Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit teszel, hogy kisgyereked át tudja aludni a szilveszter éjszakát? fórum

Mit teszel, hogy kisgyereked át tudja aludni a szilveszter éjszakát? (tudásbázis kérdés)


2008. ápr. 30. 13:18
Megetetem pálinkás kenyérrel.
2007. ápr. 21. 08:06
A legelső szilvesztert átaludta a kisfiam-de akkor még csak 31 napos volt:-),viszont a köv.szilveszer éjjelén már nem tudott aludni,mert kora este már elkezdtek durrogtatni,s megijedt tőle.Ennek az lett a következménye,hogy közénk vettük,mert nem mert aludni,s éjfélkor kicsit felhangosítottuk a tévét,meg felváltva fogtuk a fülét a férjemmel,hogy nehogy felébredjen(mert pont éjfél előtt sikerült elaludnia).
2007. ápr. 20. 15:17

Semmit sem teszek másképpen,mint más éjszaka.

Hagyom fent legyenek mig birják,ez éjszaka nekik is szilveszter éjszaka,miért elkülöniteni?

Aztán mikor már látom nyügösebbek ,vagy álmosak ,leteszem ,mint bármely este.

2007. febr. 13. 18:52
Hát az enyémek se a teljes csendre lettek szoktatva, így akár bomba is robbanhatna mellettük, akkor is alszanak:)
5. kft
2007. jan. 3. 20:35
hát nyugalmat kell biztosítani a gyereknek.
2007. jan. 2. 17:19

Semmit, nem zavarja a zaj.

A belső szobában alszik, a külsőben mi szilvesztereztünk. Észre sem vette.

2006. dec. 29. 21:51
Nálunk ebből tavaly sem volt gond. A lány ha egyszer elalszik, nem nagyon szokott felkelni. És mi azért a központtól is elég messze lakunk....
2006. dec. 29. 20:53
Nálunk békésen alszik a durrogtatás ellenére. Igazi mormota.
2006. dec. 29. 11:22
semmit mert én is gyerek vagyok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook