Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tettél ma a testi-lelki egészségedért? fórum

Mit tettél ma a testi-lelki egészségedért? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
14. Ani26
2007. júl. 13. 17:45
Szia buzaskata. örülök, hogy megismertelek:-))). Meg volt a heti adag? Mennyit szoktál úszni és biciklizni?
13. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 11. - 754c7e07c3)
2007. júl. 13. 10:32
Ani26,buzaskata,benutatlak benneteket egymásnak,ismizzetek össze....:-))
12. Ani26 (válaszként erre: 11. - 754c7e07c3)
2007. júl. 13. 09:28
De jó neked, hogy tudsz ma úszni. Irigyellek:-). De jövő héten én is fogok, mert imádom. Lehet, hogy ma leporolom a biciklimet... Köszi a tippet:-).
2007. júl. 13. 08:56
Felkeltem, és ma biciklizni fogok. Aztán úszni. A heti adagot ma letudom.
2007. júl. 13. 08:50

Szia Mindenkinek,fel lettem szólítva hogy ezt a fórumot ne offoljam,így megpróbálom:-)

Mit tettem ma?Bevettem a dilibogyóimat,mindjárt iszok egy multivitamin italt,és ráálltam a mérlegre....sok...ha délelőtt megcsinálom a dolgaomat,elmegyek biciklizni délután a gyerekekkel...Futni egyelőre nem merek,még nem birom,és egyedül...:-(

Sok sikert mindenkinek,és nagyon szép napot...

2007. júl. 12. 23:06
Ettem eleget és ma kivételesen tornáztam is egy kicsit.
8. Bubulina (válaszként erre: 7. - Szendmen)
2007. júl. 12. 23:05
˘Nekem is csak pozitív tapasztalatom van az ágyról,bár ma pont nem voltam.Viszont: Legalább 5 percig jót nevettünk a barátnőmmel,és mondhatom kitünő "gyógyszer"!:))))
2007. júl. 12. 22:32
befeküdtem 40ven percre a CERAGEM-ágyba
2007. júl. 12. 22:25

A lelkiért? elszámoltam 20ig, többször is :)

Egyébként meg végre kezdem komolyan venni az egészséges étkezést! (és arra is rádöbbentem, hogy állati jó és egészséges főzelékeket tudok csinálni :) )

2007. júl. 12. 22:12
Zöld teát ittam, keveset ettem és most tornázni fogok.
2007. júl. 12. 22:12
Rendszeresen járok futni,heti 4-5 alkalommal.Próbálok egészségesen táplálkozni.Mindennap fordítok 1 órát arra ami kikapcsol:zenehallgatás,olvasás.
3. Anita123 (válaszként erre: 1. - Ani26)
2007. júl. 12. 22:08
En is ezzel a celal vettem elo a futocipomet mar kb masfel evvel ezelott.Azota is rendszeresen futok es neha teniszezek is.Nagyon orulok,hogy elkezdtem!Bar sokszor nehez elhagyni a "kenyelmet" de meg is megteszem es vegig csinalom.Utanna meg halas vagyok a kitartasomert.(Ami egyebkent nem mindig jellemzo ram)
2. Alison1 (válaszként erre: 1. - Ani26)
2007. júl. 12. 21:57

Tegnapelőtt úszni voltam, ma pedig kimentem hazafelé menet a tápiószentmártoni Attila dombra feltöltődni energiával. Valójában elég fáradt vagyok, nagy a hajtás a melóban még ezen a héten és jövőhéten. Aztán, irány a Balaton (család), aztán Szegedi Szabadtéri Játékok (táncshow), utána Tunézia (kedvesemmel), közben pedig egy wellness hétvége valahol (ugyanazzal a személlyel). Isteni lesz, már alig várom. Persze mindezt rekreációs-egészségmegőrző céllal! ;-)

Mert megérdemlem!

2007. júl. 12. 21:46

Sziasztok!

Az egészség érték, ezt mindenki tudja. De vajon teszünk is érte vagy csak siránkozunk, hogy bennünk, rajtunk semmi sem jó?

Én eldöntöttem, hogy egészségesen fogok élni. Legújabb állomás, hogy ma elővettem a futócipőmet. És ment, jól ment... és jól érzem magam.

Ha van kedvetek, írjátok le, hogy mit tettetek ma az egészségetekért, hogy egy kicsit jobb legyen. És ha át tudjuk adni egymásnak a saját erőnket, és ez új ötleteket és ösztönzéseket ad, akkor megérte...

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook