Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit vegyek, születendő unokaöcsémnek? fórum

Mit vegyek, születendő unokaöcsémnek? (tudásbázis kérdés)


12. Petra025 (válaszként erre: 10. - Bugs02)
2014. febr. 28. 16:03

Babakencét nagyon nem ajánlom, mert az elején csak gyógyszertárit érdemes használni. Bár esetleg a Babénak van koszmósodás elleni samponja, ami szuper jó, és általában minden baba átmegy a koszmósodáson.

Vegyél inkább valami egyedi dolgot, amiről mindig tudni fogják, hogy tőled kapták. Egy über cuki szundikendőt, vagy egy nagyon puha plüssállatot.

Vagy esetleg egy bugyolát (keress rá így a neten), az is nagyon szuper lehet. De még a játszószőnyeg és a pihiszék is nagyobb ajándék, abból is találsz ágynemű árban.

11. szafaripók (válaszként erre: 10. - Bugs02)
2014. febr. 28. 13:01

Igen, a kencét a baba megszületése után szokta felírni a doki, apuka kiváltja, mire hazajönnek a kórházból.

Nekem pl. a fiam bőre annyira érzékeny, hogy 1 éves koráig nem tudtunk mást használni.

Ami még jó lehet: babanapló, babafotóalbum, cumilánc, nyálkendő (a vampiregang-nek vannak nagyon jópofa, viccesek), vicces babaruha (barátnőm kisfia Donát, egy "donut"-fánkos bodyt kaptak...), horgolt sapik is aranyosak...

10. Bugs02 (válaszként erre: 8. - Szafaripók)
2014. febr. 28. 12:52

Pár nap múlva érkezik a baba.

ők már mindent megvettek.

A baba kencét mondták az jöhet, hisz azt nem vettek még.

Gondolom azt később is tudják használni

lenyomat készítő nem rossz ötlet:)

2014. febr. 28. 12:17
Esetleg pihenőszék?
8. szafaripók (válaszként erre: 3. - Bugs02)
2014. febr. 28. 12:17

Nem tudom, mennyi idős terhes a sógornőd/tesód, de ha ruhákat már beszereztek, akkor valószínűleg ágyneműt is.

Ha tudsz kötni, köss egy EGYEDI takarót!:)

De mondjuk vannak nagyon jó cuccok újszülötteknek - pelenkatorta, kéz/láblenyomatkészítő (bambinoprint).

Kencéket újszülöttnek nem érdemes igazán: eleinte úgyis csak a gyógyszertárit szabad(na) használni.

Mi rengeteg felesleges dolgot kaptunk a fiam születésekor - hasznosakat, csak épp már mindent beszereztünk a születésére, amire úgy gondoltuk, hogy szükség lehet.

2014. febr. 28. 12:13

Már nagy izgalomban vagyok:)

családunkban nem igen született mostanság kisbaba...szeretnék valami szépet venni, és persze hasznosat is:)

6. krautmanno (válaszként erre: 3. - Bugs02)
2014. febr. 28. 12:10
Jó ötlet.Az első fiam születésekor mi is azt kaptunk az egyik rokontól.
2014. febr. 28. 12:07
Jó hát!
2014. febr. 28. 12:02
Azt tudom, hogy anyuka NIVEA termékeket részísíti előnyben:)
2014. febr. 28. 12:01

Gondoltam babaágyneműre,szerintetek az jó ötlet?

Némi baba kencével kiegészítve:)

2014. febr. 28. 12:00

Gratula :)

Valami cukiságot! :}

2014. febr. 28. 11:59

hamarosan unokaöcsém születik:)

Ruhaneműt nem kérnek, mert az van, de mégis szeretnék valami olyat ajándékozni, ami nem egy kis semmiség.

Mit vegyek?

Segítsetek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook