Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit vegyek fel júliusi esküvőre? fórum

Mit vegyek fel júliusi esküvőre? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jan. 30. 12:57
4. Kék
2010. jan. 30. 12:54

Szia!

A lényeg,hogy olyan ruhát válassz amiben jól érzed magad,természetes anyag és kombinálható pl.egy kis blézerrel.(rossz idő esetére)Ne törekedj mintásra,az egyszínűek sokkal jobban kihasználhatók!Kiegészítőnek egy szép sál,vagy kendő feldobja az ünnepi hangulatra.

2010. jan. 30. 12:54
Én a helyedben koktél ruhát vennék fel, bár nem tudom szereted el egyáltalán a szoknyát. Én nem, de szeptemberben jól éreztem magam a ruhában.
2. Re87
2010. jan. 30. 12:53
Én esküvőre az Árkádban a Signora-ban szoktam vásárolni.
2010. jan. 30. 12:38
Nagy gondban vagyok, juliusban eskuvore vagyok hivatalos egy regi fosikolai baratnom megy ferjhez.Igazabol szeretek noisesen oltozkodni,de fogalmam nincs, mit vegyek fel egy nyari eskuvore!Ezer eve nem votlam eskuvon, talan meg gyerekkoromban.Milyen ruhat illik felvenni?Esetleg valaki tudna ajanlani valamiit Budapesten, lesz ket napom Budapesten, hogy ruhat kergessekmagamnak, ha itt nem talalok megfelelot Dublinban.Ha valaki tud valami otletet, esetleg honlapot, ahol utana lehet jarni, nagyon szivesen vennem!Koszi:Kata
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook