Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek ilyen helyzetben? fórum

Mit tennétek ilyen helyzetben? (beszélgetős fórum)


19. EzotErika (válaszként erre: 17. - Endris)
2012. szept. 22. 07:59

nos,amint látom nem írtad le a fejleményeket...kár:/

én csak most találtam erre a fórumra és érdekelne mi van veled(veletek)?

2009. jún. 8. 21:14

járt már ott? :)

alig várom a híreket!!! :)

drukkolok!

17. endris
2009. jún. 7. 10:28

Köszönöm, hogy drukkoltok nekem és persze a tanácsokat is köszönöm.

Hamarosan jön még hozzánk dolgozni és megpróbálok kezdeményezni, ha ő most is úgy viselkedik ahogy eddig. Valamit lépek, de hogy mit még nem tudom, de majd megírom.

2009. jún. 7. 06:42

Kezdemenyezz! Batran, hivd el valahova, "kerj szkmai tanacsot", persze csak alibibol, aztan mar pereghetnek is az esemenyek.

DE! Barmit is teszel, legyszi ird meg nekunk, mert mi mar nagyon elkezdtunk drukkolni!!

15. Gligi (válaszként erre: 4. - Bezike)
2009. jún. 7. 06:36
Jól csináltad :-)))
2009. jún. 6. 22:24

A söröző szerintem is jó tipp.

Mondjuk sms-ben hívd meg egy italra! én ezt tenném... :)

13. summerwine (válaszként erre: 12. - Endris)
2009. jún. 6. 20:04

egy jó kis baráti társaság segítségedre lehet, elmentek együtt valahová, (mi is egy kis sörözőbe járogattunk) és elhívod Őt is

és ez így nem egy feszengős randi, utána már alakul a dolog

ha nem az első, második akkor a sokadik alkalom után

12. endris
2009. jún. 6. 12:22
Én sem vagyok az a nyomulós, tolakodó típus ezért sem tudom hogyan lépjek.
2009. jún. 6. 10:40

Így igaz, mindig a nő választ és a nő dönt. A párom is ezt szokta mondani :-))


Csak van egy hely ahová el lehet járni.

én addig jártam a haverokkal a "kiszemelt" törzshelyére, míg végül lépni mert.

Nem voltam hivalkodó és tolakodó, de JELEN VOLTAM.

Érezni lehetett a kölcsönös vonzalmat. Előbb utóbb megtörik a jég.

szorítok:-))))

10. endris
2009. jún. 5. 22:02

Ti hogyan lépnétek?

Egy kis községben élünk mindketten, szóval szórakozási lehetőség nincs. Ha sms-t írok mit írjak, fogalmam sincs.

2009. jún. 5. 21:56
Manapság már sokszor a nő kezdeményez. Bármilyen hihetetlen a pasik jobban félnek a visszautásítástól és talán ezért nem mernek kezdeményezni. Úgyhogy szerintem merj, hisz lehet, hogyha nem teszed elszalasztod életed legboldogabb peceit.:) Vágj bele!
2009. jún. 5. 21:37
Ja és mikor nekem tetszett egy fiú én mentem oda hozzá,olyan alapon hogy lesz ami lesz,nem hagyom ki a lehetőséget,és láss csodát,11éve vagyunk együtt,van egy 1,5éves kislányunk:)))
2009. jún. 5. 21:35

Szerintem is tedd meg te az első lépést,főleg ha szegény nem mer lépni,igy legalább megkönnyíted a helyzetét,az egyáltalán nem tolakodás ha te kezdeményezel,akkor legalább kiderül hogy hogyan tovább.

sok sikert,aztán számolj be a fejleményekről!!

szép estét neked!

6. 707655fba1 (válaszként erre: 4. - Bezike)
2009. jún. 5. 21:33

:))

Ez nagyon tetszik, aranyos sztori.


Lányok!

Mindig a nő választ!

Ha akarod a pasit, lépj egyet. Ha ő is akar, akkor ő is lép. Máris sínen van a dolog!

:))

5. M_Marcsa (válaszként erre: 1. - Endris)
2009. jún. 5. 21:32
kezdeményezz
2009. jún. 5. 21:30

Nekem az autószerelőm tetszett meg, csináltattam párszor vele az autómat, én sem tudtam, mit csináljak, láttam, hogy én is tetszem neki. Aztán amikor javított egy defektemet és nem kért érte pénzt, akkor egyértelmű lett számomra a dolog. De mivel konkrétan nem kezdeményezett, kénytelen voltam én. Elhívtam moziba, aztán vacsoráztunk... azóta együtt vagyunk. Ennek már 6 éve. Ja és van egy 8,5 hós tündéri fiunk.

Aki mer,az nyer!!!

2009. jún. 5. 21:28

Ha Neked bejön, szerintem tedd meg az első lépést. Mi lehet a legrosszabb? kiderül, hogy nem tetszel neki? Na és? Ő veszít sokat..

Ha meg kiderül, tetszel neki, akkor a következő lépés már az övé.

2009. jún. 5. 21:26
Szerintem az nem megszokott, hogy egy asztalos sms-t küld a kliensének, csak úgy... biztos, hogy jelent valamit. A mesterember elmegy, dolgozik, megtörli a kezét, elkéri a pénzt és többet nem látod. Nem kezd el üzengetni ok nélkül, szerintem...
2009. jún. 5. 21:22

Van egy férfi 38 éves lesz én pedig 24 vagyok. Mindketten egyedülállók vagyunk. A szakmája asztalos ezért már egy párszor dolgozott nálunk, beszélgettünk egy pár szót, de nekem igazából nem is tünt fel csak a családtagjaim mondták, hogy mennyire figyelt engem akkor is amikor én nem láttam. Karácsonykor, Szilveszterkor, sms-t küldtünk egymásnak és most a névnapomra is kaptam egy sms-t. Szerintetek lehet ebből egy kapcsolat?

Ahogy Őt ismerem nem igazán mer lépni, gondolom párszor már csalódott, de viszont én sem arról vagyok híres hogy kezdeményezzek. Már volt egy 3 és egy 2 éves kapcsolatom, de ilyen helyzetbe még nem voltam. Nem tudom mit tegyek, de nekem nagyon szimpatikus nem tudom hogy én szimpatikus vagyok e neki vagy nem. Ti mit tennétek, mit gondoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook