Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tudtok a tenyér és a láb izzadásáról? fórum

Mit tudtok a tenyér és a láb izzadásáról? (tudásbázis kérdés)


19. Sz.F.Kata (válaszként erre: 15. - Csabi4)
2011. szept. 19. 10:06
Szia nekem a lányomnak van ilyen problémája és nagyon zavarja szegényt ő most lesz 13 éves ha tudsz kérlek adj tanácsot mit csináljunk hogy ez megszűnjön végre
18. csabi4
2008. dec. 19. 08:54
A kéz és lábizzadás már nem probléma élhető szinten tartható :) még azoknál is akik ugymond örökölték és 4 éves koruk ota izzadnak a megoldás egy összetett program amivel nem csak az izzadás mértéke csökken hanem belülröl is változik jó irányba az ember ,mert bátrabb lesz és sok olyan dologba belevág amit eddig csak belülröl szeretett volna de a kéz-láb izzadása ebben nagymértékben gátolta . Nincs egy azonos gyogymod mindenkinél más más a megoldás pl a só potlása ,ami mindenkinél gondot okoz ... volt aki nem szedte be az adagját és visszatért az ekcémája ,de potolta a lemaradását és 2-3 nap alatt elmult neki !!! és persze még sokminden más is kell de egy krém vagy sprej csak ideiglenes javulást hoz és az nagyon kevés...
17. csabi4
2008. szept. 22. 14:06

bizony van ilyen is ugyanis a szorongással együtt szagok is keletkezhetnek !!

[link] nem csak te vagy ezzel igy

2008. szept. 22. 13:33
ha ideges vagyok,izzad a tenyerem,talpam,hónaljam.Tök ciki,mert büdösnek érzem magam olyankor.
15. csabi4
2008. szept. 9. 11:11

A kéz és láb izzadása nagymértékben csökkenthető!!

De nem elég ha kened ugyanis belülről is kell segiteni .sokan már megtapasztalták azt milyen száraz kézzel-lábbal élni olyanok akik akár 30-40éve igy élnek és szenvednek ettől a nyavajától !! akit érdekel a megoldás az keressen meg. de csak azok akik tényleg AKARJÁK IS A JAVULÁST !! MERT NEM 1XRŰ DOLOG !! +IDŐIGÉNYES IS AZ ELEJÉN ! És még valami az öröklödésen kivül a gyerek és a magzati kort se felejtsétek ki !! pl ált.iskolában valakit kicsufoltak azért mert kövér -ma már jó alakja van sportol és mégsem érti miért izzad miért van kissebbségi komplexusa -szorongásai stb...

14. zsugabubus007 (válaszként erre: 11. - Cukilany)
2008. ápr. 29. 14:29

Az örökletesség az tuti, mert a húgomnak még durvább, mint nekem és anyánktól örörköltük, de neki már nincs,csak fiatalon produkálta ezeket.

Lehet egyszer nekünk is enyhül majd!!?

13. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 12. - Cukilany)
2008. ápr. 29. 12:05

Nekem most neztek a pajzsmirigyertekeimet vervizsgalaton, az orvos stressztunetek alapjan kuldott el, es a kezem is megfogta, ami nedves volt akkor, amikor nezte.

Az eredmenyt mar megkaptam, az egyik ertek valoban magasabb, mint a megengedett.

Jarj utana mindenkeppen, ha problemad van es kezelik, utana ezek a zavaro tunetek is el fognak mulni.

12. cukilany (válaszként erre: 10. - 1a50c86bb0)
2008. ápr. 29. 09:59
Nem, sajnos arra várni kell, mivel a házidokim valami professzort ajánlott, aki full elfoglalt... amúgy strumám van, az tuti, csak "kézbe kell azt venni", mert ha majd gyereket akarok, jobb ha tudom mi van ott... (házidoki szerint.
11. cukilany (válaszként erre: 9. - B3de542bbc)
2008. ápr. 29. 09:57
Nekem azt mondta az orvos, hogy érszükület miatt van a végtagokban, amiatt nem tud rendesen vér keringeni az erekben, és azért izzadok, máskor meg fázom, mert nálam is az izzadás elsősorban végtagokban jelentkezik. Valamint, hogy ez örökletes, és sok tennivalóm nics vele...
10. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 8. - Cukilany)
2008. ápr. 28. 18:22

A pajzsmirigyed megvizsgaltak mar?

Szerintem nem sok koze van a verkeringeshez, bar nem vagyok orvos.

9. b3de542bbc (válaszként erre: 8. - Cukilany)
2008. ápr. 28. 18:05

Pontosabban nem tudod mi a nem jó a vérkeringésünkben?

Ha "csak" izzadunk, hát egye fene, alkalmazkodunk tovább, mint eddig, ahogy Te is írtad, DE másba nem zavar be remélem!

2008. ápr. 28. 17:00

Rossz a vérkeringésünk...


nekem szintén kezem, lábam iszonyat izzad, és télleg csak úgy, amikor kitalálja, hogy ez most neki jó...

Szintén ismerős a hazajövök és lábmosás, ha meg vendégségbe megyek, akkor váltózokni hozok magammal és ott is fürdőszobával kezdek...

Spray nekem nem segített, pedig használtam olyat is, ami a cipőbe kell és olyat is ami a lábra kell.

Én már inkább csak alkalmazkodom...

2008. ápr. 28. 15:28

avonnak volt 2 féle is, de azt hiszem, hogy azok már megszűntek


van még a schollnak is, az is bevált nekem

2008. ápr. 28. 13:02

És annak nem próbáltatok még utána járni, h mitől vagyunk mi "kiválasztottak"???

Én próbáltam vmilyen szintig, de nulla értelmes infó!

2008. ápr. 28. 12:11
Én is hasonló cipőben járok... a tenyerem is izzadós és a lábam is.. Elég ciki, de mindig azzal kezdem a hazaérkezést, hogy lábmosás...
4. zsugabubus007 (válaszként erre: 3. - Martian)
2008. ápr. 28. 12:00

Nekem nem számít milyen állapotban vagyok éppen:-(((.

A zokni téma bevállt nekem is.(DE ettől még rossz marad).Pl ha nincs zokni,képes vagyok kicsúszni a papucsból,sajna.Én régen hitőporoztam, de volt,h csomókban összeállt a talpamon,mondanom sem kell milyen érzés volt...

Milyen sprayt használsz?

2008. ápr. 28. 11:56

nekem a talpam izzad, ha rosszabb passzban vagyok


lábspray, és napi több zokni váltással oldom meg

2008. ápr. 28. 11:53

Ne gondoljatok stresszes helyzetre, csak úgy spontán, télen-nyáron.

Amit erről eddig olvastam az nulla volt!

Hátha Ti tudtok vmi okosat!

2008. ápr. 28. 11:51
Mit tudtok a tenyér és a láb izzadásáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook