Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek, ha megütne a párotok, 5 napos újszülött közös gyermeketekkel a kezedben? fórum

Mit tennétek, ha megütne a párotok, 5 napos újszülött közös gyermeketekkel a kezedben? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
304. 3d5b901f2d (válaszként erre: 301. - 57bac4a377)
2009. aug. 16. 23:01
A nagyot annyira megütötte, hogy napokig nyoma volt neki...ott is kellett volna látlelet, de nem akartam a gyereket ennek kitenni.
303. 3d5b901f2d (válaszként erre: 301. - 57bac4a377)
2009. aug. 16. 23:00

Az a rossz a fórumokban, hogy nem látod a másik felet, miközben megosztja veled a gondolatait. Nem véltem támadásnak, csak nem ismerjük egymást, lehet hogy sérelemnek tűnt a reakcióm. Pedig nem az, komolyan!

Igazat adok Neked, én sem hagynám, hagytam volna,ha látom előre, vagy van előjele. A nagyot a W.C. ülve bántotta, mert hisztizett, hogy törölje ki a fenekét vki. Magától is megcsinálja évek óta, csak rossz passzban volt. A "párom" gondolt egyet és kinyitotta a W.C. ajtaját és bumm...én a szobába voltam, onnan futottam ki a sírásra és nagyon megmondtam a magamét, de nem üvöltöttem, a gyerekek mégjobban megijedtek volna.

A középső az ágyon ugrált a baba mellett és a konyhába voltam, apja vigyázott a picire és nem tetszett neki a dolog, lelökte az ágyról indulatból. Itt is a végkifejletet láttam...akkor betelt a pohár és megmondtam, hogy feljelentem!

302. 3d5b901f2d (válaszként erre: 291. - Asszonyka)
2009. aug. 16. 22:51
Örülök, hogy Neked így sikerült és kivánom, hogy érjen mindne jó az életedben, vmint hogy ne rosszabbodjon az állapotod!
2009. aug. 16. 22:50

Nyugi!Én bántalak,nem vádollak,csak felfoghatatlan,h valaki egy kisgyereket megüt,meglök,stb.Az meg pláne,ha az enyémet,ráadásul úgy,hogy én is mellettük állok(pl)-ezért volt a kérdés..


Ha jelentetted,és nem hagyod,h ez máskor is megtörténjen,azt jól tetted-teszed.


De...


Mostanában hogyan viselkedik veled-veletek?


(Tudom,h ez nagyon nagy tüske,és nem is igazán bocsánatos dolog,főleg úgy,hogy ő még el is hiszi magának,hogy nektek ez jár-az általa indokolt dolgok miatt,ezért írtam már az elején,h én nem tudok okosat mondani,de egy biztos..És megint magamból kiindulva:13 évet (és vele együtt mindent..)hagytam magam mögött,pedig nem volt erőszak családon belül,legalábbis nem ilyen szinten-sokkal inkább lelki,de ez nem az én fórumom..Szóval,ami nem jó,azt nem szabad erőltetni..Szerintem.Ráadásul úgy,h elég nyomós okod van a befejezésre)

De mivel nem csak beszólogatok néha,és végigolvastam az egész fórumot,tudom,h nem ennyire egyszerű,h csak mész:S

Ezt sajnálom,és segíteni sajnos nem tudok.Bátoríthatlak szavakkal,de abból gondolom van elég,nélkülem is.

Mindenesetre én nem vagyok ellenség..

Minden jót!

300. 3d5b901f2d (válaszként erre: 290. - Kisfüles)
2009. aug. 16. 22:49
Köszönöm a tanácsot, már volt hozzájuk szerencsém...
299. 3d5b901f2d (válaszként erre: 294. - Fac14ff63d)
2009. aug. 16. 22:48
Szia! Köszönöm a jó szót! Nincs jelen pillanatban olyan egzisztenciám, hogy 3 gyereket gond nélkül neveljek:(. De azon vagyok!
298. 3d5b901f2d (válaszként erre: 289. - 707655fba1)
2009. aug. 16. 22:45
Kb. 3 hetére rá, mikor jött rájött az 5 perc két ököllel estem neki (nem hinném hogy megérezte, mert meg se mozdult)és ütöttem a hátát, meg ahol értem. A gyerekek nem voltak itthon, a baba aludt és annyira kikészültem már, hogy nem bírtam tovább a bunkóságát, szégyen-ide vagy oda, rettenetesen kiborultam. Egyébként meglepődött rajta, de semmit nem reagált, csak állt mozdulatlanul és vérben forgott a szeme...
297. 3d5b901f2d (válaszként erre: 293. - 57bac4a377)
2009. aug. 16. 22:41
Én se vagyok az a fajta nő,aki hagyja magát megütni, ne gondold...szülés utáni napokban minden téren kifáradtam, megse fordult a fejemben, hogy megüt! A meglepődés, az ijedtség, hogy a baba a kezemben volt, teljesen lebénított, csak átdörömböltem a szomszéd ajtaján gyerekkel a kezemben, miközben a másik kettő sírva futott velem. Ő jött át és kiosztotta, hogy eltöri a kezeit, erre fogta magát és elment. Utána jött egy-két családtag és bevittek a kórházba látleletet venni.
296. 3d5b901f2d (válaszként erre: 293. - 57bac4a377)
2009. aug. 16. 22:36

Gondolod, hogy csak úgy hagynám, hogy bárki is bántsa bármelyik gyermekem? Egy pillanat alatt történt az egész és nem tette zsebre, nagyon kiakadtam rajta és a nagyobbikat amikor megütötte megmondtam Neki, hogy még egy ilyen és megyek a rendőrségre. Nem mert azóta hozzájuk nyúlni, de megjegyzi nekik, hogy csak azért, mert én nem engedem.


Állítása szerint a saját gyerekét sose bántaná, de az én fiaimra rá férne a verés.


Ne gondold, ha tudom hogy i fog történni, akkor csak nézek szépen csendben és hagyom!!!

2009. aug. 16. 22:20

..Még annyit,hogy remélem sikerül kimásznod ebből a kicsit sem könnyű élethelyzetből úgy,hogy senki se sérüljön .

Mindenesetre kitartást,és vigyázz magatokra!

.

Elnézést,de az előbb ez lemaradt,a hirtelen támadt indulatom miatt.:|

2009. aug. 16. 21:47
Szia! NEKEM HÁLAISTENEK NINCS ILYEN TAPASZTALATOM ,DE HA VELEM EZT TENNÉ BIZTOS HOGY ELKÜLDENÉM HA MOST MEG TESZI AKKOR MÁS KOR IS MEG TEHETI ÉS MI VAN HA MÁR NAGYOBB LESZ A BABA AKKOR MAJD ELŐTT IS FOG ÜTNI.NEM TUDOM HOGY MILYEN HELYZETBEN ÉLTEK HOGY EGYEDÜL FELTUDOD E NEVELNI HA NEM AKKOR MOND MEG HOGY MÉG EGY ILYEN ÉS TÉNYLEG ELKÜLDÖD .SOK SIKERT ÉS FEL FEJJEL!
2009. aug. 16. 21:35

:S

Okosat nem tudok mondani,csupán megjegyzem,h én is elváltam,és két gyerekkel léptem egy új kapcsolatba,de most is azt mondom,h csak egyszer tudnám,illetve látnám meg,h az én párom bántaná bármelyik gyerekemet is,kutya világ lenne hirtelen..Nem is értem,h te,Kata,h bírtad végignézni,ahogy a kicsi fiadat lelökte az ágyról a "párod"..

Nem tette volna zsebre,amit tőlem kapott volna..

Még magamat sem hagyom,senkinek,de a gyerekemért ölök..Az tuti..És nem is gondolok a továbbiakon..

Csak ennyi,mert okosat,illetve tanácsot nem tudok adni,csupán a véleményem kinyilvánítani..

292. 3d5b901f2d (válaszként erre: 288. - 707655fba1)
2009. aug. 16. 21:17

Nyitottam utána is fórumot, ott nem szerepelt konkrétan az, hogy megütött, azt csak privát írtam meg azoknak, akik írtak nekem is.


Nem tudom mit számítanak az eltelt hónapok?


Az ember, főleg ha a gyermekei is egy légtérben tartózkodnak, nem "rúgja tökön" a másikat...

Mit oldanék meg vele?

291. asszonyka (válaszként erre: 286. - 3d5b901f2d)
2009. aug. 16. 16:54
Igen valoszinuleg nekem is a lelki problemak miatt alakult ki a betegsegem PCP ez sokizuleti gyulladast jelent.Ami izulet van a szervezetemben minden begyulladt ugy hogy nemtudtam meg a kezeimet sem hasznalni.Honapokon keresztul vergodtem igy mire annyira javult az allapotom hogy mar eltudtam magam latni.Miutan megszabadultam teljesen hejrejottem, marmint lelkilegm ,ert a betegsegemet nemlehet gyogyitani,csak szintentartani.Igy pl.:idovaltozaskor hol itt hol ott faj.De dolgozom es mar 20 eve van meg ez a betegsegem es annak orulok,hogy egyebkent egeszseges vagyok es honapok,evek mulnak el hogy nem megyek betegallomanyba,A gyermekeim azota felnottek, dolgoznak, sokszor emlegetik a multat es hogy mennyivel jobb let amikor eljottunk.
2009. aug. 16. 16:26
Azonnal intézkednék,hogy el tudjak menni tőle.Sajnos nagyon sok férfi azt hiszi,hogy nélküle a nő nem tud megélni,én mindent megtennék,hogy ennek az ellenkezőjét bebizonyítsam.Én úgy tudom,ha egy nőnek gyermeke van,pláne,ha az még kicsi vagy pici,akkor nagyon komolyan felkarolják a családsegítő szervezetek.Szerintem próbálj meg egy ilyen szervezethez fordulni.
2009. aug. 16. 15:37

Tényleg Kata!

Eszedbe sem jutott visszaütni?


Lehet, hogy hülye kérdés, de az első döbbenet elmúltával én ezt tettem volna!

288. 707655fba1 (válaszként erre: 283. - 099c0bed40)
2009. aug. 16. 15:27

Ne vigyorogj!

Szerintem Te is ezt tetted volna, és nem nyitnál róla fórumot 5 hónap elteltével!

Vagy tévedek?

:))

287. 3d5b901f2d (válaszként erre: 282. - Szuszika)
2009. aug. 16. 15:14
Én is tervezgetek, számolgatok, minden idő kérdése, most nem mehetek el egyenlőre, biztonság a fontos, hogy abba menjünk el, ne a bizonytalanságba. Akkor elvesztem a gyermekeimet...:(
286. 3d5b901f2d (válaszként erre: 281. - Asszonyka)
2009. aug. 16. 15:12

A volt férjem is ilyen típus, sejtem milyen házasságotok lehetett...

Én is kezdek leépülni, folyton fáj mindenem, magas lett a vérnyomásom (80/50 -es volt világ életemben, 170/100-as a szüléésem után)

pillanatok alatt foltokban elvörösödik a fejem és forróság önt el:(. Mindenféle csomókkal kűzdök és még sorolhatnám...a lelkiek rátelepszenek a testre.

285. 3d5b901f2d (válaszként erre: 284. - 9e7527505c)
2009. aug. 16. 15:08
Csodás lányaid vannak, nagyszerű asszony lehet az Édesanyád, ha így sikerült Neki felállni és felnevelni benneteket!
2009. aug. 16. 08:18

Sziasztok.


Az én anyukámat apám 4 gyerekkel 20ezer forinttal és egy sporttáskányi ruhával tette ki az utcára.

Ilyesztő volt, de valahol örültünk mert megszabadultunk tőle.

Anyu elment egy panzióba dolgozni,cserébe kaptunk egy szobát.Nekünk szerencsénk volt a gyámügy,rendőrség ,család védelmisek nagyon mellettünk álltak.

Végül apránként rendbe hoztuk az életünket minden téren.

Sok sikert, nagyon nehéz szabadulni, de ki kell tartani!

283. 099c0bed40 (válaszként erre: 11. - 707655fba1)
2009. aug. 16. 07:19
:)))))))))))
282. Szuszika (válaszként erre: 277. - 3d5b901f2d)
2009. aug. 15. 17:16

Szia Kata!

Sajnos nagyon is jól látod a helyzetedet. :( Nekem az egyik barátnőm volt hasonló helyzetben két gyerekkel. Szülői segítséget nem kapott, előző férje pedig csak az alkalmat leste, mikor veheti el tőle a közös gyermeküket.

Anyaotthon, vagy barátoknál meghúzni magát szóba se jöhetett, mert azonnal az exférjnek ítélték volna a nagyobbikat. Utána jártunk... :( A gyámügy, gyermekjóléti nem segít kimászni ebből a helyzetből.

Az én barátnőmnek végül úgy sikerült kitörnie, hogy volt egy kis saját pénze, plusz addig keresgélt, amíg nem talált egy viszonylag jól fizető munkát. Vett fel hitelt, így tudott végül egy lakást venni. Ekkor már biztonságban voltak, nem vehették el a gyerekeket tőle.

Persze az előkészülteket a legnagyobb titokban tette...

281. asszonyka (válaszként erre: 280. - 3d5b901f2d)
2009. aug. 15. 16:00
Elvaltunk, ami a "kedves" jovoltabol 6 evig tartott,de mar az is jobb volt amikor anyukamekkal laktunk.Tulajdonkeppen o egy olyan alak volt aki a kakan is csomot keresett.Ha meleg vacsora volt az nem tetszett,ha szaraz kaja volt akkor az nem tetszett. Majd en nagyon beteg lettem, ugy volt hogy leszazalakolnak, de o nem engedte, szo szerint visszazavart dolgozni.Elkezdett inni, megcsalt amit az ocsem meglatot, es mindenre az volt a valasza hogy elege van mindenbol.Ugy dontottem beadom a valokeresetet. Be is adtam es amikor kozoltem vele a veres volt a valasz.
280. 3d5b901f2d (válaszként erre: 279. - Asszonyka)
2009. aug. 15. 15:48
Ha mehetnék szülőhöz, én is gondolkozás nélkül mennék. Rendeződött utána az életetek? Miért bántott?
279. asszonyka (válaszként erre: 278. - 3d5b901f2d)
2009. aug. 15. 15:44
A szuleimhez es a nagyfiam 14 a kicsi 8 eves volt.A nagyobbik raadasul az elso hazassagombol valo gyermek volt, aki sokat szenvedet velem egyutt.
278. 3d5b901f2d (válaszként erre: 276. - Asszonyka)
2009. aug. 15. 15:26
Hova sikerült menned, ha megkérdezhetem és mekkorák voltak a gyerekek?
277. 3d5b901f2d (válaszként erre: 275. - Correct)
2009. aug. 15. 15:26

Az anyagiakra abból a szempontból gondoltam, hogy ma már semmit nem adnak ingyen, ha megyek

Velük valahová, akkor azt muszáj jól megtervezni, mert amíg nem dolgozok, az én jövedelmem nem takarja be a gyerekek igényeit, ha mellette egy lakást, albérletet is fizetnem kellene egyedül. Szerintem elvinné az albérlet a bevételünket...


Lépni kell az embernek, az egyértelmű, de nem futhatok fejjel a falnak a semmibe, mert a gyerekeknek biztos pont kell és nem olyan egyszerű most a hárommal, bár igaz szinte magam vagyok mindenre. Megpróbálom a lehető leghiggatabban átgondolni mikor, hova és miből menjek Velük el.

2009. aug. 15. 15:25
Azonnal osszepakolnek es otthagynam.Volt benne reszem en ket gyerekkel hagytam ott es nem bantam meg.
275. correct (válaszként erre: 271. - 3d5b901f2d)
2009. aug. 15. 15:07
Természetesen így teljesen más! Azt gondoltam anyagiakra gondoltál. Na nem is kell támogatásokból felnevelni, de ha pár hónapot csak így bírnátok ki, nem megérné? Inkább a támogatás, mint az, hogy üssön.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook