Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek, ha a férjetek kijelenti, hogy mostantól mással akar szexelni? fórum

Mit tennétek, ha a férjetek kijelenti, hogy mostantól mással akar szexelni? (beszélgetős fórum)


253. gribedli*** (válaszként erre: 241. - Nyaligátor)
2013. dec. 19. 12:42
Jééé, én egy ilyet sem látok magam körül!:) Passz, talán az itteni időjárás az oka?:)
252. gribedli*** (válaszként erre: 235. - Krisz42)
2013. dec. 19. 12:40

Nem, ebben nem hiszek neked, mert oke, azt elhiszem, hogy nagyon szereted meg minden, de azt nem hiszem, hogy hagynad csak ugy mas karjaiba zuhanni. Persze, ha o akarna, akkor hagynad, ezt minden normalis ember igy latja.


De ha teged zavar, hogy masok belemasznak az intim szferatokba (marpedig ugy ismerlek, hogy ez teged is zavar), ami teljesen normalis, mindenkit zavar, akkor ez is bizonyitek arra, hogy felted ot. Nem adnad ingyen te sem. Es a puding probaja az eves, tehat addig, amig nem kell bebizonyitanod a gyakorlatban, azt mondasz amit akarsz.


Hagynad-e, hogy egy nagyon szexi not elkiserjen munka miatt valahova, ha tudnad, hogy tetszik annak a nonek? Nem zavarna egy cseppet sem? Persze, erre azt fogod valaszolni, hogy biztos vagy benne, hogy a parod nem csinalna vele semmit,( mas szexi nokre orakig tarto kozelseg ellenere is tok immunis, kivetel a te kozelseged), de te is tudod, hogy tukon ulnel, nem lennel nyugodt mig haza nem jonne.


Mig valaki, aki egyaltalan nem feltekeny, tojna az egeszre. De a feltekenyseg az egyik legosibb erzelem ugyhogy ritka az ilyen.

251. 27c72ee00a (válaszként erre: 247. - Nyaligátor)
2013. dec. 19. 12:35

Hát lehet velem nem egyet érteni.

Felőlem hemzseghet a valóság is meg a világháló is olyan férfiaktól, akiknek az a fontos, hogy kivel és hogyan és mikor lehet egy jót kefélni, ha házas, ha nem ...

Ha nem ismerik a gyönyörnek azt a fokát, hogy milyen a szeretett nővel EGGYÉ VÁLNI.

Akkor azt sem értik, amiről beszélek, de ez nem az én gondom:)

2013. dec. 19. 12:30
Kizárt,azok után amit az este mondott..)
249. a4b2ac22a4 (válaszként erre: 1. - Greeny85)
2013. dec. 19. 12:30
Félre:(
248. Krisz42 (válaszként erre: 242. - 27c72ee00a)
2013. dec. 19. 12:29
Tévedsz,nem a testisègről szól az egész,nekem a virág,kedves szó kevés,mert azt mástóll is kaptam,most is kaphatok.Igenis az is kell,h ha megcsókol,akkor az izgat,vele bármikor,bárhol boldogan.Viszont nekem ezenkívül más is fontos volt,ami viszont az elején kiderült.Ha csak a szex lenne a fontos,akkor nem számított volna,h legyen intelligens,jó humorú,sportos,elég lett volna,ha szenvedélyes.Viszont nem csak ő van,aki ilyen,ahogy ő is találna olyan nőt,aki szintén ilyen.De olyat már nem biztos,akiben minden megvan és a szerelmeskedésben is ugyanarra vágyik,ugyanolyan szenvedéllyel,ugyanannyira fontos neki az is,mint más dolgok.Mivel 3gyereket nevelünk,nekünk se csak ez körül forog az életünk,de ebben a cikkben ez volt a központi téma.
247. nyaligátor (válaszként erre: 242. - 27c72ee00a)
2013. dec. 19. 12:27
Jajjdebiromaszöveged!!:-)
246. 27c72ee00a (válaszként erre: 245. - A4b2ac22a4)
2013. dec. 19. 12:25

Férfija válogatja.

Ők sem egyformák!;)

245. a4b2ac22a4 (válaszként erre: 244. - 27c72ee00a)
2013. dec. 19. 12:22
Nemnem tündérke, az a férfiaknál nagyon más hogy működik,min ahogy te gondolod. Vagy én értem nagyon félre a fentikérdést.
244. 27c72ee00a (válaszként erre: 243. - A4b2ac22a4)
2013. dec. 19. 12:17

Szerinted.

Szerintem meg ha a férjem mással akarna szexelni, akkor az azért lenne, mert lelkileg eltávolodott tőlem, ahogy alább pont kifejtettem.

Én nem tudok olyan férjben gondolkodni, aki csak egy másabb puncit keres, mert akkor már nem lenne a férjem, ha csak azért kellenék neki:D

2013. dec. 19. 12:09
??? Bocs,hogy beleszólok,de rohadtul nem a lelki dolgokról van szó a címben,hanem a szexről.
242. 27c72ee00a (válaszként erre: 239. - Krisz42)
2013. dec. 19. 12:06

Valahogy úgy érzem, hogy össze - vissza beszélsz, és ellentmondó dolgokat írsz.

Egyszer azt írod, hogy csak adni és adni, szeretetet, éteri angyali földöntúli együttlétet, utána meg (most is és máskor is) azt írod, hogy a szex az alapja mindennek.

Akkor elmondom, hogy van nálam, ha már személyeskedsz:))

De igen, a párom akkor csalna meg engem, ha nem lenne meg az a plusz alap, ami nem a testiségről szól. Bizony, pont akkor, ha mással sokkal jobban elbeszélgetne, mint velem, akkor, ha más figyelmesebb és törődőbb lenne vele, mint én (a szexen kívül!), akkor, ha fontosabb lenne az Ő személye másnak, mint nekem. Ha mástól kapna elismerést és dícséretet, nem tőlem.

Mert Ő is úgy gondolja, mint én, hogy a vonzalom, szeretet, szerelem nem az ágyban mutatkozik meg elsősorban, hanem az egy következmény.

A lelki vonzódás következménye, hogy amit a lelkemből kap, azt a testi szerelem egyesíti a TELJESSÉ.

Ő is úgy gondolja, mint én, hogy az extrém esetektől eltekintve tulajdonképpen minden nő teste egyforma. Amitől más és több az enyém, azok pont azok a dolgok, amiket Te háttérbe szorítasz. A kedves szó, a virág, az együtt ivott bor, az együtt hallgatott zene, a tekintetem, a simogatásom akkor is, ha éppen nem követi szex, "csak" az állandó gyengédségem kinyilvánítása.

Ő ezekből tudja, hogy "mennyire szeretem", és nem cserélné el más puncira, az biztos:)

241. nyaligátor (válaszként erre: 238. - Krisz42)
2013. dec. 19. 12:02

Nem igy gondolom, hanem ezt látom magam körül.

Szóval szerintem ez nem ritkaság, de ennek örülök, bárcsak mindenki igy élne.

2013. dec. 19. 11:55
Címre: Elgondolkodnék mi az amit nem adtam meg neki.
239. Krisz42 (válaszként erre: 237. - 27c72ee00a)
2013. dec. 19. 11:49
Lehet,h most én értelmezlek rosszul,de a testiségről csak azért írtam,mert ott lehet a legjobban megèrtetni,ráadásul ugye a megcsalás is akkor van,ha valakivel lefekszik a párod,nem ha olyan jól elbeszélget vele,ahogy veled sosem tudott.Tehátmindenkinek a szerelem testi kifejezése a legfontosabb,hiszen igaz,h lehet úgy is szexelni,hogy nincs szerelem,de mégis csak az intimitás,a testi kontaktus a leglényegesebb,mert hiába beszélsz valakivel kedvesen,ha testiség nincs,akkor soha nem lesz az beteljesült szerelem.Szerintem ez egy nagyon fontos része a szerelemnek is,mert meg is tudod mutatni,h mennyire szereted a másikat,míg egy szó nem mindenkinek jelenti ugyanazt.Viszont itt tényleg csak az a "dolgod",h adj,tehát meg tudod mutatni,mennyire szereted a másikat.És igen,ha valaki nem akar ágybabújni a másikkal,akkor ott valami nem kerek,mert akkor már csak arról szòl a kapcsolat,h mikor kívânja,nem arròl,h szereti és ezt kifejezi.Mert a virág,szó nem lehet annyira őszinte,mint a testiség.
238. Krisz42 (válaszként erre: 232. - Nyaligátor)
2013. dec. 19. 11:37
Igen,te így gondolod,de nagyon sok olyan embert látok,akiknek nem ez a természetes.Még akik azt mondják boldogok,azoknál se mindenhol van ez,mert nem mindenki jut el erre a szintre.Ezt onnan is tudja az ember,h vagy történik valami törés vagy csak spontán elakad a kapcsolat érzelmi szinten az azért adok hogy kapjak vagy az akkora az egom,h nekem csak kapnom kell -nél,mert nem tudnak kilépni az én vagyok a legfontosabb vagy az csak akkor lehetek boldog,ha mások adnak-nâl.Mikor ezen túl tud lépni és jólesik segíteni is és nem azért,h utána elvárhassuk jogal,h nekünk is segítsenek,akkor kezdik megérteni.Hiszen ha pl.vészhelyzet lenne,akkor ugye pl.a gyerekeink biztonsága a legfontosabb és akkor is megmentjük őket,ha mi nem éljük túl.Ráadásul egy kapcsolatban alap esetben nincs is az,h úgy kell adnunk,h nemcsak hogy nem kapunk,hanem a legfontosabbat veszik el.
237. 27c72ee00a (válaszként erre: 236. - Krisz42)
2013. dec. 19. 11:33

De, most már értem, az előző hsz - ed alapján.

Már értem, hogy miért ez az állandó túlzott lelkesedésed.

Azért nem értettem eddig, mert sosem tapasztaltam a csak testiségről szóló kapcsolatot.

Valahol érthető is, hogy ennyire megbecsülöd, ami nem volt és lett, és valahol együtt is tudok örülni veled ... :)

236. Krisz42 (válaszként erre: 234. - 27c72ee00a)
2013. dec. 19. 11:25

Nem èrted,persze ez lehet,h az én hibám,h nem tudom jobban megfogalmazni.Mint írtam már,huszonévesen sem tudtam elképzelni,h tényleg lètezik önzetlen szerelem.Müller Péter írt róla és azt hittem,ilyen nincs.Nem az a lényeg,h nem akarsz kapni,hanem hogy nem azét teszed,mert vársz cserébe valamit.És igen,jól esik a kapás,de csak azért,mert megerősít abban,h a páromnak is én vagyok a megfelelő,tehát jó,h vele vagyok.És ez akkor működik,amikor midketten ugyanúgy éreznek,ugyanazon a szinten vannak.Viszont mivel fontosabb az adás,ezért nem tekinted a másikat a tulajdonodnak.

Persze hogy élvezem az orgazmust,de élvezema hozzá vezető utat is.Ráadásul azzal,h orgazmusom van,a páromat is boldoggá teszem,mert ő is adni akar és az tesz j boldoggá,ha adhat.Tehát ha kapok,azzal is neki teszek jót.Ezért fontos kölcsönösség,ez egy ördögi kör,vagy inkább angyalinak hívnám:)Na ezért jó inkább jónak lenni,mert nem kell egyre több ahhoz,h boldog legyél:)

235. Krisz42 (válaszként erre: 233. - Gribedli***)
2013. dec. 19. 11:09
Nem,én tényleg elengedném.Szeretek harcolni,de olyanért nem,ami èrzelem.Tudod azét együtt vagy valakivel x éve,valamennyire ismer,ha eljutottatok valamilyen szintre,akkor tapasztalja,h mit kap-de még ez sem igaz így,mert inkább azon van a hangsúly,h mit ad.Ha ő már nem szeret igazán,akkor másra van szüksége,èrzelmileg is.Viszont tudja,h milyen vagyok.Van,amiben sokat tudunk változni,de van,amiben nem.Biztos,hogy nem külsőségek miatt nem fog már szeretni,mert tudjuk mi a másik igénye,annak kölcsönösen megfelelünk.Úgy gondolom nem valami olyan miatt lenne vége,ami apróság vagy változtatni lehetne.Ha pedig úgymond visszaszerezném,akkor bennem lenne,hmi nem volt rendben,mikor lesz megint ilyen,bizalmatlanság is lenne,tehát semmi se lenne a régi.Azt sem tudhatnám,h tényleg boldog-e velem vagy csak azért jött vissza,mert jó volt velem...de ugye most már nem olyan jó.Csak azért ne maradjon velem,mert esetleg rájön,h a másik mégsem,olyan jó.Akkor inkább legyen egyedül,míg talál olyat,akivel megint képes az önzetlen szerelemre,ill.azt csinál,amit akar,de én elengedem,mert meg akarom adni neki a lehetőséget arra,h boldog legyen.Nekem a párom ezt nagyon èrzi és lehet,hnem is így fogja fel,de jólesik,h most is sokszor szavakkal is biztosít róla,h mennyire fontos vagyok neki.Tudod nem vagyok tökéletes,ő sem az,viszont egymásnak annyira azok vagyunk,h nem számít ha olyan jön,aki mondjuk szebb vagy okosabb,vmiben jobb.Ilyenkor az együtt töltött idő hosszúsága nem hátrány lesz-mert nem,lett szürke,hétköznapi,unalmas-,hanem előny.Ráadásul mindkettőnknek volt tapasztalata èzelmi vagy csak futó kapcsolatban is,szex terén is.Mikor eljutottunk oda,h testileg bár mindenki más,de lényegében nem tudott már semmi újat nyujtani,akkor az kezd el számítani,h érzelmileg mi adódik hozzá és olyan kapuk is megnyílnak,amikről addig nem is tud az ember.Mintha kiêlesedne az érzékelés.Ez fantasztikus és egyikünk se szívesen veszítené el,mert mindig érezzük,h még mindig van ennél több is,de egyébként is,az a szint is már megèri,amin vagyunk.Ilyenkor már egy idegen,főleg az elején ismeretlen nem tud olyat nyújtani,ami felér ehhez.Viszont az már kevés.Persze ha újra kell kezdeni,akkor ott az újrakezdésben az ígèet,h idáig eljuthatunk,de amíg e z megvan,addig nem akarsz megválni tőle.
234. 27c72ee00a (válaszként erre: 229. - Krisz42)
2013. dec. 19. 10:57

Kiélezted a kérdéskört arra, amire mindig is teszed.

De egyszerűen fogalmazva semmi másról nem írtál, mint arról, hogy mi a különbség a szexkapcsolat és egy szerelmi kapcsolat között.

És ahogy más is írta: ez a normális és jó, mindenféle túlmisztifikálás és körítés nélkül.

Ha azt mondom, hogy annyit akarok kapni, mint adni, akkor ez érzelmi síkot jelent és nem bónuszt, hanem a természetességet:)

Aki nem akar kapni, csak adni, az úgy hangzik, mintha ő nem vágyna arra, amit ad, csak eltűri a másik kényeztetését:)

Ugye, hogy mégsem így gondoltad?:)

233. gribedli*** (válaszként erre: 222. - Krisz42)
2013. dec. 19. 10:10

Valahol elbujik a mondatban egy kis sertodes is, szeretetnek alcazva, vagy csak nekem tunik ugy?:)


Jomagam nem adnam ilyen konnyen a zsakmanyt, nehogy mar...pedig szeretem es meglehetosen onzetlen is tudok lenni. De hogy megemlegetne, az biztos! Pl egy oda-vissza paktum, ha mar o igy, akkor en is igy:)

232. nyaligátor (válaszként erre: 231. - Krisz42)
2013. dec. 19. 09:38

Én azt nem értem, miért vannak ezen kiakadva?

Mifelénk ez a normális, hétköznapi, így élnek a párok, nagyfokú önzetlen szeretet hatja át a kapcsolatokat, fiataltól az idősig.

Van ahol nem ez a normális?

Defura...

231. Krisz42 (válaszként erre: 230. - Le Bono)
2013. dec. 18. 22:34
Mondjuk először elég nagy árat fizettem a naívitásomért,de nagyon sokat tanultam belőle,viszont sokat is szenvedtem.Kicsit olyan,mintha ez lett volna a jutalmam,mert végigcsináltam:),de szerintem csak az történt,h a megfelelő tanulságot vontam le és ragaszkodtam az "elveimhez",nem érdekelt ki mit gondol.Tudtam milyen vok,olyat kerestem,mert abból már kinőttem,h az ellentétek vonzzák egymást.De az a baj,h tanulással nem nagyon lehet idáig eljutni.Egyébként is,ha írtam itt is,h boldog vagyok,h miért,akkor sokan kijelentették,h biztos nem is,hazudok.Aztán páran rájöttek,h ilyenről csak az tud írni,aki átélte és hogy nem hencegek,hanem azt szeretném,ha mások is megértenék,esetleg megtalálnák a párjukat,de sokan nem tudnak elszakadni bizonyos rögzült dologtól.Én nem engedtem,h bármiben neveltetési,vallási,stb.nézet befolyáoljon,csak azt néztem,h egyenrangú legyen a két fél,h èrzelmileg hogy lehet az ember boldog úgy,h pár hónap után nem száll el a rózsanszín köd,hanem ugyanoly a n boldog lehet két ember mindig,hiszen ugyanúgy érez,mint az elején.Csak az kell,h mindkét ember ugyanúgy érezzen egymás iránt,mert akkor boldogok lehetnek.De ha ez nincs meg,akkor nem kell a másikkal együtt maradni.Viszont ezt senki nem akarja bevállalni.De sajnos sokan arra sem képesek,h jól válasszanak,ráadásul van,akit más dolgok motíválnak.Nekem ez az érték elsősorban,aki pedig nem jut el idáig,anak más a fontos.Az nem lenne gond,csak sokan vannak,akik panaszkodnak,h boldogtalanok,de meg sem próbálnak mást keresni,más èrtékek szerint élni.Pedig ilyenkor tényleg àtértékelődik minden és a helyére kerül.Persze ugyanúgy meg kell oldani dolgokat,nevelni a gyereket,de sokkal könnyebb úgy,h otthon nem a mindennapi apró csatározások folynak,hanem egy boldog párkapcsolat van.Ezért èrzem igazân nőnek magam,ezért van önbizalmam,mert ad egyfajta biztonsagot,tartast.
230. Le Bono (válaszként erre: 229. - Krisz42)
2013. dec. 18. 22:01
Nem akarok nagy szavakat használni, de tanitani kéne, amit itt leirtál. Szerintem az élni tudás valahol itt kezdődik...
229. Krisz42 (válaszként erre: 227. - 27c72ee00a)
2013. dec. 18. 21:41
Ha önzetlenül adsz,akkor már az is örömöt okoz,mert szereted a másikat és ő is adni fog,mert ugyanígy èrez és ugyanígy szeret.Ha ő nem így érez,akkor nem te vagy az igazi,akkor pedig mehet,hiszen nem veled igazán boldog,akkor keresse meg azt,akivel az lesz.Így lesz az önzetlen szerelemben a bonusz,h kapsz;szerelmet,orgazmust,mert a másik is adni akar.De ezt tényleg csak akkor tudod értékelni,ha el tudsz jutni odáig,h azt nézed,èzelmileg mi jó a másiknak.Szerelmeskedésnél fantasztikus érzés,mikor azt tapasztalod,h a társad nem azért izgat,h kölcsönös legyen a dolog,tehát te se panaszkodhass,h neki volt,neked nem,hanem azét teszi,mert élvezi,izgatja,ha látja,èzi,h neked jó,és te is így vagy ezzel.Ezért lesz bonusz az orgazmus,de mindig megkapod,mert ez a jutalmad azért,mert nem emiatt csinálod.Máshogy nem tudom megmagyarázni,de pl.fiatalon azt gondoltam,h önzetlen szerelem nincs.Most viszont tudom,h van.Nem akarom birtokolni a másikat,mégis monogám ő is,velem akar lenni,engem szeret,talán pont ezért.És így teljes,mert nem kell elfogadnom,ha megcsalna,de egyébként így könnyebb megéezni,ha már nincs meg a szerelem.Viszont akkor el tudom engedni,mert én már nem vagyok neki elég jó.Viszont boldog leszek attól is,h megtapasztalhattam akármeddig is tartott az igazi szerelmet,ami ajándék,mert egy napig is az lett volna,9éve főleg.
228. Le Bono (válaszként erre: 227. - 27c72ee00a)
2013. dec. 18. 20:32
Nem vagyok Teréz anya, csak tetszett az, amit irtál. Egyébként nagyon önzőnek érzem magam. Jól esik, ha nagyon szeretnek és ezt úgy érem el furfangos módon, hogy én is számolgatás nélkül adom, ami örömet okoz.
227. 27c72ee00a (válaszként erre: 226. - Le Bono)
2013. dec. 18. 18:33

Mi vagy Te, Teréz anya? :DD

Én annyit akarok kapni, amennyit adok!

Így lesz a kapcsolatom KÖLCSÖNÖS:)

226. Le Bono (válaszként erre: 217. - Krisz42)
2013. dec. 18. 13:24
Nagyon igazakat irtal! Kulonosen azt tetszik, hogy: /Csak adni kell és ha nem vársz semmit,akkor cserébe sokkal többet kapsz vissza./ Meg amit utana irtal is azok is szivembol szolnak - annak ellenére, hogy férfi vagyok:-)
2013. dec. 17. 19:58
El lehet menni......
224. 8967aa9679 (válaszként erre: 1. - Greeny85)
2013. dec. 17. 17:45
megdícsérném bátorság és korrektségért}}

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook