot megisoldottam belőle,együtt sütöttünk 2tortát egyiket oviba másikat itthonra..és az oviba bent maradtam vele amig megünnepelték a gyerekek ,ebéd után elhoztuk...aztán délutáni alvás után az ovis barátait meghívtuk,és egy pár órás zsurt csináltunk kitaláltunk játékokat társasoztak táncoltak énekeltek és egy két apróságot vettünk még neki:)
15. Belial (válaszként erre: 9. - Kata75)
2012. nov. 26. 12:46
Ez szerintem is nagyon jól hangzik!
14. bertaerzs (válaszként erre: 13. - SzánI.)
2012. nov. 6. 19:12
az írás, irónia (sok igazsággal)! Szerintem.
13. SzánI. (válaszként erre: 10. - 5ed73a72bc)
2012. nov. 6. 18:22

Huhh de tapasztalt anyuka lehetsz!!!!


Ilyen okosságokat írsz.

12. bertaerzs (válaszként erre: 10. - 5ed73a72bc)
2012. nov. 6. 18:14
A facebook-on erre használjuk, hogy tetszik...(a válaszod)
11. frgds
2012. nov. 6. 15:08
Te vagy a szülő... te tudod mire van szüksége....
2012. nov. 6. 13:58

Ez mekkora hülye dolog már. "Mindene" megvan. 4 évesen.

Na ezért nem kell a hétköznapokban elárasztani a gyereket minden félével, hogy mikor jön a szülinap kari stb ne tudj mit adni neki.

Még pár év és nem fogja értékelni a holmikat amiket kap, vagy egyre csak keveselni fogja.

Mindene megvan? Vegyél neki egy lakást amit majd ha felnő tud használni.Tegyél neki félre pár millát fiatal felnőtt korára az egyetemi éveire és az akkori ön és világfelfedezésére. Soroljam még?

2012. nov. 6. 13:53

Egy klassz, nem mindennapi élményt:)


Már 7és fél évesek az ikreim, de a legtöbb évben mindig azok a szülinapok voltak a legklasszabbak, mikor a napján ebédután elhoztuk őket az oviból és négyesben elmentünk valahová.


Ha hétvégére esett/terveztük, akkor egy nagyobb kirándulás(március - idén libegő, de ehhez sajnos már hűvös van)), majd egy beülős forró csoki/süti, vagy akár egy komplett ebéd/vacsi.


Kétévesen állatkert volt pereccel, lufival, majd a shoppan Ők választhattak 1-1 állatkát:)


Nem pont ezek, de valami hasonló?

8. bertaerzs (válaszként erre: 1. - Dénésolya)
2012. nov. 6. 13:40
Ha mindene megvan, ne végy semmit! Azt az összeget szánd olyan gyerekre, akinek nincs semmilye!
2012. nov. 6. 13:26
Logico, Lük, társasjáték (Figurix, Differix, Zingo, Colorama). Nálunk ezek voltak a menők.
2012. nov. 6. 13:25
Na az jó micimackós társasjáték az a kedvence amugy is:) de elfogadok még jó ötleteket:)
5. dénésolya (válaszként erre: 2. - Bowie)
2012. nov. 6. 13:23
Muffin babát a mamiéktól kap azt én már nem tudok venni készségfejlesztőre gondoltam,de abból is rengeteg van munkafüzetek rajzolos dolgok pakolós dolgok...szóval egy hetem van kitalálni:)
2012. nov. 6. 13:22

[link]


Ez itt igaz, hogy karácsonyi ajándékötletes, de jól jöhet.:)

3. 535cd780fd (válaszként erre: 1. - Dénésolya)
2012. nov. 6. 13:21
az én kislányom is lassan 4 éves, és most leginkább a kirakó játékok érdeklik. Vagy társas játékok lassan. A micimackós színvarázs társasjátékot szerintem nagyon szeretné.
2012. nov. 6. 13:21
Most menő a lányoknál a muffin baba.:D Esetleg vmi készségfejlesztő még mellé..
2012. nov. 6. 13:19
4éves kislányomnak mit vehetnék születésnapjára?Igazából mindene meg van és nincs ötletem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook