Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tudok tenni ebben az esetben? fórum

Mit tudok tenni ebben az esetben? (beszélgetős fórum)


2021. márc. 30. 15:41

Újra kérdezem: ő miért nem dolgozik? Zavarja, hogy a párja dolgozik? Ő miért is nem? Beteg? Rokkant? Mentálisan, szellemileg, fizikálisan nincs rendben? Vagy tohonya, lusta, élősködő, nincs kedve?

Nem született meg az a férfi akit én eltartsak. Ha FI eltartja és még elviseli, hogy beszólogat neki, meg is érdemli. Nálam az ilyen nem férfi kategória.

15. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 29. 21:49

Nagyon gondold át.

Elvileg lehet hogy kiakadt a helyzeten nem tud vele megbirkózni.Plusz lehet hogy az is zavarja hogy nem dolgozik,míg te egész nap tolod.Talán depis kezd lenni.

SZóval 9 évet nem hajítanék a kukába,de sok a kérdőjel.Főleg ez a munkanélkükiség zavarna,ezt ha csak nem önhibáján kívül van ,nem tudnám tolerálni.

2021. márc. 29. 21:33
Nő vagyok. Dolgozni tudna és az anyja tartsa el. Kedves ember és meghallgat engem is, de igazatok van mert néha nem tudom mit szeretek benne. De ez a fajta viselkedése mostanában zavar jobban.
13. pteri (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2021. márc. 29. 21:12
Igen, tudom. Szerintem ő se gondolta komolyan. Vagy csak emlékeiben él ez az érzés.
2021. márc. 29. 21:09
Dolgozz többet. 1 fizetésből nehéz megélni
11. andi6020 (válaszként erre: 10. - Pteri)
2021. márc. 29. 21:07
Azt írta, hogy szeretik egymást. Nem én találtam ki
10. pteri (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2021. márc. 29. 21:05
Te írtad, hogy koncentráljon arra, amit szeret benne. Én saját tapasztalatból mondom, hogy aki így viselkedik, abban nem sok szeretni való lehet. Nem dolgozik, hülyének néz, egoista , de......pl.szép a szeme?
9. birebora (válaszként erre: 8. - Unom)
2021. márc. 29. 20:47
A mai világban? Semmi nem biztos, csak ami már megtörtént:) Mivel ez egy női fórum, arra asszociáltam, de lehet, hogy igazad van és férfi.
8. unom (válaszként erre: 7. - Birebora)
2021. márc. 29. 20:42
Biztos, hogy FI nő?
2021. márc. 29. 20:40

Nálam leveri a biztosítékot ha egy életerős, egészséges fiatalember nem dolgozik.

Nálam az antiférfi kategória. Egy here, élősködő, szarházi. Egy napig nem tartanám el. Ja és még ugat is, szuper:)

Még egyszer kérdezem, miből él? Miért nem dolgozik? Beteg vagy csak simán lusta, tohonya.

6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Pteri)
2021. márc. 29. 20:40
Honnan tudjam? Én nem idiótával élek.
5. pteri (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2021. márc. 29. 20:35
Szerinted mi lehet szeretnivaló egy ilyen ingyenélõ, nem us jellemzem tovàbb alakon?
2021. márc. 29. 20:32
Ilyen volt az exférjem. Nem dolgozott, és sìkhülye. Ha nem értettem egyet vele, én voltam a bolond szerinte. Nem is voltam vele 9 évig és nem is tudom mit szerettem benne valamikor.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 29. 20:30
Koncentrálj arra, amit szeretsz benne.
2. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 29. 20:27
Menekülj. Hagyd a fenébe. Miért nem dolgozik? Miből él?
2021. márc. 29. 20:23
9 éve együtt vagyok a párommal és szeretjük egymást, de mostanában sok mindenben nem értünk egyet. Én dolgozom egész nap mert vállalkozó vagyok és lefoglalom magam. Igyekszem pozitív lenni és a jó dolgokat látni. Ameddig ő negatív és nem hisz a vírusban és szerinte ez hazugság és szid mindenkit. Mikor az ismeröseim lettek vírusosak akkor is azt mondta biztos lefizették őket. Tüntetéseket akar szervezni és mérgelődik mindenen, és ha nem az a véleményem ami neki akkor rám is mérges. Ezekkel a dolgokkal nem foglalkozom mert vannak más dolgok is az életemben és akkor már agymosott leszek a szemében. Tudni kell, hogy ő nem dolgozik 32 évesen. Mit tegyek ebben a helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook