Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tudsz a Pécsi Gyermekklinikáról? fórum

Mit tudsz a Pécsi Gyermekklinikáról? (beszélgetős fórum)


3. martin3 (válaszként erre: 1. - Vikibene)
2011. márc. 23. 21:50

szia! a gyerekklinika az más mint amit a 2.hozzászóló írt, ő a gyerekkorházról írt! nem ugyanaz a 2 intézmény...teljesen más helyen is van, a gyerekklika a 6-os út mellett a Hullám fürdővel szemben van(majdnem).

Ott nem alhatsz bent a gyerekkel, de ebből már sok-sok vita stb van, minket eleve úgy vettek fel, hogy ne is jöjjek azzal, hogy ügyvéd ismerős, és mi van a gyerek jogaival stb úgysem engedik, hogy bent maradjunk...aztán kiejtettem a számon, hogy anyatejes baba...mindjárt tudtak adni egy külön szobát. Este 9-ig lehet bent lenni, utána el kell menni, ha sírt a baba(6hós volt) akkor felszóltak egy csengőn(nem vagyok benne biztos, hogy mindig szóltak..) és mikor lementem a csecsemőosztályon épp sírt 1-2 gyerek, a nővérek meg kint beszélgettek...miközben szopiztattam a picit, az egyik továbbra is nagyon sírt a nővér hozott neki egy kocsit, majd megrázta kétszer és kiment. Persze gyerkőc tovább sírt benne...én odahúztam magamhoz és a lábammal el kezdtem tologatni ide-oda a kocsit...és szépen elaludt 5perc alatt. NAgyon felháborított a nővérek hozzáállása, pedig csak egy kis odafigyelés kellett volna annak a csöpségnek, lehet épp fájdalmai voltak.(nem véletlenül feküdt ott ő sem). És az szörnyű, hogy a baba osztályon vannak kb 4-5éves korig a gyerekek, és van aki 9-ig még nem tud elaludni, vagy felzavarja egy baba hangja, de a szüleinek ki kell mennie 9-kor a teremből...ott sírt mindegyik, én próbáltam őket csitítani, mert én maradhattam, mondván, hogy szopiztatom a babát..(komolyan dierkt húztam az időt..)És az is embertelen hogy a 8-10hónapossal sem lehet bent senki, mert már épp nem szopizik...de még többször felkeltek éjjel, amúgy egymást verik fel a sírással. Reggel kérdezték a szülők, hogy sírt -e a picijük én meg kegyesen hazudtam mindenkinek, hogy dehogy, szépen aludtak, mert láttam az aggódást a szemükben... Nem is értem miért nem lehet akár csak egy széken bent maradni, nem zavarná senki a másikat, de az ilyen kis gyerekeknek még erre lenne szükségük.

Amúgy ez 2éve volt, lehet már változott ebben a helyzet, de kétlem. A dokik viszont iszonyat rendesek, mindent megtesznek a gyerkőcért. És a nővérek között is van nagyon jó fej, csak pont az éjszakai nővér páros volt szörnyű...(de lehet azóta ez is változott..)

a szobáért kellett fizetni talán 700 vagy 1000FT-ot? már nem emlékszem pontosan

2011. márc. 23. 18:08

Szia!

Ha ez az amelyik a sör gyárnál van akkor Nekem van róla véleményem.:)

Anno még én is feküdtem bent.

Nekem csak pozitív véleményem van róla!

A nővérek nagyon aranyosak és az orvosok előtt is le a kalappal.

Később a kislányom Rota vírussal feküdte bent.

Én voltam vele egy szobában külön ágyam volt.

És mikor apa jött és le késte az utolsó Komlóra menő buszt Neki is adtak egy ágyat.Igaz nem velünk egy szobában de legalább nem hagyták hogy az utcán éjszakázzon!

Nekem Napi 700ftot kellett fizetnem de ezért reggelit ebédet vacsit kaptam.A koszt kórházi de nem messze van egy nagyon klassz Olasz étterem mi oda jártunk.:)

Jó kezekben lesz a kisfiad!!!!

2011. márc. 23. 17:58
Érdekel minden amit tudtok, tudnak róla. Vélemények, tapasztalatok. A kisfiam kb. egy hetet fog bent tölteni műtét miatt és ezért érdekelne. Bent lehet e valamelyik szülő vele végig, ez ingyen van, vagy fizetős? Tényleg minden érdekel. Bár ezt úgyis meg kell kérdeznem az illetékesektől is, de addig is hozzátok fordulok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook