Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit teszel meg az egészségedért testileg -és lelkileg? fórum

Mit teszel meg az egészségedért testileg -és lelkileg? (beszélgetős fórum)


2013. jan. 28. 01:46
setalok naponta,nem idegeskedek es probalok egeszsegesen enni.
2013. jan. 13. 20:45
Nem dohányzok és iszok alkoholt.....
2008. okt. 26. 11:23
Köszi megfogadom:)
18. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 16. - 3b71408203)
2008. okt. 25. 20:13

Ha szereted a virágokat készíthetsz magadnak egy kis nyugis sarkot: a kedvenc foteled mellé rakj egy kis asztalkát, vagy emeletes virágtartót növényekkel (ezek kis helyen is elférnek).

Ha kevés a hely rakhatod a konyhaszekrény tetejére is őket (feltéve, hogy elég a fény nekik).

Vehetsz/készíthetsz floráriumot is (minikert), ha esetleg van használaton kívüli akváriumotok azt is használhatod hozzá.

Ilyenkor ősszel/télen zsázsamagot is szoktam egy kis edénykébe elszórni, ha kikel díszit is és finom is(szenvicsre).

Ültethetsz nagyobb kaspóba többféle növényt is (szintén mini kert).

2008. okt. 25. 18:36
Nekem a hangulat világítás is segített kicsit, hogy ne legyek depi...mint írtam szereztem egy sólámpát és már a fénye is megnyugtat:)
16. 3b71408203 (válaszként erre: 10. - 52d3e0b8a8)
2008. okt. 25. 18:34
Köszi Babu Lee:) Ezek mind stimmelnek, virág az ablak elé:) Az asztalra is:) És a díszítések ünnepekre is stimmelnek:) Anyukám óvónő, így vele sokat készítek pl. koszorút:) De a kert azért hiányzik:)
2008. okt. 25. 11:18
Sajnos semmit....
14. picinyem (válaszként erre: 5. - Csutkababa)
2008. okt. 25. 11:10
ezt a mező dolgoz nagyon irigyelem tőled, mert tudom hogy nincs nyugtatobb, csodálatosabb mint kiülni és a természetben elmerülni
13. pymary
2008. okt. 25. 11:05
Sziasztok! Végre elkezdtem járni step-aerobikra. heti 2szer. Nagyon szuper. Gyógyteát iszogatok. Vacsira levest eszek, kenyeret szinte egyáltalán nem. Lelki problémáimmal nem tudok mit kezdeni-olvasok, barátok, h ne a "hülyeségen" törjem a fejem. Meg próbálok valami másodállást legalább karácsony körül. De elalvás előtt így is sokszor rágódom dolgokon.
2008. okt. 25. 11:05

Minden nap úszok,most vagyok leszokóban a dohányzásról,rengeteg citromos vizet iszok,esténként gyertyát gyújtok amitől jól érzem magam,ellazulok.

Sokat olvasok.

11. döngicsélő méhecske (válaszként erre: 10. - 52d3e0b8a8)
2008. okt. 25. 10:54
Így van! Ez nagyon jó ötlet! És ha otthon kis cserepekben fűszernövényeid vannak, az is tök jó érzés!
10. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 8. - 3b71408203)
2008. okt. 25. 10:37
A környezetedet könnyen széppé teheted! Tömbházban laktok, ha jól emlékszem? Rakj virágokat az ablakba. Az ablakra készíthetsz mindenféle "aktuális" (ünnepnek, évszaknak megfelelő) díszt üvegmatrica festékkel, vagy csak színes papírból. A bejáratodat is díszítheted egy kis koszorúcskával stb. Ha kérsz ilyen ötleteket segítek!
2008. okt. 25. 10:36
Na, a stresszkezeléssel én is hadilábon állok. :( Az nagyon nehezen megy. Pedig akad rendesen.
2008. okt. 25. 10:30
Ja és a mézet is kihagytam:) Bárcsak szép helyen lakhatnék:) Engem is feltöltene. A stresszt még nem tudom olyan jól kezelni sajnos.
2008. okt. 25. 10:26
Sokat vagyok a levegőn (kertészkedek). Általában biciklivel járok, vagy gyalogolok (kisvárosban lakok). Csak gyógynövényes teákat iszok mézzel. Nincs káros szenvedélyem. Imádom az állatokat!
2008. okt. 25. 10:23

Haragot nem raktározok el a lelkemben.

Egyensúlyra törekszem az élet minden területén.

Nem erőszakolom meg a sorsot, az életemet, a Földet.

Ez nem azt jelenti, hogy megadom magam:)

Küzdelem és az erőszak nem ugyanazt jelenti.

2008. okt. 25. 10:22

eletmodot valltottam, sok folyadekot iszom,nem eszem feherkenyer,peksutemenyek,cukor,gyogyteak, nem hasznalok sot,csak tengeri sot, az is mertekkel, semmi izfokozo etelizesito, hanem inakabb termeszetes alapanyagu zoldfuszereket, kurkuma, gyomber,curry, gyalog jarok majdnem mindenhova,kis mozgasnak nem rossz:)

igyekszem kerulni a stresszt,pihenek,szep helyen lakom,ahol ha kiulok a teraszomra egy mezo tarul elem, ami gyonyoru,es nagyon nyugtato hatasa van a szamomra, feltoltodik a testem-lelkem tole, a nyugalom nagyon fontos a szamomra,es ezert.

nem iszom cukrozott,szensvas uditoket, mar evek ota,inkabb zoldteat,gyogyteakat iszom...

sorolhatnam meg,mennyi mindent teszek magamert

2008. okt. 25. 10:21
Jó neked, hogy friss levegőjű helyen lakhatsz. Én városi vagyok, ráadásul az út melletti tömbházban:( Én is egészségesen étkezem, azért néha elcsábulok:) És kihagytam a tornát...
2008. okt. 25. 10:09
Ja, és persze gyógynövényeket is használok. Mindent először természetes szerekkel kezelek.
2008. okt. 25. 10:08

Szia!

Egészségesen étkezem (erre nagyon nagy hangsúlyt fektetek), tiszta levegőjű helyen élek, mozogni is igyekszem, növényi kozmetikumokat és méregmentes tisztító és tisztálkodó szereket használok. Most készülök vízszűrőt venni. Hát így hirtelen ennyi.

2008. okt. 25. 10:01

Sziasztok!

Arra lennék kiváncsi, mivel segítitek a testi-lelki egészségeteket. Nekem van infralámpám masszírozóval, megfázásra használom. Ásványvízzel mosok arcot (sajnos mást nem bír). Gyógynövényes teákat iszom. Tegnap vettem sólámpát és már ma jobb lett tőle a közérzetem:) Szeretnék bioptron lámpát is de sajnos drága:( Pedig nagy szükségem lenne rá. Na de ennyit rólam.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook