Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tudtok a cukorgyantáról? fórum

Mit tudtok a cukorgyantáról? (tudásbázis kérdés)


18. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 17. - SDitti)
2009. aug. 23. 10:10
igen, de a youtube-on is vannak használható videók
17. SDitti (válaszként erre: 16. - 2bc7365ec9)
2009. aug. 18. 14:11
A 14-es hsz-ben leírtak alapján készítetted?
2009. aug. 15. 15:05

sziasztok!

Kipróbáltam a házi készítésű cukorgyantát és nagyon tetszik. Könnyű elkészíteni, a használatába is gyorsan bele lehet tanulni. Ajánlom mindenkinek, aki szeret egy kicsit otthon kísérletezni. :)

2009. jún. 17. 12:52

Sziasztok!

Ma teszteltem az X-epiles cukorgyantát, mivel a kedvencemért nem volt idő elmenni Pest másik oldalára.

Ott kezdődik, hogy azt a kupakot nem bírtam kivenni:) De megoldottam....

1. húzásra ott maradt minden, másodikra is......a technika tuti jó volt (cukorgyantánál szőr növekedésével kenem és növekedéssel megegyezően húzom). Aztán kipróbáltam ellentétesen húzni és csodák csodája, így lejött. Úgyhogy nem működött nálam a csodatechnika:)

De a legjobb, fájdalom szinte alig volt, sőt, ahova nem kentem gyantát, a papír oda is ráragadt, tehát nem kellett pocsékolnom.

Nekem bejött, habár kipöttyösödött a lábam, de az kb. 1 óra múlva nem is lesz ott. Úgyhogy én simán ajánlom, de olcsóbb megoldás, ha otthon is el tudjuk készíteni. Itt egy link az otthoni főzőcskéhez.


[link]

14. SDitti (válaszként erre: 13. - Nyau82)
2008. aug. 11. 09:25
Nekem mindig olyan problémám volt az epilátorral, hogy utána begyulladtak a szőrtüszők. A szőrszálak nem találták kifelé az utat, és utána, ha szerencsém volt, akkor mint egy pattanást ki tudtam nyomni nagy fájdalmak árán. (Nem tudom, hogy ezek a szőrtelenítés utáni krémek milyenek.) Ezért később áttértem a borotvára, de csinálhatom elég sűrűn, de amikor gépet használtam, akkor is hamar kinőtt. Még ezt a cukorgyantát ki akarom próbálni, de úgy érzem, nincs ideális megoldás. Még a lábam hagyján, de a bikinivonalam még annál is jobban zavar :(
13. nyau82
2008. aug. 4. 14:49

igen, már múlt héten kipróbáltam,csak elmaradt,hogy leírjam.szóval:

ahhoz képest,hogy először gyantáztam,nem volt vészes,de nem is 100%-os.vegyesek az érzelmeim.elég nehéz volt eltalálnom a hőfokot,először túl meleg volt,aztán túl hideg...talán ezért a bőrömre is ragadt,és ez fájt egy kicsit a lehúzásnál.de nem volt vészes,ilyen téren már nagyon harcedzett vagyok...:)

szóval egy órát pepecseltem vele,de a kicsi szőröket így sem vitte le,pedig 3 hétig növesztettem előtte.:(((a maradék könnyen lejött meleg vízzel.

de a legszomorúbb attól vagyok,hogy ettől is iszonyat kipattogott a lábam,tiszta vörös gyulladás a vádlim,már nem is merem mutogatni.szóval maradt még egy fél üvegem,azt talán elhasználom,de valószínű,hogy maradok az epilálásnál.

valami végleges megoldás kéne,mert a lábam tele van hegekkel,évről évre csúnyább...:((((

lehet,hogy benevezek egy tartós szőrtelenítésre a télen,mert már mindent kipróbáltam,de semmi nem vált be igazán.tudom,hogy nem vagyok egyedül ezzel,nekem is érzékeny a bőröm.

12. SDitti
2008. aug. 4. 13:48
Nos, X-epil tapasztalatok?
11. nyau82
2008. júl. 28. 18:30
ezt a Moom gyantát elég nehéz lenne beszereznem,mert hozzám legközelebb csak Pesten kapható,de oda nem megyek mostanában,vagy a neten megrendelni.elsőre úgy döntöttem,hogy kipróbálom ezt az X-epilest.holnap meg is veszem.majd leírom a tapasztalatokat.
10. SDitti (válaszként erre: 6. - Nyau82)
2008. júl. 28. 07:46

A moom.hu-n megtalálod a választ. A Rossmannba betértem pénteken. Ott X-Epil van 899 Ft-ért, csak arra nem emlékszem már, hogy 75 vagy 125 ml-es.


Gondolom azért gyanta és gyanta között is lehet különbség. Úgy vagyok vele, hogy lehet, hogy rááldozok ennyit. Én Szegeden tudnám beszerezni (aug. közepén megyek legközelebb), aztán szőrnövesztés és csak utána tudok információval szolgálni.

2008. júl. 27. 19:09
Körülményes,nem olyan alapos.
2008. júl. 27. 18:23

hát én nem ájultam el tőle!

igaz kevésbé fájdalmas, mint a gyanta, de sokkal szöszmötölősebb is :((

2008. júl. 25. 19:54
nekem a kozmetikus ajánlotta , mivel érzékeny böröm de sajnos ettől is ugyanúgy kipatogtam.
6. nyau82 (válaszként erre: 4. - SDitti)
2008. júl. 25. 19:40
megkerestem és elolvastam.szerintem jól hangzik,egy próbát biztosan megér!nem tudod,hogy hol lehet beszerezni?
5. Icus (válaszként erre: 2. - Nyau82)
2008. júl. 25. 12:43
Én a DM-ben vettem. 600-900Ft volt már nem emlékszem pontosan volt hozzá 12 csík is. a cukorpatron görgös volt. Mikróba kellett tenni, 1-2 perc és meleg! csk vigyázva, mert hamar felforrósodik:) Aztán lábra kenni és hajrá! Az én lábamat a férjem gyantázza:)) Viszont, csak a nagy és sűrű szőrt szedi le a lábról. amikor ritkább és kicsi nekem nem szedte le, olyankor epilátort használok:)
2008. júl. 25. 12:40
Az nlc-n ha rákeresel a cikkek között a "szőrtelenítés" szóra, akkor ott ír az általam említett gyantára, akkor látod, hogy ott nagyon feldícsérik. Hát nem tudom...
2008. júl. 25. 12:38
Erre én is kíváncsi vagyok. Úgy hallottam, hogy ilyen területen az egyik legjobb. A moom cukorgyanta házilagos használatát fontolgatom.
2008. júl. 25. 12:37
szeretném kipróbálni,de eddig nem sok mindent hallottam róla.érdemes lenne otthon bajlódni vele?mik a tapasztalatok?hatásos?hol lehet beszerezni?ilyen és hasonló kérdésekre szeretnék választ kapni!
2008. júl. 25. 12:35
Mit tudtok a cukorgyantáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook