Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tudtok a munkaügyi központok "új vállalkozók támogatása" programjáról? fórum

Mit tudtok a munkaügyi központok "új vállalkozók támogatása" programjáról? (tudásbázis kérdés)

9. Pné Veronika (válaszként erre: 7. - 3697406b65)
2009. okt. 25. 20:05

Ezt a részét nem tudom. Nekem egészen más volt...


Én 1 évig voltam munkanélküli, aztán Támop támogatással vállalkozó lettem. De kérdezz rá a munkaügyi központban.

8. judyt640 (válaszként erre: 7. - 3697406b65)
2009. okt. 25. 19:58
BIZTOS HOGY ELÖRE NEMKELL VÁLLALKOZOI MERT AKKOR NEMVAGY MUNKANÉLKÜLI ÉS SEMMIT SEM KAPSZ
2009. okt. 25. 19:38

Én arra a támogatásra gondolok,h 3 millió ft kamatmentes hitelt adnak,5 évre.

De ehhez regisztráltatni kell. De nem hiszem h kellelőre a vállalkozói,hisz az is pénzbe kerül,és akinek van pénze,nincs szüksége támogatásra...

Meg ha jól tudom 20% önrésznek is lennie kell.

2009. okt. 25. 19:11
HA JÓL TUDOM 3 HÓNAPIG REGISZTRÁLT MUNKANÉLKÜLINEK KELL LENNI AHOZ HOGY BÁRMIFÉLE TÁMOGATÁST KAPJON VALAKI
2009. okt. 25. 18:30
Ez engem is érdekelne, mi is szeretnénk egy sportruházati üzletet nyitni. Én munkanélküli vagyok, de nem vagyok bejelentkezve a munkaügyi kp.-ba. Tehát előbb ki kell váltani a vállalkozói igazolványt és utána bírálják el, h kaphatok-e támogatást?
2009. okt. 25. 18:21

Vannak a kirendeltségeken a támogatásról szóló szórólapok, azokból tudsz érdemben tájékozódni.


Vannak feltételek, amiknek meg kell felelni.

Azt, hogy éppen mit támogatnak, elbírálják és aztán döntenek csak. Kell egy vállalkozói igazolvány és akkor, ha támogatnak, adnak havi kb 70 ezret (majdnem annyi a befizetendő járulék)amit nem kell visszatéríteni. Lehet 3-4-5-6 hónapra kapni. Ez változó...

2009. okt. 25. 18:16

Sziasztok.

A barátnőmmel szeretnénk egy közös vállalkozást nyitni, egy pubot. Olvastam a munkaügyi központnak erről a támogatásáról, és érdekelne, hogy van-e valakinek tapasztalata már erről.

Ha jól tudom van visszatérítendő, ill. vissza nem térítendő kölcsön is. Milyen pályázatot kell benyújtani hozzá, ill. mennyi a valószínűsége h megkapjuk?

2009. okt. 25. 18:16
Mit szeretnél tudni róla?
2009. okt. 25. 18:14
Mit tudtok a munkaügyi központok "új vállalkozók támogatása" programjáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook