Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, hogy újra lángoljon a kapcsolatod? fórum

Mit tennél, hogy újra lángoljon a kapcsolatod? (beszélgetős fórum)


1 2
13. 71molly (válaszként erre: 4. - Cyntia)
2009. márc. 10. 17:30

hat,most meselek-a pasimnak az edesanyanak marcius 8 volta a szuletes napja..na, eddig minden oke is volta.. ajandekot mar elotte megvettem..ahogy illik..csutortokon este nem jott a parom el mivel sok volt a dolga...ugye meg farat is...en ugye kiakadtam ...es annyit mondtam - elegem van ..lecsaptam a kagylot..mit add az Istenketora mulva hiv...es bejelenti -most voltak a vendeglot lefoglalni szombatra ededre...ohhh..gondoltam alakul..na, de rolam semmi...hmm..hallgattam tovabb es a csodara vrva...jott a pentek- szombat az en kedvesem..hivasa sehol..ohhh..nem -e meghalltam...este megbeszeltem a baratnommel bulizni megyunk...ez az egyeszet pedig felejtem...ohhh...ezt jol elkepzeltem de..az ordog nem hagyott es este felhivtam...kerdore vontam-SAJNOS -igazi valaszt nem kaptam mert is -NEM VAGYOK MELTO VELUK EGYASZTALHOZ ULNI-

JOL POFARA SETEM-

12. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 11. - Cyntia)
2009. márc. 10. 17:29
Teljesen igazad van, de bocsáss meg,azért amit most mondok. Ha már a harmadik hónap után kilátástalannak láttad vele a kapcsolatod, akkor miért vállaltátok a gyermeket. Tényleg ne haragudj ezért amit most írtam.
11. Cyntia (válaszként erre: 9. - Kisszsuzska83)
2009. márc. 10. 17:26
Neki kellene jobban odafigyelni, hamár megvan a gyermekünk..
10. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 8. - 405fb874de)
2009. márc. 10. 17:23
Talán ott, hogy manapság az embereknek nincs türelmük a másikhoz. Mindenki lót-fut, estére hulla fáradt, és semmihez nincs kedve. Az ember akarata ellenére olyat cselekszik, amit később megbán. Pl. nem figyel oda a kedvesére úgy, ahogy a párja elvárja tőle.
9. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 7. - Cyntia)
2009. márc. 10. 17:21
Szia! Sajnos nem ismerjük a helyzeted, nem látunk bele a párkapcsolatodba. Nem ismerünk sem téged, sem a párodat. Ezt egyedül te tudod eldönteni, hogy neked mi a jó, esetleg a környezetedből tud valaki tanácsot adni. Látom, hogy van egy babád is. Már csak miatta is át kell gondolnod a helyzetet.
2009. márc. 10. 17:19
Én valahogy úgyanígy vagyok. Először csak elhanyagolva érzem magam, miközben én nem foglalkozok kevesebbet a másikkal. Aztán elmúlnak az én érzéseim is, mert hiába könyörögtem 3-4 hónapig, hogy pattanjon, mert elveszít. Semmi. Persze, mikor már késő, akkor próbálkoznának, de miért nem akkor, mikor figyelmeztet az ember??? Aztán vége.. A különbség az, hogy ez 4-5 vagy14 hónap után következik be. De már a sokadik alakult így. Nagy kérdés, hogy akkor hol rontottuk el?
7. Cyntia (válaszként erre: 6. - Meliga)
2009. márc. 10. 17:16
2 éve vagyunk együtt. A 3. hónaptól hibázik: mondhatni: hibát hibára halmoz. Azóta már többször is mehettem volna, nem mentem, de mára már eléggé tele a bugyrom. Szerintem nem én hibáztam.
2009. márc. 10. 17:10

Egy kapcsolatban, mindkét fél alakul,formálodik. Nem csak Neked kell, változni.Ha megbillen az egyensúly, egyik fél mindig vesztes lesz.

Nem kellene rögtön, másik kapcsolatba menekülni. Gondold át,miben hibáztál,mit nem szeretnél. Ezután keress csak társat.

5. Cyntia (válaszként erre: 3. - 71molly)
2009. márc. 10. 17:04

Szóval ez szörnyű!

Hány pasija legyen még az ember lányának, hogy legalább "megfelelő" legyen?

4. Cyntia (válaszként erre: 2. - Meliga)
2009. márc. 10. 17:02

Már régóta keresem a hibámat. Sokmindenen változtattam. Sokmindent megbocsájtottam neki. De hogy sehogyan sem foglalkozzon velem: és még én könyörögjek neki.. Nane! Akkor inkább egy másikkal újrakezdem!

Csak itt jön az, hogy mindegyik így végezte eddig.

De nem érzem az én feladatomnak, hogy változtassak rajta. Akkor mit tegyek?

3. 71molly (válaszként erre: 1. - Cyntia)
2009. márc. 10. 16:58

hmmm..ez komoly tema...valahogy en sem ertem az en pasimat ...8 honapja huzzuk egymast..en porgos vagyok ...o pedig hmmm..lusta...mar a sex sem megy..

en is unok erte bar mit tenni..mindig jol kibukok...utolso probakozas mindig a kovetkezo..ez malomkerek...

2009. márc. 10. 16:57

Talán mindig ugyanazt a hibát követed el?

Még nem találkoztam két egyforma pasival, de azonos tipussal igen.

2009. márc. 10. 16:54

Miért ugyanolyan minden pasi, akivel találkozok?

Akármit csinálok: mindig elmúlik..

Már unok érte tenni, de ez így nem jó. Szerintetek mi lehet az utolsó próbálkozás?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook