Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit tudtok a "normo gast" béltisztító tablettáról? fórum

Mit tudtok a "normo gast" béltisztító tablettáról? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 22. 15:21
Nekem vegyes tapasztalataim vannak. Évtizedek óta szenvedek az emésztésem miatt.... Megvettem a Normogastot. Hihetetlenül jó volt a hatása. Napi két alkalom a mellékhelyiségben, és -6 kg. De! A következő adag doboz után pont az ellenkező hatást értem el vele....székrekedés, iszonyatos puffadás... Nem tudom....Azt sehol nem írják, hogy minimum 2-2,5 liter folyadékot kell inni hozzá és ENNI KELL! Csak étkezés után indulnak meg a salaktalanító folyamatok. Lehet, hogy kipróbálom még egy dobozzal...hátha olyan lesz, mint az első. A férjem egyébként esküszik rá...Neki nagyon bevált! Ha olcsóbbat szeretnétek, létezik "por" formájában útifűmaghéj, ez harmad annyiba kerül, ugyan az a hatása, csak macerásabb bevenni, mert bele kell keverni valami folyadékba.Remélem, tudtam segíteni.
2010. jan. 18. 10:49
Én most vettem egy dobozzal ebből a tablettából, kíváncsi vagyok az eredményre. Több fórumon is olvastam róla mielőtt megvettem, és sok embernek segített. A legtöbb fórumozó bár a bőr tisztulását vélte felfedezni a legjobban, eltűntek a pattanások és a miteszerek. Én a béltisztítás miatt vettem meg. Majd írok, hogy történt e valami!
13. tafonta (válaszként erre: 12. - Margitnéni)
2009. jan. 3. 18:21
nálunk is van, hiszen azt állatoktól ésételektől is lehet kapni.
12. Margitnéni (válaszként erre: 11. - Tafonta)
2009. jan. 3. 14:09

A candidásokat nem ismerem, lehet, hogy ott van gomba.

Azt a műsort én is láttam, és "elájultam" attól amit a wc-ben a szűrőjükből kimostak, biztos erre gondolsz te is. Egyszer aztán olvastam valahol egy cikket, már nem tudom hol, amiből kiderült, hogy ezekben az emberekben bélféreg, vagyis valamilyen élősködő lakik. Ez a bélféreg nem minden országban terjedt el, nem akarok hülyeséget írni, a lényeg hogy mifelénk egyátalán nincs.

11. tafonta (válaszként erre: 10. - Margitnéni)
2009. jan. 2. 16:03

De pl. aki candidától szenved, annak van/lehet a beleiben lerakódás! A kiterjedt gombatelepek pl. kitűnően rá tudnak tapadni a bélfalra! És még arra is tapadhat ez-az!

Egyszer láttam egy műsort az egyik ismeretterjesztő csatornán, egy csapat különböző, különféle betegségekkel küzdő emberekről szólt, akik elvonultak x időre tisztítókúrára. A kúra része volt a mindennapos beöntés is és néhány nap elteltével igencsak érdekes dolgok jöttek ki belőlük!

A bél öntisztító? Igen, de csak akkor, ha egészséges és csak akkor, ha normális táplálék kerül bele, nem mindenféle hülyeség.

2008. dec. 31. 20:34

Nem ismerem ezt a tablettát, de a béltisztításról gyökeresen megváltozott a véleményem, mióta láttam belülről a beleimet, egy tükrözés alkalmával.

Én is bevettem a maszlagot, hogy a belek falára lerakódott salakanyagot le kell tisztítani, a jobb felszívódás érdekében. Akinek kóros szorulása van, annak azt biztosan kezelni kell, de normál esetben nincs semmi lerakódás. Nem is lehet, a bél fala öntisztító, ott nem tud semmi lerakódni. Csak azért adják elő olyan szemléletesen, hogy megvegyük a szereket.

2008. dec. 31. 17:07
A Normogast nem fogyókúrás szer! Annyiban segíti csak a fogyókúrát, hogy a beleket rosttartalmával szinte kisikálja, fellazítva a lerakódásokat, ezáltal jobb lesz a felszívódás.
2008. nov. 18. 04:15

köszi a jó tanácsokat, akkor nem veszek

ha kísértésbe esnék..

7. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 5. - JUL17)
2008. jan. 27. 19:23
én is használtam, semmi hatás nincs, nulla. Csak a pénzemet vitte, sőt én is több lettem kb. 1 kg-val.
2008. jan. 27. 15:36
Én kipróbáltam,igaz csak egy dobozzal szedtem be,de abszolút semmi hatását nem vettem észre.Négyesével szedtem,de majdnem inkább még attól is híztam,mindenesetre 1kg-al több voltam mire elfogyott,ezért nem kockáztattam meg többet.
2008. jan. 9. 16:41
és érdemes kipróbálni,van aki már használta,szüksége van ennek a szervezetünknek?
2008. jan. 7. 03:23
ejjha, mik nem vannak. anno ilyenekre mért nem volt szükség?:)
2008. jan. 6. 20:42

Halika


Ezt találtam róla! Érdemes lenne kipróbálni! :)

Csak majd 4000ft! :(

Az eddigi hashajtókkal ellentétben ez a csak gyógynövényeket tartalmazó kicsiny tabletta új élettani hatást fejt ki, nem székletgyorsító, nem hashajtó!*


Ha este bevesszük az ajánlott adagot (4 db), éjszaka minden jel nélkül dolgozik, és csak másnap lehet látni a hatását, mert fellazítja a vastagbél falára lerakódott székletet és nem engedi annak további bomlását, erjedését, rothadását.


Ez azért fontos, mert a szervezet a vastagbélből, a jól feldolgozott tápanyagot felszívja, és ellátja testünk összes sejtjét megfelelő „anyagokkal” (vitamin, nyomelem, ásványisó, szénhidrát, fehérje, stb.).


Egy lerakódásokkal tele vastagbél sosem működhet úgy, mint egy tiszta felszínű.


A régóta székrekedéssel küzdő szervezet kicsivel több tablettát igényel, 8–10 db-ot is az esti bevételnél. Amikor a napi rendszerességű ürítést elérték, csökkentsék a tabletták mennyiségét 4 db-ra.


Az eredmény akkor igazi, amikor a salakanyag (széklet) mennyisége növekszik kb. 4-8 nap alatt fogják a kívánt hatást észlelni, és igyekezzenek fenntartani, mert sok lerakódás fog távozni.


Egy normál kúra 2-3 hónapig is tarthat, de bármikor újra lehet kezdeni.

2008. jan. 6. 20:37
hát erre én is kíváncsi lennék! :)
2008. jan. 6. 19:17
Érdemes kipróbálni,valaki szedett már béltisztító tabblettát,segít a fogyásban?Vagy a natúr varázsteának ugyanez a hatása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook