Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek a következő helyzetben? fórum

Mit tennétek a következő helyzetben? (beszélgetős fórum)


21. tanus
2009. szept. 3. 11:34
Ez amegcsalás ügy elég nehéz dolog elég az embernek a saját problémáit megoldani szerintem ezen ne edd magad ahogy te is megoldottad ők is megfogják én ugy látom sem neked sem senkinek semmi köze hozzá mindenki foglalkozzon a saját proglémájával ne a volt kollégája magán ügye érdekelje.
20. Ada12 (válaszként erre: 15. - C8b6b88a9e)
2008. nov. 3. 14:33
Attól függ milyen a kapcsolatunk.
19. ec63a7fc29 (válaszként erre: 2. - 97c5294a47)
2008. nov. 2. 10:41

Nem tennék semmit.


Max azt a kollegámat akivel jó kollegális viszonyban vagyok / voltam, meghallgatnám.

( Hátha tanulnék a helyzetből valamit.)


Értük, ellenük semmit nem tennék. Olyan lenne számomra, mint egy film a tv-ben. Látom, nézem, de nem vagyok benne.

18. filmes
2008. okt. 10. 16:16
Nem szabad ezzel foglalkozni kívülről, mert sok mindent nem tudhat az ember. A dolog tényleg abszolút magánügy.
2008. okt. 3. 10:29
Volt munkahely volt kolléga. Mi közöd hozzá? És ha kolléga akkor sincs semmi közöd hozzá. Magánügy.
2008. okt. 3. 10:17
nem
2008. okt. 3. 10:10
Akkor én azt kérdezem Tőletek,h :elmondanátok a barátznőtöknek/ismerősötöknek,h megcsalja a párja?
2008. szept. 17. 14:46
szerintem se szólj bele, ha nem vagy érintett akkor hagyd, hogy rendezzék le egymás közt...nincs annyi idõ az életben, hogy még a mások zûrös problémáit is a nyakunkba akasszuk...
2008. szept. 8. 16:14
Szerintem nem kell kívülállónak beavatkozni ebbe. Biztos mindkettőjüknek megvan az oka ezt tenni.
2008. szept. 8. 16:10
voltam ilyen helyzetben, es nem mondtam el, mert nem akartam belefolyni. Volt hogy engem csaltak meg, es nem mondtak el akik tudtak, es jobb volt ugy. Ha igazan fontos az a kapcsolat, ugyis tudja a fel akit megcsalnak, es majd ö cselekszik, ne mi akarjunk helyettük
11. Ada12 (válaszként erre: 10. - 97c5294a47)
2008. szept. 8. 16:07
Na ez megint más kérdés. Erre igazán nehéz válaszolni. Írhatnám, h ezt meg azt csinálnám, de nem tudom valóban így tennék-e. Ezt csak akkor tudja meg az ember, ha ilyen helyzetbe kerül. Én még nem kerültem.
2008. szept. 8. 15:50
Igaziból abba kéne belegondolnotok szerintem hogy ti mit kezdenétek egy ilyen helyzettel, vagy ti minek "örülnéket" ha ti lennétek az akit megcsalnak.
9. 97c5294a47 (válaszként erre: 8. - Ad04b33206)
2008. szept. 8. 15:50

Én nem tudom elfogadni hogyha otthon probléma van akkor az a megoldás hogy keresünk egy harmadik felet. Akkor ha otthon valami nem klappol és nem is akarják megoldani akkor nem az lenne a tisztességes hogy nem nyuzzák egymást és külön válnak?

A férfiról tudni kell, hogy bosszúból vágott bele ebbe a kapcsolatba, mert a párja megcsalta, és nagyon padlóra vágta a dolog, szenvedett sokat, mi öntöttük belé a lelket, aztán valahogy összeállt a kolleganőnkkel. Eleve már ez milyen hozzáállás hogyha engem megcsaltak akkor visszaadom? Mert ott volt a lehetőség hogy szétmenjenek, sőt pár napra haza is költözött a szülökhöz de rájött hogy nem akar 30 éves fejjel ujra a szülőkkel lakni igy visszament a nőhöz, és akkor jött ez a pálfordulás hogy visszaadja a megcsalást. És ez tart már évek óta, és ma tudtam meg hogy most született gyerekük is. Szóval nem hiszem hogy a férfi részéről ez nagy szerelem, mégis a nővel van.

A nőről tudni kell hogy egy rettentő csendes, visszafogott valaki, legalábbis a munkahelyen az volt, a férje katonatiszt, valószínű ő azért karakánabb, és már csak ezért is volt furi amikor összejöttek, és tök nyilvánvaló volt nekünk kollegák számára, hogy a nő hogy meri ilyen férj mellett ezt bevállalni? Azt gondolom hogy a nő elfogadta hogy a férje olyan amilyen, belenyugodott, alapjáraton mindig azt mesélte hogy jól megvannak. Igaziból a nőből nem is nagyon néztük ki sosem hogy akár hangos szót tud szólni, vitázni stb, és inkább azt éreztük hogy a férjétől tart. Ezért furi hogy belevágott a dologba, és hogy már évek óta tart.

2008. szept. 8. 15:42
szerintem ehhez senkinek semmi köze. Az ö dolguk. amugy nem tudhatod hogy a ferj otthon milyen es az ellettars otthon milyen. Attol hogy teged megcsaltak es tudod milyen ez, meg nem biztos hogy naluk is ilyen.
2008. szept. 8. 15:38

Megértelek hogy valami motoszkál benned. Tényleg csunya dolog az egész, és az egy jó kifejezés hogy a pasi megalázza a párját. És igaziból nem is értem hogy mire jó ez? miért nem hagyta el a párját, vagy miért vállalta így a gyereket? És a nőt sem értem hogy két gyerekkel, férjjel, hogy képes évek óta ilyen müvelni? és hogy miért nem gondol bele hogy mi lenne ha vele müvelné ezt a férje?

Csak gondoljunk bele, milyen lesz majd évek mulva ha ez kiderül a nő számára, vagy ha most derülne ki akár általad akkor az hogy hatna a kisbabára is ki? nehéz helyzet, de megértem hogy tehetetlennek érzed magad, és igaziból azt hiszem én is hasonlóan gondolkoznék mint te.

2008. szept. 8. 15:33
Ha nem rólad van szó,akkor szerintem nem szabad beleszólni!
5. 97c5294a47 (válaszként erre: 4. - Ada12)
2008. szept. 8. 15:33

A volt munkahelyemen a volt kollegáimról van szó, tehát abszolut nem vagyok érintett a dologban, csak igaziból valami miatt nem hagy nyugodni a dolog.

Engem is megcsalt a párom egy kolleganőjével, de ők legalább annyiból voltak normálisak hogy a párom elhagyott, itt hagyva csapot-papot.


Csak belegondoltam ebbe az egész helyzetbe mivel én látom a másik oldalát is, milyen megcsaltnak lenni, a gyerekkel egyedül maradni stb. És nem tartom szerencsésnek hogy ez az ártaltan kisbaba ilyen köcsög apával él, aki ki tudja még hogy fogja megalázni az anyját. Ezért bosszant a dolog.

2008. szept. 8. 15:25
Miért kellene Neked bármit is tenned ebben a helyzetben? Hacsak nem Te Vagy az egyik fél.....estleg az egyik megcsalt pár?
3. 20eebe3d4c (válaszként erre: 2. - 97c5294a47)
2008. szept. 8. 15:24
Szerintem ne ártsd bele magad.
2008. szept. 8. 15:22

Van egy két gyermekes anyuka, házasságban él, és van egy férfi, most született kisbabája az élettársától. A nő és a férfi között szerelmi kapcsolat alakult, ugyanis egy helyen dolgoztak. A nő férje sejti hogy van valaki, vagy valami, tudja is hol lakik a férfi, az autóját ismeri. Gyaníthatóan ő tört be a szélvédőjét.

Ez a két ember a kollegám volt és igaziból dillemában vagyok, hogy mit kedzjek ezzel a dologgal? Gerinctelennek tartom a férfit, hogy az élettársát már évek óta átvágja, és most született közös gyerekük. A nő is elég nagy csalódás mert egy csendes kis nőci, dehát alamuszi nyuszi nagyot ugrik.

Sajnálom a pasi családját, hogy ilyennel van együtt, és ilyennek szült gyereket, és persze a gyereket is hogy ilyen apja van. A nőt nem sajnálom megérdemli hogy a férje balhézik vele otthon, főleg hogy mindezek ellenére még mindig kapcsolatban vannak. Rosszul esett neki az is hogy az élettárs szüt gyereket meg miegyéb.

2008. szept. 8. 15:17
Mit tennétek a következő helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook