Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tudok kezdeni az ilyen beteg kolléganőmmel? fórum

Mit tudok kezdeni az ilyen beteg kolléganőmmel? (tudásbázis kérdés)


10. Eni015
2013. jún. 2. 11:26

Szerintem először kérdezz rá, hogy mi az oka annak, hogy nem megy táppénzre/szabira, ahogy előttem is írták, lehet hogy nem engedheti meg magának, ahogy előttem is írták már.

Én is voltam már így, hogy muszáj volt bemennem, mert az a kis pénz is jól jött. Próbáld az ő szemszögéből is nézni, biztosan ő sem szívesen ül ott betegen, lázasan. :)

És ne szólj a főnöknek, nem az a normális, hogy fúrjuk egymást a munkahelyen.

2013. máj. 28. 18:03
Amit még tehetsz igazából, a saját immunrendszered rendbentartása. Mert ha az rendben van, akkor nem fogod elkapni tőle, ha nincs, akkor meg nem is kell egész nap köhögnie ahhoz, hogy elkapd. Nekem a párom volt télen háromszor is beteg (persze ő is a munkahelyén kapta el, tehát biztos, hogy fertőző), együtt aludtunk, tehát nem zártam karanténba, mégsem kaptam el a fertőzést tőle egyszersem.
2013. máj. 28. 16:38
Sajnos ma nem nagyon mernek az emberek orvoshoz menni! Nem a munkatársak a hibásak, hanem maga a rendszer.
7. Babeck (válaszként erre: 2. - Panka2000)
2013. máj. 28. 16:21

Pont így, szerintem is.

Ha nem hajlandó, akkor főnök, vagy vigyél be neki maszkot, meg fertőtleníts le mindent (ami közös használatú, azt mindenképp! kilincs, ilyesmik)

2013. máj. 28. 16:20
Lehet, h nem engedheti meg magának a táppénzt. De akkor meg menjen el rendes szabira. Pláne, ha ez nem gond nálatok. Nekem eddig csak olyan munkahelyem volt, ahol úgy néztek, mint a véres rongyra, arra, aki elmert menni táppénzre.
5. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 3. - Pillangó28)
2013. máj. 28. 16:10
És szólni a fônöknek is.
2013. máj. 28. 16:06
Amúgy mielőtt ez felmerülne nálunk szerencsére normálisan el lehet menni betegszabira
3. pillangó28 (válaszként erre: 2. - Panka2000)
2013. máj. 28. 16:05

Pont így, ahogy leírtad! Semmi sértő nincs benne!

Ne te érezd magad emiatt kellemetlenül.

Értse meg, hogy maradjon otthon, nem kell mindenkit megfertőzni! :/


csak ügyesen!

2013. máj. 28. 16:02
Kolléganőm önmaga által is bevallottan lázasan bejön dolgozni. Tegnap óta végigköhögi az egész napot. Egy irodába vagyok vele, nem tudom hogyan beszéljek vele, hogy így mindketten rosszul járunk, ha nem megy haza ilyen állapotban.
2013. máj. 28. 16:02
Mit tudok kezdeni az ilyen beteg kolléganőmmel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook