Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit teszel hogy el tudd engedni a nagy Őt? fórum

Mit teszel hogy el tudd engedni a nagy Őt? (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. 0260f21e84 (válaszként erre: 1. - Viktoria101)
2007. nov. 26. 12:52

Valamit mindig lehet tenni. Nem tudom, mi az ok, de en meg mindig elhiszem, hogy a szerelem mindent legyoz (naiv vagyok en mèg, ejha)


Arra gondolok, hogy megsem o a nagy O. Azzal "vigasztalnam" magam, hogy biztos valamit meg kellet egymastol tanulnunk, ez csak egy allomas volt, es uton van az igazi.


Megprobalom hasznosan eltolteni az idot, olyan dolgokat megcsinalni, amit vele/mellette nem tudtam. A "gyasz" utan hamar igyekeznek belevetni magam az eletbe :), es nem keseregnek ezen, nem tennem vele tonkre magam.

2007. nov. 26. 12:47
Hát....Semmi baj nem volt sokáig! Imádtuk egymást,de beláttuk együtt nem megy! Párkapcsolatba élünk,de mindig ott a másik. Évek teltek el azóta,és volt hogy semmi,de most megint szembe jut,vele álmodok. Nem tudom miért,pedig két különböző országban is élünk,és ezer éve nem láttam! Érzelmi hullámaim vannak,éd ez kihat mindenre. Nem érzem jól magam a bőrömben! Várom hogy valami történjen és elmuljon!
2007. nov. 26. 12:43

Köszi csajok! :)


Még,még,még!!!!

2007. nov. 26. 05:33
ismerkedni kell, lefoglalni magad...
2007. nov. 26. 01:06

Szia!

Hááát, ez egy nehéz kérdés!

Szerintem a Ő-t nem lehet elfelejteni, nekem legalábbis nem sikerült. :-(

Én úgy probáltam kiheverni a szakítást Vele, hogy próbáltam csak a rossz tulajdonságaira gondolni + a megalázásaira és a csalódásokra, amiket Ő okozott.

Aztán párnak olyan férfit választottam, aki NEM hasonlít Rá, viszont imád engem, figyelmes és megkapom tőle, amit a másiktól nme kaptam meg soha.

Nekem ez a taktika úgy néz ki bevált! :-)

Évek óta nem tudom elengedni, azt hiszem Ő sem engem, de beláttuk együtt nem megy!

ezért nyíltan beszélgetünk a jelenlegi párkacsolatainkról. Így jobban tudatosul, hogy mi már nem tartozunk össze!

2007. nov. 25. 23:34
Uj cel kell! Uj elmenyek! Masabb korulmenyek. Uj ruci, esetleg uj frizura, hobby. Kisse at kell alakitani az eleted, hogy legyen egyeb mas dolog, ami lekot. Aminek tudsz orulni.
2. Fish (válaszként erre: 1. - Viktoria101)
2007. nov. 25. 23:20

ez sztem nagyon nehez, volt mar az eletemben ra pelda es hoapokig fajt, sot meg most is emlekszem a szenvedesre

ido ido es ido:(

2007. nov. 25. 23:15
Mindenki életében vagy nagy Ő. És lehet hogy úgy hozza a sors hogy a kapcsolat nem teljesedik be. Ezt tudjátok mindenketten! Az oka mindegy! Lehet hogy imádjátok egymást,lehet nem,lehetnek egyéb okok,de valami rossz. Te mégsem tudod elengedni,pedig tudod sose lesz már a tiéd! Ha így alakult mit teszel hogy felejts?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook