Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tennél, ha lenne barátod, és egy régi barát szeretne kamu szöveggel "találkozni" veled? fórum

Mit tennél, ha lenne barátod, és egy régi barát szeretne kamu szöveggel "találkozni" veled? (beszélgetős fórum)


2009. máj. 15. 20:07
Ha fontos neked a barátod, akkor nem mész el vele kettesben! Képzeld el mit csinálnál, ha a barátod elmenne!
2008. okt. 27. 21:35
Ha felhoznám, hogy honnan fúj a szél, akkor egyből letagadná. Ezért gondoltam, hogy nem is veszem fel neki a telefont. Mert, igen, ahogy mondod, nekem sokkal fontosabb a barátom.
2008. okt. 27. 21:17
Ne menj bele ilyen helyzetekbe, mert csak feleslegesen bonyolítod az életed,s rámehet mostani kapcsolatod is! Kíméletesen közöld vele, hogy sejted, honnan fúj a szél, de neked komoly barátod van, s nem akarod elveszíteni.
2008. okt. 27. 20:49
Régi évfolyamtársamról van szó, hogy küldjem el úgy, hogy ne bántsam meg? Tudom, hogy kamuzik, én kértem, h menjünk négyesben, ő is a barátnőjét, én a barátomat elhívnám, hogy senki ne értsen félre semmit. Ebből kihúzta a nyakát, és majd később visszahív. Eleve ne vegyem fel legközelebb, mivel kamuzott? Mert hiába osztom ki, mellébeszél.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook