Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit válasszunk? Ikea Ektorp, vagy Kivik? fórum

Mit válasszunk? Ikea Ektorp, vagy Kivik? (tudásbázis kérdés)


2015. júl. 21. 23:04

Elmentünk, megnéztük, az Ektorp elvarázsolt minket :) és most még a válaszaitok is megerősítettek benne - köszönöm!


Igen, csak ülésre kellene - úgy döntöttünk, hogy vendégágynak veszünk felfújhatósat, akinek nem tetszik, annak nem kötelező nálunk aludni :)

2015. júl. 21. 20:55
Ha csak fixet akartok, akkor ektorp. Az egy álom, ha csak ülsz, vagy a tévé előtt eldőlsz benne. A kinyithatósak viszont tragikusan sz.rok. Megvettem, és kb három hét múlva el is adtam. Képtelenség rajtuk aludni. De ülésre nagyon szuperek az ektorpok.
2015. júl. 21. 17:30

Nekünk két kétszemélyes Ektorp van.

A párnák összenyomorodnak, ha nekitámaszkodsz, fekszel, ülsz rajtuk...

De kicsit felrázod, néha esetleg megforgatod őket, semmi bajuk nem lesz...

A mieink kb 7 évesek. :)

6. indah (válaszként erre: 3. - Spann)
2015. júl. 21. 16:27

Lábtartót is szeretnék :)


És még 2 poang fotelt, lábtartóval, de azt tuti használtat veszünk.

5. indah (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2015. júl. 21. 16:27

Ok, igaz!

Felhaszálás tekintetében akkor pontosítok: 2 felnőtt, 1 ovis gyerekkel, mindennapos használatra, nappaliba.

Vigyázunk a dolgainkra, de azért nem múzeumban élünk :)

4. andi6020 (válaszként erre: 2. - Indah)
2015. júl. 21. 16:24

Ki tudja, aki használta, hogy használta. Lehet valami igénytelen figura volt.

Senki nem fog tudni neked hiteles (minden termékre igaz, minden tulaj szokásait figyelembe vévő) választ adni a kérdésedre.

2015. júl. 21. 16:18

Azon belül mi?


Én például egy Ektorp tárolós lábtartót készülök venni, szerintem te is azt vegyél.

:-)

2015. júl. 21. 16:15

Sziasztok, nappaliba szeretnénk egy fix, 3-as és 2-es kanapét vásárolni.


Az Ektorp jobban tetszik, viszont néztem használt képeket, és a párnák elég gázosnak tűnnek...

A Kivikből a használtak párnái, illetve ülőfelülete is jobb állapotúnak tűnik.


Mi újat szeretnénk venni, de nem tudom, hogy melyik stapabíróbb, kényelmesebb hosszú távon?

Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. júl. 21. 16:13
Mit válasszunk? Ikea Ektorp, vagy Kivik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook