Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit változtatnál meg magadon, az életedben, a környezetedben? És miért? fórum

Mit változtatnál meg magadon, az életedben, a környezetedben? És miért? (beszélgetős fórum)


1 2 3
33. 11111
2007. jún. 27. 19:40
Sajnálom az összes volt pasimat akiket kihagytam
32. Teráz
2007. jún. 26. 13:07
-6 kg .
2007. jún. 20. 16:58
Szeretnék kicsit türelmesebb lenni a gyerekekkel,nyughatatlanságomon csillapítanék,és nem ártana egypár hasizom gyakorlat sem. :)
30. RLindi
2007. jún. 12. 10:16

Az a -10 kg nekem sem ártana!

Aztán meg jó lenne sokkal türelmesebbnek és kevésbé elégedetlennek lenn.

Ja és nem felcsesződni anyósom puszta létezésén:-)

"Csak" ennyi:-)

2007. jún. 12. 10:15

Na sziasztok!Én meg pont 10 kilót akarok még leadni :-)

Ha Gondoljátok szívesen odaadom!:-))

Néha lehetnék higattabb,nyugisabb!

Amúgy minden oké! :-))

28. Csak En (válaszként erre: 26. - A7a90ace89)
2007. máj. 14. 20:19
He he gyorsabb voltam :-)
2007. máj. 12. 10:54
A világhoz való hozzáállásomat.Nyitottabb szeretnék lenni.
26. a7a90ace89 (válaszként erre: 25. - Csak En)
2007. máj. 8. 21:17
Húúúúú! Mintha én írtam volna! Ezeket szerettem volna én is írni, ezért nem is ismétlem Csak en-t!:))
2007. máj. 6. 17:14
Szeretnék 5 kg-ot hízni, más munkahelyre menni és a párommal együtt lenni, mert vékony vagyok, nem szeretem a munkahelyem és messze van a párom.
2007. ápr. 10. 08:37

Van egy fantasztikus párom,immár 10 éve, akit nem akarok "lecserélni".A külsömmel kapcsolatban nem változtatnék,-a párom így fogadott el ahogy vagyok

Céljaim azok vannak, melyeket fokozatosan meg is valósítok.Van munkahelyem amely a mai világban már kincsnek lehet nevezni.Szeretem azt amit csinálok.Én amiből egy kicsit többet szeretnék, az a pénz, hogy ne azt kelljen számolni, hogy miből fizetjük ki a csekkjeinket.De tudom, hogy ez is meg fog válltozni, mert mi akarjuk, és teszünk is ellene, hogy meglegyen.Én igazán az utóbbin szeretnék változtatni.

Mosolygós szép napokat kívánok mindenkinek.

23. cskata (válaszként erre: 20. - D64f9951e2)
2007. márc. 12. 19:36

külsőmmel kapcsolatban tök hasonlóan gondolkodom, mint Te!:)

viszont nekem márc. végétől lesz fogszabályzóm, és 1 év múlva már tökéletesek lesznek a fogaim..:))


belső tulajdonságok közül: szeretnék kicsit "kegyetlenebb" lenni azokkal, akik engem bántottak/megbántottak - mert túl gyorsan megbocsájtok és így könnyen palira vesznek és kihasználnak akik erre hajlamosak..


és szeretném ha nem 24 órából állna egy napom, mert sokszor annyi mindent szeretnék csinálni és nem fér bele az életembe - így aztán zömében csak belekapok dolgokba és nem érek a végükre..

22. 5e67f791bc (válaszként erre: 21. - Castellina)
2007. márc. 12. 19:20
Tudom! En sok mindent elertem igy!:)))))))))))))
21. Castellina (válaszként erre: 19. - 5e67f791bc)
2007. márc. 12. 19:18
Igazad van!
2007. márc. 12. 19:14

magamon: a csípőmből faragnék le és a fogaimat változtatnám meg, mert a csípőm széles, a fogaimat meg szégyellem...

életemben: sok mindent másként csinálnék (pl. tanulnék még mást is), magamra is költenék egy kis pénzt...no meg valahogyan elérném, hogy nagyobb szám legyen, és vissza merjek szólni a bunkóknak

környezetben: elhúznék egy szép nagy családi házba, messze az anyóstól, és élnék boldogan

19. 5e67f791bc (válaszként erre: 18. - Castellina)
2007. márc. 12. 18:42

Szia Castellina!

Nem jo a hozzaallasod. Ne felteteles modban mondd! (Bar tudom a kerdes is igy lett felteve.) Ugy jelentsd ki, hogy ez biztosan igy lesz. Nem remelem, hanem tudom. Mas igy az uzeneterteke az agyad szamara. Ha felteteles modban beszelsz, az agyad tudja, hogy csak fantazialsz. Ha kijelented, akkor pedig eleredno feladatot adsz neki, amin dolgoznia kell! Oriasi kulonbseg!

2007. márc. 12. 18:37

A munkámban: helyet cserélnék a főnökömmel. Dolgozzon ő, én addig elmennék üdülni a Carib tengerre, ahogy ő teszi. Ebből az iparvárosból elköltöznék egy szebb helyre, a panelt lecserélném családi házra. Az öreg tragacsot egy újra. Ha én azt a sok pénzt mind magamra költöttem volna, amennyit kocsijavításra, nem így néznék ki...

Bár mindezen dolgozom, már csak idő kérdése, remélem megélem..

17. ViBo
2007. márc. 12. 17:07

:) Egyetértek Darien-nel az empatikus képesség és a becsület nem való a mai világba, de én azért nem mondanék le róluk mert az már nem én lennék.

Én anyit változtatnék meg, hogy szeretnék már a párommal élni és nem a szüleimmel.

A külsőmön anyit, hogy lefogyjak végre megint, ehhez viszont egy nagyadag akaraterő hiányzik azt jó lenne ha receptre fel lehetne iratni :D

16. Darien
2007. márc. 12. 14:45

Magamon: a külsőmön jelenleg is dolgozom. Belül: lemondanék az empatikus képességemről. És a becsületről, mert csak arra jó, hogy szívjak vele, mint a torkos borz...

Életemben: jó kérdés, azt hiszem, hogy ha én megváltozom, az életem is.

Környezet: otthont szeretnék, sajátot.

15. Nike
2007. márc. 10. 11:49
Magamon: átapplikálnám a zsírt a hátsómról a mellemre, és megkétszerezném a hajmennyiségemet...Az életemben: semmit! A környezetemben: hozzáragasztanék a lakásomhoz egy szobát és egy teraszt.
2007. márc. 10. 11:42
a nulláról kezdeném legszívesebben,és nagyon sok mindent máshogy csinálnék.Először is többet tanulnék elmennék főiskoláras stb....a gyereknevelést is kicsit másképpen csinálnám,de ugye utólag már könnyű okosnak lenni
13. 9cea3ab90a (válaszként erre: 12. - Venes)
2007. márc. 8. 16:38

Szerintem te most is egészségesn élsz,és étkezel!

Ami pedig a munkát illeti,igazad van!Jó ha az ember a maga ura.

De visszont hidd el később meg lesz az eredménye a tanulásnak!

Akkor majd örülni fogsz/szerintem/,hogy megalapoztad a jövödet.

12. Venes
2007. márc. 8. 16:29

Táplálkozási szokásomat, mert egyszerűen szeretnék ,,tisztán" élni.

Illetve szívesebben dolgoznék és tartanám el magam. valahogy vágyom egy ilyen ,,önálló életre".

2007. márc. 4. 15:09

-elsősorban az élet dolgaihoz való hozzáállásomon változtatnék, hogy ne vegyek mindent véresen komolyan, mert abba bele lehet őrülni

-másrészt meg fogynék úgy 5-8 kg-ot, hogy jól érezzem magam a bőrömben teljesen. már az 5 kg-val is megelégednék :)

2007. márc. 4. 15:07
legalább -7- 8 kg leadni,és ugy 10 évet fiatalodni:))
2007. márc. 3. 19:50
Jogtalanul
2007. márc. 3. 19:50
Tisztáramosni a becsületemet, amibe belegázoltak
2007. márc. 3. 17:28
le szeretnék fogyni de sajna nem sikerül!!!!!!!!!!!!
2007. márc. 3. 14:47
Az egész életemet,a lányom születése kivételével!!!
5. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 4. - Vadmalna)
2007. márc. 3. 00:52
Milyen igazad van!
2007. márc. 3. 00:28
Ha teljesen a "nulláról" lehetne kezdeni, akkor így első nekifutásra szinte mindent..A kezdetektől, hogy most jobb körülmények között, szebb külsővel és boldogabb lélekkel, nyugodtabb szívvel ülhessek itt..de ugyebár mindennek oka van..annak is, hogy MOST itt ülök és megpróbálok válaszolni erre a kérdésre.........Tehát elsősorban a hozzáállásomat változtatnám meg dolgokhoz, "fel*znám" magam és képessé tenném magam arra, hogy élni tudjak a lehetőségekkel, hogy legyen képességem és erőm ahhoz, hogy szebbé, jobbá, gazdagabbá tegyem az ömagammal és a környezetemmel való kapcsolatot. Fel kell töltődni, hogy adni tudjunk...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook