Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek, ha a főnökötök ezt gondolná rólatok? fórum

Mit tennétek, ha a főnökötök ezt gondolná rólatok? (beszélgetős fórum)


24. buspics (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 16. 13:55

Arra nem gondoltál, hogy ahonnan visszahallottad, ott is ez a kolléga pletykált?


Nekem is van olyan kolléganőm, aki állandóan fúr. De ha jobban kiismered, rá lehet jönni, hogy mikor hazudik. Én utólag rájöttem, hogy sokszor ferdíti az információkat nekem is és másoknak is. Így kavarja a szart.

2020. okt. 16. 10:49

Valljuk be, nem tudjuk, mit gondol a főnököd, mert csak találgatsz te is...



Valami másban tudunk-e segíteni? 😊

22. Bichi
2020. okt. 16. 10:25
Engem mondjuk pont nem érdekelne, hogy mit mond egy pletykás kolléga, tehát én ezeket el tudom engedni, de ha mégsem ilyen lennék, akkor abban a pillanatban, mikor a főnök és ezen kolléga együtt van odamennék, és kedvesen megkérdezném a főnökömet, hogy azt hallotam, hogy nincs 100 %-ban megelégedve velem, és mivel maximalista vagyok szeretném tudni, hogy a munkám mely területén kellene javítanom. Na itt rögtön kiderülne a nézésből, hogy ki hazudott...
21. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 15. 22:36

Miért gondolod hogy igaz ?

Amúgy meg a mhely az csak mhely fizetést kapsz a munkádért.

2020. okt. 15. 22:30

Elképzelni sem tudom mit tennék. Nem foglalkozom pletykákkal a munkahelyemen, pletykások közelségét sem keresem.

Hamar lerázom, ha valaki ilyesmi beszélgetést kezdeményez velem. "Bocsi, ma még várnak tőlem egy specit, csak kávéért ugrottam ki!"

19. Cucicsillag (válaszként erre: 9. - Rabankari)
2020. okt. 15. 21:41

Tokre egyetertek. Jobb az egyenes ut.

Ha igaz, akkor is,-legalabb tisztan latsz,

ha meg megsem, akkor a kollegalis "barat" lesz kakiban.

Jobb az ilyet tisztazni, legalabb tudod,mire tartanak ott,ahol dolgozol.

Meg lehet ezt ugy ismkerdezni, hgy szeretnel tisztan latni,s mi is a velemenye rolad, mennyire elegedett,stb...

18. rabankari (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 15. 18:42

Nem úgy kell odamenni, hogy xy mondta és megkérdezni igaz e.

Azt kell kérdezni miért nevez így?

Ha igaz úgy is tudja kinek mondta...

Ha meg nem, akkor meg azért jó.

17. 8d00a82c06 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 15. 18:42
Szívesen! Remélem beválik!
16. rabankari (válaszként erre: 11. - Vivo44)
2020. okt. 15. 18:40

Szerintem meg nem.

Láttam pár ilyen esetet a munkahelyemen, amikor a fōnök elvörösödik. De legalább legközelebb meggondolja kinek mit mond. Ha meg kamu, akkor meg talán elbeszélget a pletykálkodókkal, hogy dolgozni kéne nem savazni a többieket.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 8d00a82c06)
2020. okt. 15. 18:39
Köszönöm szépen, ez nagyon jó ötlet!
2020. okt. 15. 18:39
Sokszor én is ezt mondom, olyan, mintha egy csapat óvodás nő dolgozna egy helyen. Áskálódás, rosszindulat, kibeszeles, pesszimizmus. Remek közeg. 🙂
13. andi6020 (válaszként erre: 12. - 8d00a82c06)
2020. okt. 15. 18:38
ez tök jó
12. 8d00a82c06 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 15. 18:36

Azt mondod, dícsér.

Akkor a következő dicséretnél ,mond azt, hogy ez igazán jól esik, hisz a minap ezt és ezt hallottam magamról... Ugye milyen kedves kollégák vannak itt?

11. vivo44 (válaszként erre: 9. - Rabankari)
2020. okt. 15. 18:34

Ez már akkor olyan, mint az ovi.

Szerintem pedig magát teszi nevetségessé FI ha igaz, azért, ha nem igaz pedig azért.

2020. okt. 15. 18:32
Legszívesebben ezt csinálnám, csak az a baj, hogy ezt én is úgy hallottam vissza. Nem mehetek oda azzal a szöveggel, hogy valaki ezt, meg azt mondta, jöttem megkérdezni mi igaz belőle. Mert ez a másik félnek is kellemetlen, illetve könnyen kibúvót tud találni a fúró fél. ☹️ Ráadásul lehet én leszek a gyerekes.
2020. okt. 15. 18:26

Amit én tennék :

Odamennék mosolyogva és megkérdezném mi a probléma, hogy idiótának nevez!

Így "fúróka" mindenképpen szorul, ha kamuzott azért, ha nem, akkor meg azért😀

2020. okt. 15. 18:09
A munkát normálisan ellátom, de ezekkel az emberekkel nem tudok jópofizni.
2020. okt. 15. 18:07
Van egy enyhe megfelelési kényszerem mindenki felé. Szeretem, ha elégedettek a munkámmal az emberek, vagy kedvelnek. Tudom, hogy nem lehet mindnekinek megfelelni, de a kétszínűséget mindig nehezen toleráltam. Az meg, ha valaki megbánt, kiül az arcomra. Nem tudom megjátszani magam.
6. simple (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 15. 18:02
És miért érdekel az, hogy mit gondol rólad?
5. vivo44 (válaszként erre: 3. - Vivo44)
2020. okt. 15. 17:55
Jaaaa! És magasról letojnám, hogy a főnök mit gondol rólam. Ő sem tudja, hogy én mit gondolok Ő róla 1-1:-)))
4. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 15. 17:55

te tudod,és főleg te érzed,mennyire érzed ott jól magad,de szerintem egy-két ember szemétkedése miatt kár otthagyni egy munkahelyet és ez a mai világban luxus is.

és lehet abban igazság,hogy ez egy újabb kitaláció a "kedves kolléga" részéről,csak hogy rosszul érezd magad.Egyelőre nem foglalkoznék ezzel....

2020. okt. 15. 17:51

Magadnak mondasz ellent!

" Ő mindig próbál fúrni"

Ezek szerint minden bizonnyal ez is csak egy kitaláció, hogy "fúrjon", hátha bedobod a türülközőt.

Talán gondold át, hogy a munkahelyedre dolgozni mész, vagy a külsőségekkel foglalkozni.

2020. okt. 15. 17:46
Nyilván ezzel így nem fogok odamenni hozzá, nem akarom számonkérni, mert milyen alapon, amúgy meg a főnököm, úgyhogy tudom hol a helyem. Csak ez belülről emészt. Ki tudja még miket gondolhat rólam.
2020. okt. 15. 17:44

Röviden, 1 éve dolgozom egy helyen. Van egy egy eddig azt gondoltam, hogy rendes férfi főnököm. Nem vonzodunk egymáshoz, családos ember, nekem is van párkapcsolatom, de szoktunk a munkahelyemen beszélgetni, folyamatosan dicséri a munkámat, a lelkesedésemet, szerinte értékes tagja vagyok a cégnek.

Az egyik kollégámmal nem ápolok túl jó kapcsolatot, teljesen különbözőek vagyunk. Ő mindig próbál fúrni, múltkor azt mesélte a többieknek, hogy a főnökömmel arról beszélgettek, hogy én egy idióta vagyok.

Nekem ez nagyon rosszul esett, mert ha a főnököm ezt gondolja rólam, akkor szerintem ennek a munkaviszonynak nem sok értelme van. Holott nekem ezt sosem mutatta ki, de akkor ezek szerint ismert bebizonyosodott, hogy pocsék emberismerő vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook