Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek, ha kiderülne a párotokról, hogy titokban iszik? Kedves, normális, semmi rosszat nem tudok rá mondani fórum

Mit tennétek, ha kiderülne a párotokról, hogy titokban iszik? Kedves, normális, semmi rosszat nem tudok rá mondani (beszélgetős fórum)


1 2
2022. okt. 19. 09:33
Nem érdemes ilyen kapcsolatban maradni.
2022. okt. 18. 22:01

A pia nálam nem fér bele, volt alkoholista a családomban, nálam ez válóok. Rossz tapasztalat miatt.

Hál Istennek férjem még nálam is jobban "ugrik" a piára, neki is van rossz tapasztalata családjából, baráti köréből.

51. liliom10 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 18. 21:27

A férjed alkoholista. Most írtad le, hogy aznap nem ivott, és remegett a keze ! Ez elvonási tünet !

Beszélgess el vele erről minden apróságért boltba járásról is ! Biztos akkor is vesz alkoholt, és mielőtt hazaér, megissza. Én még arra is képes lennék, hogy utána mennék, és megfigyelném, mit vesz, és mit csinál, mikor kijön a boltból. Persze, ne vegyen észre.

Ülj le vele, és beszéljetek ! Ha így marad minden, látom előre a szomorú sorsodat.

Mint tudjuk, mindig nagyobb alkohol mennyiség kell ugyanannak az érzésnek a kiváltásához.( Vagy egyre töményebb ital.)

50. globus
2022. okt. 18. 21:04

Nem hiszem, hogy kedves, normális pasi ne lenne ital nélkül.

Nálunk zéró tolerancia van alkoholra, mert láttuk, végigéltük, hogy mire képes. Volt miből tanulni.

Lehet, hogy te még nem értél a tanulási folyamat végére. Beszéljetek róla, mit hajlandó tenni a kapcsolatért. Ha csak ígér és nem tudja betartani, akkor már te kevés vagy a helyzet megjavításáért. Orvosi segítség, de csakis önkéntes alapon.

49. Érdekes73 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 18. 20:54
Piásan hagytad vezetni és mint utas ültél mellette ? Sok halálos baleset történt már így...
48. pteri (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 18. 18:45
Akkor, ha veled is normális vagy elfogadod, vagy állandó vitatéma lesz köztetek. Gondolom már nem fiatal, ha már nagy gyerekei vannak, változni nem fog.
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Pteri)
2022. okt. 18. 18:01
Azt gondoltam, én vagyok a hülye és képzelődöm. Normális élete van,normális dolgokkal. Semmiből nem látni,hogy inna.
46. pteri
2022. okt. 18. 17:25
Ha már tényleg éltél együtt alkoholistával, akkor nem is értem én sem a fórumot. Ha tudod, hogy régen is ivott , minek jöttél vele össze megint és főleg, hogy engedted a lakásodba?
2022. okt. 18. 17:15
Sziasztok!Az alkohollal vigyázni kell.Nagyon elviheti az embert.A volt párom rákapott,nem tudta letenni.Én soha nem iszok s rettentő nehéz így élni valakivel.Kénytelen voltam eljönni tőle.27 éves kapcsolatom lett oda a pia miatt.Rettentő nehéz ez..
2022. okt. 18. 15:46

Az egyik betegsége biztos, hogy a zugivás. Mondhatjuk úgy is, az alkoholizmus előszobájában van ez a "jóember".

Hát, én a Fórumnyitó helyében nem pazarolnám rá a időmet, hanem lezárnám a zugivóval a kapcsolatot.

43. globus (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 18. 15:04
Mi a betegsége? Idegkárosodás?
42. andi6020 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 18. 14:54

Semmi értelme a fórumnak.

Te sem vagy különb a piás párodnál, ha nincs annyi eszed, hogy felfogd, semennyit nem lehet vezetni ittasan. Az utcáról a kertbe nem állok be, ha már ittam.

2022. okt. 18. 13:48
Annyi még,hogy saját magát nyírja ki a saját hülyeségével éveken belül.
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Auróra2010)
2022. okt. 18. 13:44

Piaszag zavar. Igaz,nem erős, de van.

Bujkálás, hazugság zavar.

2022. okt. 18. 13:31

Konkrétan mi zavar abban, hogy iszik ?

- a pia ára másra kellene?

- zavar a férjed szaga ?

- nem tudtok közös programot összehozni, nem lehet rá az otthoni melóban számítani, magadra hagy?

- esetleg mások előtt szégyelled ?

2022. okt. 18. 13:27
Sokat gondolkodtam. Mi van, ha ez a függőség nála több évre nyúlik vissza és ez az oka betegségének? Mert mindent átnéztem dolgokat és a betegség egyik fő okozója az alkohol és a rengeteg vizsgálat alapján se derült ki, mi az oka. Senki nem gondolja róla, hogy iszik. Szerintem a gyerekei se,legalábbis nem kérdeztem tőlük és amúgy is el vannak a saját vilagukban.
37. Bichi (válaszként erre: 32. - Michelle.r)
2022. okt. 18. 12:49
Szerintem semmit nem akar, unatkozik, talált egy témát, aztán ennyi. Ha a történetben bármi is igaz, akkor nem itt tenné fel a kérdéseit, hanem a férfinek,akivel együtt él...
36. Bichi (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 18. 12:48

Pont ugyanaz történhet 1-2 km alatt, mint többen.

Nincs olyan, hogy kénytelen. Menjen gyalog, vagy tömegközlekedéssel. Szánalmas, ahogy az emberek megmagyarázzák, miért vezetnek ittasan...

2022. okt. 18. 11:47
Amúgy mindenki olyan,aki iszik, szidja a többit? Nála is tapasztalom. Valószínűleg ez elterelés. Nem ?
34. michelle.r (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 18. 11:42
Szuper, hogy a lényeget sikerült meglátnod 😁
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Michelle.r)
2022. okt. 18. 11:38
Ez oké,de én nem költözök.
32. michelle.r (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 18. 11:31

Te most megoldást szeretnél, vagy csak beszélgetni? Mert eddig mindig javaslatra volt két ellenérved.


Ha szereted, elé állsz, és elmondod, hogy nem oké. Segítesz, mellett vagy. Ha nem akar változtatni, nem tehetsz mást, mint hogy szakítasz. Az ő élete, az ő döntése. Neked nem kell miatta tönkre menned.


De azt én sem értem, miféle kapcsolat az, ahol erről nem lehet nyíltan beszélni.

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Bichi)
2022. okt. 18. 11:27
1-2 km. Kénytelen volt. Mondtam, hogy ha én vezetek ,összetöröm a kocsit, annyira fáradt voltam. Aztán azt tervezte , hogy megyünk csavarogni és én vezetek. Mondtam,hogy az kizárt és hazamentünk.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Epresturmix)
2022. okt. 18. 11:23
Saját albérletemből én nem fogok költözni.
2022. okt. 18. 11:05
Kalap, kabát, elköltöznék! Nem fér bele a pia! Sajnálom! Lehet akármilyen jó ember! Leszarnám!
28. Bichi (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 18. 11:00
Hát korábban pont leírtad, hogy vezetett, de nem mentetek messzire. Mintha ez mentség lenne...
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Vigyefene)
2022. okt. 18. 10:39
Nem kávézik.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Boldogzokni)
2022. okt. 18. 10:39

Már arra is gondolok ,hogy az alkohol is hozzájárult, hogy a betegsége felerősödjön.

Mikor láttam,hogy remegett a keze. Gyógyszerre gondoltam,hogy attól lehet. Aznap nem fogyasztott semmit, utólag belegondolva, az lehetett az oka.

25. libikóka (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 18. 10:38

Boldogzokni jól mondja,,állj oda,,talán ne akkor amikor ivott.

Ha tagad, megmondanám hogy felesleges,,nem vádaskodni akarsz hanem megoldást a problémára.

24. vigyefene (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 18. 10:37
Nem is olyan rossz férfi ő. A kávé is befolyásolja a gyógyszert, de az nem bűn.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook