Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek a helyemben?illúzió lenne vagy valóság? fórum

Mit tennétek a helyemben?illúzió lenne vagy valóság? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 2. 21:01

Veszett fejsze nyelének látom én is.

Lépj távolabb Te is, hisezn Ő is ezt teszi, aztán meglátod, jelentkezik, teper utánad vagy sem.

Pár hét maximum és kiderül.

Sajnállak, de ugyanakkor tudom, h nem kell megalkudni sem.

13. spinneli (válaszként erre: 1. - Sariya)
2009. aug. 20. 13:25

én úgy látom az eddigiekből is kiindulva, hogy pont 7 hónappal többel szenvedsz ezzel a pasival, mint megérdemelné.


Egyébként aki 37 évesen az anyjával é, és most is nem a társával költözik össze enyhén szólva életképtelen.

12. 852308703c (válaszként erre: 1. - Sariya)
2009. aug. 20. 13:23

Na haragudj de nekem olyan mintha a te parod nem kozeledne hanem tavolodna...37 evesen osszekolotzik egy haverral..mas ez huszonevesen csinalja..nem akkor amikor ott a csaladalapitas ideje..:( en is ki lennek akadva...es ki az aki nem lenne hisztis...

szepen indul ez az egesz...

11. 852308703c (válaszként erre: 10. - Elfelejtett jelszó)
2009. aug. 20. 13:21
:( hat ez azert mar eleg durva...:( hogy annyi ideje egyutt vagytok s meg nem aludtatok egymasnal..:(
2009. aug. 20. 12:28
Az én párom ugyanilyen. Én is az ideösszeroppanás szélén állok miatta, mindnenaposat emiatt a veszekedések. Ő 27 éves és elvárja hogy az anyja lássa el, még a kaját is a szájába teszi. Egy óvodás önállóbb nála. És egyáltalán nincs esze ágában sem elköltözni, miközben egyfolytában azzal "etet" hogy én vagyok az élete értelme stb..látom. Csak ígéretek helyett tettekre lenne szükségem azok viszont sehol! 2 éve és 3 hónaphja vagyunk együtt és egyszer sem aludtunk egymásnál. És ezt nevezi komoly kapcsolatnak..
9. sariya (válaszként erre: 7. - A1baa7edcc)
2009. márc. 2. 16:02
Fogalmam sincs..de úgy érzem nem teperne utánam.ahhoz túl büszke..
2009. márc. 2. 15:41

szia!

a párod vagy egy nagy gyerek, aki nem akar megállapodni, vagy nem te vagy az a nő, aki miatt megérett benne az érzés: meg akarok állapodni. ezzel nem elkenni akarlak, ez csap a tapasztalat...

7. a1baa7edcc (válaszként erre: 6. - Sariya)
2009. márc. 1. 20:30
Az baj. Ha kirugnad, mit tenne?
6. sariya (válaszként erre: 5. - A1baa7edcc)
2009. márc. 1. 20:29
úgy érzem,hogy nem.
5. a1baa7edcc (válaszként erre: 4. - Sariya)
2009. márc. 1. 20:25

Elofordul, hogy nem birjak, az enyem is menekul neha, ha hiszteriazok (bar elofordul, hogy kirohog, na az duhitobb, mig van, hogy elszall az agya es akkor lehet veszekedni), de ha szeret, valamilyen szinten tudomasul veszi, hogy ilyen vagy es nem zsarol erzelmileg.

Kicsit keson is ebredt fel a parod, hogy onallo eletet kellene kezdenie, nem tunik egy komoly pasasnak (bar lehet a duh is szol beloled), akire komolyan epiteni lehet :S

Tudsz vele komolyan beszelgetni a kapcsolatotokrol?

4. sariya (válaszként erre: 3. - A1baa7edcc)
2009. márc. 1. 20:09
Nekem is így tűnik.De így mi értelme van?Szoktam "hisztizni",mert okot is ad rá.De elegem van abból,hogy cak akkor szeret ha édes és kedves vok,de ha dühös vok,vagy szomorú,akkor menjek a francba..
3. a1baa7edcc (válaszként erre: 1. - Sariya)
2009. márc. 1. 19:59
Az indoka alapjan inkabb tavol tart magatol, nem pedig szorosabbra igyekszik fuzni a kapcsolatotokat. Hisztis vagy?
2009. márc. 1. 19:58

Neked kell őt ismerned...

Egyrészt furcsa, hogy 37 évesen költözik el az anyukájától (nekem ez kicsit furcsa lenne). Ráadásul a haverjához...tipikus agglegénylakás? Annak én sem örülnék.

Másrészt az sem biztos, hogy 7hónap után össze kell költözni, ez rengeteg dologtól függ. A helyedben a jó oldalát nézném: nem kell a pót-anyukájának lenned, mosnod, főznöd rá. Talán ha tanul egy kis önállóságot, jobb lesz vele együtt lakni.

2009. márc. 1. 19:55
7 hónapja vagyunk együtt a párommal.Ő 37 éves és most költözött el az anyjától,aminek örülnöm kéne,de az egyik haverjához költözött és ez engem non dühít.Nem is akarok már most odamenni.Én szerettem volna összeköltözni vele,és mikor felvetettem annó,azt mondta,hogy persze jó,de nem akar itt összeköltözni velem,majd csak külföldön.Aztán meg azt mondta,hogy talán majd lesz vmi,ha kicsit lenyugszom és nem veszünk össze időnként,szóval ha nyugalmat viszek az életébe.De könyörgöm nem nyomhatom el magamban a dühömet vagy a szomorúságomat,csakhogy megfeleljek neki.Úgy érzem,hogy az egész csak duma.Ráadásul ő olyan kényelmes típus,aki azt várja,hogy mindent más szervezzen meg helyette.Az anyjától is csak azért költözött el,mert már nem bírta a feszültséget.És most odaköltözik a haverjához,csak mert ott a készbe beleülhet megint és nem kell tennie dolgokért.Legalábbis én így látoom.Ráadásul eleinte nem is akart odamenni merthogy nem érezné magát otthon.És most dühös vagyok és frusztrált és úgy érzem csak magamat áltatom.Ti hogy látjátok ezt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook