Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tudtok a leszázalékolás menetéről? fórum

Mit tudtok a leszázalékolás menetéről? (tudásbázis kérdés)

2010. jún. 28. 11:58
Változott-e a leszázalékolás menete 2008 óta? Jelenleg már 2010-ben járunk és ez a téma a páromnál is aktuális lesz! :(
2008. nov. 1. 14:09

most látom, hogy le lehet tölteni az adatlapot


akkor csak azt kinyomtatod kitöltöd, ott látod, hogy mit kell vinni, és azzal kell bemenni ott átveszik, a többi már az ő dolguk

2008. nov. 1. 14:04

ha elindítod magad akkor még nem kell a házidoki, de nem árt, ha szólsz neki (én nem tettem)

mert csak akkor kell az ő papírja, amikor megkapod az időpontot az ooszi-ba

meg még addigra 3 évnél nem régebbi szakorvosi papírokat is szedd össze


hogy ne kelljen többször menned vidd magaddal az összes iratodat, bizonyítványt, ha voltál munkanélküli akkor írd fel, hogy az mikor volt, inkább egynél több legyen nálad papír mint eggyel kevesebb :)


ezt az adatlapot az ügyfélkapu rendszeren keresztül is be lehet adni

7. monika1225 (válaszként erre: 6. - 9a39a2a436)
2008. nov. 1. 12:20
köszi, jövöhéten ugyis mennem kell. remélhatőleg valóban segíteni fog!azt hiszem a jövőheti program a nyugdíjfolyositó és a háziorvos.... mert azért elég hosszú folyamat ez , ahogy hallottam
2008. nov. 1. 12:12
Alanyi jogon.Kérd a háziorvosod segitségét.
5. monika1225 (válaszként erre: 3. - Martian)
2008. nov. 1. 12:10

Szia!

Az alanyi jog, mit jelent? Nekem sajnos van több betegségem is, és fizikailag nem bírok dolgozni , sőt hosszutávon semmit sem. Viszont mivel egyedűl nevelem a gyerekeimet, ugy gondolom amit úgy kaphatnék összeg még mindig több mint a gyes amit most kapok!

2008. nov. 1. 12:05
www.onyf.hu oldalon, amúgy mindent leírnak
2008. nov. 1. 12:02
ez nagyon zanzásított volt, ha valami nem kerek kérdezz :)
2008. nov. 1. 12:02
én alanyi jogon indítottam el, ott úgy megy mintha nyugdíjba menne ki kell tölteni azt a formanyomtatványt amit mindenkinek aki nyugdíjba megy, azt be kell adni a területileg illetékes nyugdíjbiztosítóhoz, ők aztán megnézik meg van-e a megfelelő szolgálati időd a nyugdíjhoz, és ők küldenek el az ooszi-ba
2008. nov. 1. 11:56
Mit tudtok a leszázalékolás menetéről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook