Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tesztek, hogy elkeruljétek a borosta/szakall okozta sérulést az ajkakon, allon? fórum

Mit tesztek, hogy elkeruljétek a borosta/szakall okozta sérulést az ajkakon, allon? (beszélgetős fórum)


2012. febr. 15. 17:40

Koszi Maja a tippet, érdekes, de a radirozaskor nagyon meg kell gondolnom milyen terméket hasznalok- ha nagyon eros radirozo hatasu, masnap pattanasok nonek rajtam ( jo borom van mi? hahahaha)

Fuuuuu, ne tudjaok meg hogy nézek ki most: az also ajkam szinte az allamig PIROS, hamlik, a felso ajkam EGESZEN AZ ORROMIG!!!! tele van herpeszes holyagokkal.... Jovo héten pénteken megyek bordokihoz, amig nem ad nekem receptet, illetve nem ajanl valami megoldast, addig ki sem jovok tole.. No, most megyek megitn Zoviraxoni és kenegetni ( ja, a boromhoz még csak annyit, hab a tortan: ha kék dobozos Niveaval kenném a hamsérulésem, holnapra ott is herpeszes lennék, a Niveatol is kijonnek.. en lehetek a borgyogyik alma :D :D )

15. egri maja (válaszként erre: 14. - 4c30444687)
2012. febr. 15. 16:42

Kozmetikus vagyok,hidd el tudom,h van ilyen bőr.

De ebben az esetben nyugodtan leradirozhatja a bőrét,ha már hámlik,tehát amúgy is leválik az elhalt hámréteg,csak egy kicsit felgyorsitja a folyamatot!:)

14. 4c30444687 (válaszként erre: 13. - Egri maja)
2012. febr. 15. 15:48
Hidd el, van olyan bőr, amire a bőrgyógyász azt mondja, hogy NE radirizza a páciens semmivel.
13. egri maja (válaszként erre: 12. - 4c30444687)
2012. febr. 15. 15:35

Elhiszem,h vannak olyanok akik reggel megborotválkoznak és már délután borostásak,sajnos van ez igy.Gondolom,h ennek a férfiak többsége sem örül annyira.

Viszont azzal sajnos nem értek egyet,h az érzékeny bőrt nem kell peelingezni,mert normál esetben heti 2-3 alkalommal ajánlott.Csak nem mindegy,h mivel van radirozva.Vannak soft peelingek,kifejezetten érzékeny bőr tipusokra.

12. 4c30444687 (válaszként erre: 7. - Egri maja)
2012. febr. 15. 15:09
Ha reggel megborotválkozik a férjem, már délután csiszál. A radírozást én semmi képp nem javasolnám. Érzékeny bőrrel amúgy sem ajánlatos beavatkozás.
2012. febr. 15. 15:02

:) Koszi a hozzaszolasokat!

Hat azt én is remélem, hogy nem kapok egy receptet uj partnerre :D

Vaaaaahh, a bordokihoz a herpesz miatt megyek, de mindenképp megemlitem neki ezt a borosta-dolgot, de veszek koromvirag krémet, meg valami ultra érzékeny borre valo kencét is. 2-3 hét utan hozzaszokok?? hmmm.. momentan kb masfél-két hetente tudjuk latni egymast, igy ez elég kaka helyzet, mire toleralna a borom, ujra kipersegek majd .. Pfff.. Nem szeretném hogy leborotvalna a korszakallat, mert anélkul tényleg gyerekképe lenne ( azsiai, szoval valaszthatok: vagy ugy néz ki mint egy yakuza ( egy szexisebb yakuza) vagy egy kisfiu... )

10. egri maja (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2012. febr. 15. 14:55

Ilyenről még nem is hallottam,h vki allergiás lett volna a körömvirág krémre...

Mindenesetre kevesen tudják,h miből van...disznózsirból,tehát még akár otthon is elkészithető.De akkor inkább vmi mással kellene próbálkozni:)

2012. febr. 15. 14:54

Nekem is volt ilyen pasim. Hiába borotválkozott, pár óra múlva már szúrt.

Az én arcom is gyönyörű volt tőle...a bőröm is elég érzékeny, de érdekes módon lehámlott a bőr, akkor elég csúnya volt tényleg, és utána hozzászokott a bőröm. Semmi bajom nem volt utána. Kb. 2-3 hét.

Aloe vera nagyon jó rá.

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Nijntje)
2012. febr. 15. 14:52
..mert mindenkinek más jó, ismerősömnek a körömvirágkrémtől olyan allergiája lett, hogy majdnem kórházba került. A bőrét két hétig kezelték a bekent területen.
2012. febr. 15. 14:51

Szerintem megtehetne érted annyit,h ne legyél tiszta seb és herpesz(ami ráadásul még fertőz is),h megborotválkozik...vagy tényleg meg kéne növesztenie.

Ha az álladoan sebes leszel tőle,akkor vmivel hámositani kellene,h minnél előbb megszabadulj tőle.A köröm virág krémet már irták,kipróbálhatod még a neogranormont is,ha pedig kezd múlni bőrradirozd le az arcod és hamarabb lesz szép sima és bársonyos!

Üdv:Maja

6. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - Midinette)
2012. febr. 15. 14:50
Én spórolok lézeres szőrtelenítésre :P
2012. febr. 15. 14:48
hú..ez elég kellemetlen lehet..neki meg pláne...ilyet még nem hallottam..remélem nem írnak fel neked egy új partnert a bőrgyógyin:DDD
2012. febr. 15. 14:42
Körömvirág krém, és türelem. A bőröd hozzászokik tényleg, de addig is kenegesd esténként körömvirág krémmel, az minden ilyenre jó. A bepanthen nekem semmire nem jó...
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Midinette)
2012. febr. 15. 14:39
Pedig vagy azt teszed, vagy megnöveszteted vele, hogy puha legyen, ne borostás. Más ötletem nincs:)
2. homern (válaszként erre: 1. - Midinette)
2012. febr. 15. 14:37
pár hónap(2-3) után már semmi bajom sem volt,szerintem hozzászokik a bőr.
2012. febr. 15. 14:35

Sziasztok!


A paromnak - friss kapcsolat- igen eros szore van ( arcszorzet nélkul raadasul elég kisfius kinézete lenne), ezért minden csokolozas egy horror szamomra - pedig mennyire imaddoom! Annyira felsérti a szam korul illetve az allamon a bort, hogy egy-két oraval a csokcsata utan piros, ég, majd hamlik ( ekkor Bepanthennel kenegetem, de semmit nem ér szinte ), és ami még rosszabb, a felsértett bor miatt kijonnek a genya kis herpeszeim. Ma reggel arra ébredtem, hogy a szambol XXL-es kacsaszaj lett, annyi herpesz jott ki, most kértem idopontot a borgyogyasztol, mert ez igy nem allapot.

Ha ti is borostas/szakallas férfival és érzékeny borrel vagytok " megaldva",mit csinaltok hogy ne nézzetek ki ocsmanyul minden csokolozas utan? Komolyan mondom majdnem elbogtem magam ma reggel, létezik valami krém, praktika, barmi? Borotvaval mégsem tamadhatom le!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook