Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tennétek a helyemben? fórum

Mit tennétek a helyemben? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. nov. 20. 20:14

szerintem attol hogy valki nem adja az apanak,meg vannak masok is korulotte nemm csak az anya,,

ott van a nagymam,testverek,unokatestverek,baratok,,


attol ha valki nem adja az apank,az nem azt jelenyti hogy csak az anyaval van feszt..


es sok olyan is van,hogy elvallanak,majd az apa hordja,,es idovel,lassan magahoz egyengeti,,,sok jatek,elbuvolik,,aztan mikor a gyerek 15 eves,szepen elhuz az apahoz,,

akkkor is majd megneznem,mi a velemenyed...

2008. nov. 20. 20:11

szia..


figyelj,azota van elettarsam,es mar 2 eve eggyutt elunk,,

sokal jobb apa,mint az igazi,,es hogy megmondjam az igazat,jobban is nevel,mindenre tanitsa,,,


nem csak en vagyok vele,,,


de az igazi apja semmire se tanitotta,sosem,csak utte meg vagta,,annak ellenere,hogy szereti..


szal,en magam nevelkedtem,az anyummal,,

es megsem van az hogy az a helyes amit az anyam mond,,


ez egy nagy baromsag...

35. annelly (válaszként erre: 34. - Xbernyx)
2008. nov. 14. 13:45

Ne haragudj, de szerintem is szüksége van a gyereknek az apjára! Te valószínűleg azért nem adtad a gyermeked, mert ezt tanultad, de az, hogy most nem hiányzik apukád (hogy hiányozna mikor nem is engedték, hogy ismerd?), az nem jelenti azt, hogy kisgyermekeknek jobb apa nélkül felnőni csak azért mert a két szülő már nem szereti egymást. Van bennük egy közös: mindketten szeretik a gyerekeket! És az Apa is ugyanúgy szülő, neki is bevelni kell a gyermekét, s agyermeknek szüksége is van rá. A férfi és női vélemény, cselekedet teljesen más. Akkor lesz jó gondolkodása egy gyereknek, ha mindkettőt látja, érzi, mert így tud különbséget tenni bizonyos dolgokban. Pl ha valaki teljesen egyedül neveli a gyermekét, akkor a gyereknek csak az a jó, amit anya csinál, eszébe sem jut, hogy anya is tévedhet, ez oda vezet, hogy nem tud különbséget tenni jó és rossz között, s még sorolhatnánk milyen hatásai lehetnek, ha mindig csak 1 valaki van körülötte.

Szerintem Szivárvány nagyon jól döntött.

2008. nov. 9. 17:57

en par honapos voltam mikor elvalott az anyum,,


sosem lattam apum,


es hidd el nem is hianyzik....


es most en is elvalottam,,s en sem adom a ferjemnek,iogaz nem is erdeklodik....


de sok olyan van,hogy ha az apa elviszi telebeszelik a fejet a gyereknek,,elhalmozzak mindennel..


es aztan a gyerek szenved..


en anyummmal nevelkedtem,,es nem szenvedtem,,

33. ee8583e1f3 (válaszként erre: 32. - Xbernyx)
2008. nov. 9. 16:23
Nem miatta mentem volna bulizni, hanem a gyerek miatt! Szerettem volna látni, meg bizti jól esett volna neki, hogy én is ott vagyok, az anyukája! A párom már nem érdekel! Igazad van amúgy mindenki más! Ezért kértem itt tanácsot!
2008. nov. 9. 14:35

en nem ertelek.....


elhagy,,,


es te meg mennel vele szulinapi bulit csinalni...


sosem tennek ilyet!!!!!!


de mindenki mas...a te dontesed...

31. ee8583e1f3 (válaszként erre: 29. - Xbernyx)
2008. nov. 8. 18:13
Én nem teszem meg, hogy nem adom oda a gyerekeket! A gyerekeknek szükségük van az apjukra! Elég baj, hogy elhagyott, de ha már nem szeret, jobban tette, hogy most tette meg, mint később! Így még hátha megtalálom én is a boldogságot! Idővel, majd a gyerekek eldöntik akarnak-e menni az apjukhoz vagy sem! Engem csak az bánt, hogy bizonyos dolgokat nem vesz észre, mint pl ez a szülinap is, hogy kihagyott! Amúgy már itthon vannak a Drágáim! Mikor nem hallották azért megemlítettem az apjuknak, hogy nem esett jól, hogy kihagytak, elvégre én vagyok az anyukája, én szültem meg! Elmondtam, megtehetném én is, hogy jövőhéten nem várjuk, de én nem vagyok Ő! Ezután elment!
2008. nov. 8. 16:39
ja,,es en oda se adnam,hogy unnepeljenek az en fiammal,,plane ha elhagyott!!!!
2008. nov. 8. 16:38

szerintem az a legjobb ha magad neveled a fiad,,

es nincs 7vegenkenti elvitel....


en igy csinalom,,,es a fiam sokkal nyiugottab!!!!!


nem is keresi az apjat,es en sem idegeskedem,,,

2008. nov. 8. 16:25
Szerintem legyen együtt a család,ne alacsonyodj le az ő szintjére.
2008. nov. 8. 16:18
Én elengedném a gyereket az ő általa tartott szülinapra, és amikor te tartod amikor kell, és jönni szeretne megkérdezném, én ott lehettem nálatok? Így te se legyél itt!!! Sajna ha egy pár szétmegy utánna nemigazán jó közös programokat csinálni, mintha misem történt volna! És ezt a gyerek is megszokja egy idő után... Egyszóval én nemis mennék hozzájuk, és nemis engedném hozzánk!! A gyereket max a láthatáskor vihetnéel!
26. ee8583e1f3 (válaszként erre: 25. - 52d3e0b8a8)
2008. nov. 8. 16:17
Igen, azt teszem, nem fogok vele foglalkozni! Meg első a gyerek! Köszönöm mindenkinek a hozzászólást, és hogy segítettetek! Szép estét mindenkinek!
25. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 23. - Ee8583e1f3)
2008. nov. 8. 16:14
Akkor tényleg nem érdemes foglalkozni vele. Olvastam már a korábbi írásaidat...aki a 3 gyerekét otthagyja és lelép nyugodt szívvel nyaralni....hát!
24. ee8583e1f3 (válaszként erre: 22. - 52d3e0b8a8)
2008. nov. 8. 16:13
Igen, nem a gyerek előtt tenném! Hmm lehet az lesz a legjobb, ha nem szólok semmit! Okos az én fiam, idővel rájön milyen az apja!
23. ee8583e1f3 (válaszként erre: 20. - 52d3e0b8a8)
2008. nov. 8. 16:12
Nem látok már rá esélyt, hogy együtt legyünk, de nem írom már hogy sajnos! Többször próbáltam visszahívni, de nem jön, és azt is megmondta már nem szeret!
22. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 21. - Ee8583e1f3)
2008. nov. 8. 16:11
Ha kérdőre is vonod ne a gyerek előtt! Hidd el, ha felnő tudni fogja ki hogyan áltt hozzá!
2008. nov. 8. 16:10
Hmmm végül, arra döntöttem, nem alacsonyodom le az ő szintjére! Had jöjjön, ha már meghívtuk, meg a legfontosabb a gyereknek legyen jó! Ám tudom, hogy neki soha nem esik le, hogy esetleg a fiamnak milyen lehetett hogy nem voltam ott, mikor a tortáját felvágta! Esetleg ezt említsem meg neki, vagy hagyjam és kész? A fiam, ha felnő akkor majd leszüri Ő a dolgokat majd, hogy milyen volt az apja?! Bocsi, ha idétlen kérdéseket teszek fel, de tényleg olyan nehéz! Legalábbis nekem az!
20. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 5. - Ee8583e1f3)
2008. nov. 8. 16:07
Megértelek! Biztos rosszul esett neked, de tényleg a gyerek az első! Nincs valami esély arra, hogy megint együtt legyetek?
2008. nov. 8. 16:05

Nehéz dolog, de én biztos nem egy ilyen alkalomból "szivatnám" meg. Miért a gyerek zsúrján kell ezt csinálni?

Szerintem vágj vissza egy olyan alkalomkor amikor nincs ott a gyerek. De bölcsebb és okosabb vagy ha nem is foglalkozol vele. Mitől lesz neki jobb vagy rosszabb ha visszavágsz?!

18. ee8583e1f3 (válaszként erre: 16. - Tojpike)
2008. nov. 8. 16:00
Nem nem 2 éves, most lesz 5 éves jövőhéten, a testvérei pedig tavasszal lesznek 3 évesek!
17. annelly (válaszként erre: 16. - Tojpike)
2008. nov. 8. 15:59
Igen, de pont megfelelő időben kzdi el befolyásolni. No meg ha anyósék is ott vannak, ki tudja mikkel tömik tele a gyerek fejét. Biztos nem engedtem volna el a gyereket.
16. tojpike (válaszként erre: 11. - Ee8583e1f3)
2008. nov. 8. 15:57

Hát én biztosan eltenném láb alól! Hogy lehet egy apa ilyen mocsok disznó? Már bocs!

Vajon ez a szülinapi dolog ellened irányult? Mert ha jól értettem a gyerek 2éves és őt még igen nehéz lenne megvenni egy szülinapi mókával.

15. 4e6546fe63 (válaszként erre: 1. - Ee8583e1f3)
2008. nov. 8. 15:56
Első a gyermek, legyél rá tekintettel!Tedd férre a volt férjed iránti érzéseket és azon az egy napon próbáljátok meg elviselni egymást!
14. ee8583e1f3 (válaszként erre: 10. - Annelly)
2008. nov. 8. 15:54
Semmi baj, örülök, hogy leírtad a véleményed!
13. annelly (válaszként erre: 11. - Ee8583e1f3)
2008. nov. 8. 15:54
na ezek után azt is megkérdőjelezném, hogy láthatja-e a gyerekeket.
12. tojpike (válaszként erre: 9. - Tojpike)
2008. nov. 8. 15:53
Jó nagy hülyeséget irtam... Bocs! SZóval azt ne mutasd ki, hogy zavar, hogy kihagytak a szülinapból!
11. ee8583e1f3 (válaszként erre: 9. - Tojpike)
2008. nov. 8. 15:52
Sajnos az nincs! Aki itt hagy három 5 éven aluli gyereket, annak nincs! Elment, és első dolga volt a haverokkal Horvátországba menni!
2008. nov. 8. 15:52

Szerintem kérdezdd meg tőle, hogy minek köszönheted ezt a rendkívüli figyelmességet?

Én azt gondolom, hogy a gyereket ketten hoztátok össze, ketten is kell felnevelni, ha eggyütt nem is megy, akkor is meg kell beszélni mindent, és összedolgozni a gyerek érdekében, és minden mást félre kell tenni. Miért nem látogathatod anyósodékat? Ha ők szívesen látnak, akkor miért nem mehetsz el? Különben mi lesz?

Nekem olybá tűnik, ez az előrehozott szülinap, meg hogy téged kihagy, mintha el akarná szeretni tőled a gyereket, szerintem tisztázd le vele, hogy ezt nem teheti, és nem ilyen formában. De ha nagyon bosszant, és ő sem áll kötélnek, hogy megbeszélje veled a dolgokat, akkor akár mondhatod neki azt is, hogy Te vagy a gyerek anyja, és szeretnél részt venni a saját gyermeked életében, és ehhez jogod van. Ha nem hagyja neked, akkor majd Te megszabod, hogy mikor mennyi időre és hol találkozhat a gyerekkel. Vagy megtanul kultúráltan viselkedni, vagy te id genya leszel.

Hú de belemerültem, bocs, de ez a véleményem.

9. tojpike (válaszként erre: 5. - Ee8583e1f3)
2008. nov. 8. 15:51
Ha rám hallgatsz, azt sem mutatod ki, hogy kihagytak téged az ünnepségből! És légy vele nagyon kedves! Hidd el, legbelül mégis rosszul fogja érezni! Van ennek a fickónak lelkiismerete?
8. ee8583e1f3 (válaszként erre: 4. - Smudlaagi54)
2008. nov. 8. 15:50
Igen, 2 éve nem tartjuk, nem jöttek hozzánk, mi meg nem mentünk! Párom döntése volt ez! Ő is azóta tartja velük a kapcsolatot, mióta elment! Az unokáikat most látták 2 hónapja először 2 év óta!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook