Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha párod kedvenc társaságában nem éreznéd jól magad? fórum

Mit tennél, ha párod kedvenc társaságában nem éreznéd jól magad? (beszélgetős fórum)


1 2 3
33. Betty-Győr (válaszként erre: 25. - 613c0e0120)
2007. nov. 8. 11:24

Nálunk is dettó ugyanez volt. Őt hívták, engem nem. Igaz, a srácok barátnői is otthon maradtak, mert nekik csak az való. Ne menjenek bulizni, hanem üljenek otthon. Szinte mindig megalázták a barátnőiket, és a buli csak az ivásról szólt, meg a kártyáról (Ami most nagy divat lett). Így aztán nem mentem - nem is hívtak. De rosszul esett, hogy a párom ment, és nem értette, nekem miért nem tetszik a társaság.

Ebben a helyzetben nincs jó megoldás. Nem kell azért menni, h ottlégy, de rosszul érezd magad. Meg azt sem kérheted, hogy a párod ne menjen nélküled. El kell viselni...

32. KriZo
2007. nov. 8. 11:07

Hát én nem adnám fel az első alkalommal. Párszor még megprobálnám hátha osszebarátkozunk. És akkor a párod se mondhatja hogy te megse probáltad elfogadni öket.

De ha nem megy akkor megmondanám a páromnak hogy mi a szitu, és menjen egyedül.

Ha tényleg olyan régi jó baráti társaság akkor lehet csak illemből hív el rendszeresen, és nem is igazán akarja hogy vele menj. Csak nem akar vitát abbol hogy othon hagy. Egyszer eldicsekedett veled, megmutatta milyen jó nője van azt ennyi.

Ha meg totális lerészegedés nélkül nem megy a buli - itt most a heti találkozokra gondolok- akkor el kéne gondolkozni a parter cserén. Elvégre egy alkoholistával nem jó együtt élni.

31. 613c0e0120 (válaszként erre: 26. - Moncsicsi83)
2007. nov. 8. 09:49

Nálunk is ugyanez a helyzet, hogy mindenki berúg, erről beszél, meg olyan gyermeteg témáról, amihez én sem tudok mit hozzászólni, mert én valahogy akkor többnek érzem magam, minthogy berúgjak és vadidegenekkel arról társalogjak, hogy melyiküknek milyen hányási élménye volt vagy éppen szexuális pillanatuk.

Ők már összeszoktak, és az tök természetes, hogy mi újak, nehezebben illeszkedünk.

30. 613c0e0120 (válaszként erre: 26. - Moncsicsi83)
2007. nov. 8. 09:47

Egyet tehetsz, nem mész el. A pároddal meg beszéld meg, előbb-utóbb belátja. Én sem érezném jól magam pl. politikusok társaságában, ahol minden csak a jobb,-és baloldalról szól, plusz képviselők fizetéséről és még sorolhatnám.


2. Azért mert nincs diplomád, ne érezd magad kevesebbnek. Arról kell beszélni, hogy eddig az anyagi helyzeted nem tette lehetővé és emiatt nem mentél el felsőoktatásba. De most már megteheted és hamarosan kezded is. :)

Én is ezt csináltam. :)

Nekem már megvolt a mérlegképesem és utána nem tudtam eldönteni, hogy milyen egyetemre, vagy főiskolára menjek, mert érdekelt a gazdasági és a szociális pálya is. Két évbe tellett, míg végülis a gazdasági pályát választottam és csinálom, de még nem vagyok kész.

:)

29. LoLiNa
2007. nov. 8. 04:30
nem mennék többet el vele oda.
28. adri25
2007. nov. 7. 20:54
otthagynám,mikek rontsam el a hangulatát az én rosszkedvemmel
2007. nov. 7. 17:15
Én hazamennék az biztos!
26. moncsicsi83 (válaszként erre: 25. - 613c0e0120)
2007. nov. 7. 16:58
Kívülállónak érzem magam. Mindenki diplomás és vagy a suliról meg a diplomáról, vagy a berúgásokról, vagy olyan dolgokról folyt a téma, amihez én az otthonülős, szakmunkásképzős nem bulizós, nem tud hozzászólni. Na meg tulajdonképpen egy embert (vagy talán kettőt) nem kedvelek, de ő állandóan lent van. Na meg úgy érzem, hogy teher vagyok ha lent vagyok és nem örülnek neki. Szóval totál kilógónak érzem magam abban a társaságban..
25. 613c0e0120 (válaszként erre: 23. - Moncsicsi83)
2007. okt. 30. 21:07
Ne menj le, csak időnként. Ill. gondold végig, hogy mi lehet az oka annak, hogy nem kedveled őket. Kívűlállónak érzed magad? Úgy érzed, ők sem kedvelnek? Mert például nálam ez van, a társaság nem minden tagjával van bajom, csak néhányukkal, de azoknál érzem, hogy ők sem kedvelnek. Mintha bántaná őket, hogy együtt vagyok a párommal. Állandóan hivogatják le őt, minden héten szombaton berugnak és ha a párom két alkalommal nem megy le, már egyből haragudnak rá. És kipletykálnak minket. És sokszor úgy hívták le őt, hogy "lejössz? vagy nem jössz le?", nem pedig, "lejöttök?". Ráadásul ez a társaság csak akkor kedvel valakit, ha az minden bulira eljár és berúg. Én viszont nem szeretem, ha beszabályoznak. Ha nem tudnak így elfogadni, akkor én sem őket.
2007. okt. 30. 21:00
Hú, én is pont ebben a szituban vagyok, lassan már két éve. Eleinte gyakrabban lejártam, de mára már inkább menjen egyedül. Végiggondoltam, hogy mi lehet az oka, nem sokra jutottam, valahogy másnak érzem magam köztük, valahogy érettebbnek. Nem tudok én sem úgy feloldódni, mert nem kedvelem őket. Ők évek óta megszokott társaság, egy osztályba jártak, valahogy nem való vagyok oda. De ez nem bűn. Hagy legyen a párom saját kis élete, szabadsága.
23. moncsicsi83 (válaszként erre: 18. - Rozika80)
2007. okt. 30. 20:40
És az neked megy, ha nem kedveled a társaságot? Még akkor is jó pofit vágsz, ha baromira szarul, kényelmetlenül érzed ott magad?
2007. szept. 24. 11:44
Elhúznék onnan!!
2007. szept. 23. 12:34
Jópofáskodással jókedvre deríteném önmagam.
2007. szept. 23. 12:16

Akármilyen cziky, én otthagytam őket, mert elég jól el tudom tölteni az időt nélkülük is, ők pedig érezzék jól magukat.(...nélkülem)

Először furi volt, mostanra úgy látom, jól döntöttem.

19. badonyimariaeva (válaszként erre: 18. - Rozika80)
2007. szept. 23. 12:09
Én is!
2007. szept. 23. 11:43
udvariasságból jó pofát vágnék
2007. szept. 23. 11:18
mindíg jól érzem magam a barátnőm társaságában
16. moncsicsi83 (válaszként erre: 13. - Elektor63)
2007. szept. 23. 11:00
Ez milyen igaz :)
2007. júl. 19. 08:40
mindig jól érzem magam, de ha esetleg egyszer nem, nem mutatnám. úgy csinálnék, mintha minden oké lenne.
14. 754c7e07c3 (válaszként erre: 4. - E71af41436)
2007. júl. 18. 21:42
Szintén ez a taktikánk.
2007. júl. 18. 21:07
Gyerekek a párválasztás alapjainál hibáztatok,ha ez hiba.Két embert sok minden,köztük az érdeklődési körük is összekötheti és ez meghatározó lesz később mikor csittúl a szerelem és szét néz a két fél.Nincs annál szomorúbb mint horgászatra cipelni a másikat és elvárni hogy jó arcot vágjon hozzá,de sorolhatnám a végtelen variációkat.Meg kell adni a másik fél szabadságát bizonyos keretek között(lóverseny,fogadások,játékgépek)mellőzésével vállalja hogy a kölcsönös bizalom átléphetetlen fal. Akkor létrejöhet egy élhető kompromisszum. Senkit és semmit nem kell kicserélni.
12. moncsicsi83 (válaszként erre: 11. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 18. 19:44
De a társaságot te nem cserélheted le, mert nem a tiéd... A párodat meg szereted?
2007. júl. 6. 06:35

A topic kérdésére válaszolva:

Vagy a társaságot, vagy a páromat cserélném le.

Vagy mindkettőt.

10. moncsicsi83 (válaszként erre: 7. - Virág3)
2007. jún. 14. 20:17
Nálam is ez van. Párom szeretné ha mennék, de annyira nem érzem ott jól magam, hogy inkább nem megyek. Nem érti meg, hogy miért nem érzem ott jól magam...... Pedig van olyan baráti társasága, ahová szívesen megyek, mert jól érzem magam. De akikkel rendszeresen lejárnak...... Nem érzem ott jól magam. Legszívesebben sírnék ha évente 1-2-szer lemegyek..... Hogyan lehetne változtatni a dolgon, hogy jól érezzem magam. Grrrrrrrrrrrr
9. e71af41436 (válaszként erre: 8. - Vicus66)
2007. jún. 13. 20:45
ő sem akart még elkisérni a barátnős napokon :DDD
2007. jún. 13. 20:19
Én sem vagyok oda a "haverokért" talán egyszer voltam. Akkor megmondtam, hogy többet nem megyek. Persze én is járok kollégás "bulikra" arra meg ő nem jön. Sosem róttuk fel egymásnak.
2007. jún. 13. 19:40

Hát nálam is ez van!A barátom baráti társaságával nagyon nem vagyok kibékülve!Nem tudod jól érezni magam velük.Lehet önző vagyok,de egy ideig még én is mentem,hátha majd jó lesz,de már feladtam.

Nehéz ez.Könnyen ismerkedem,barátkozom,de valahogy velük ez nem megy.Nem tudok oldott lenni!ez van!

6. daroki (válaszként erre: 4. - E71af41436)
2007. jún. 13. 18:50
Nálunk is ez vált be.
2007. jún. 13. 18:32

ha éppen úgy alakul csendben szenvedek, de másodszor oda nem megyek.

Megy egyedül

4. e71af41436 (válaszként erre: 1. - Moncsicsi83)
2007. jún. 11. 22:51

Mi kompromisszumot kötöttünk :)

Ha menni akar a társasággal akkor megy,de nélkülem :)

eddig bevált :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook