Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tennél ha gyermeked védőnője arrogáns és kioktató stílust képviselne veled szemben? fórum

Mit tennél ha gyermeked védőnője arrogáns és kioktató stílust képviselne veled szemben? (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 10. 20:05
Köszönöm mindenkinek ! :D
27. spinneli (válaszként erre: 2. - Mazsinka)
2013. ápr. 2. 11:54
:DD
26. spinneli (válaszként erre: 1. - Samsungtv15)
2013. ápr. 2. 11:54
Higgadtan elmondanám neki a tapasztalataimat, ha nagyon arrogáns, nyíltan megkérném, hogy más hangon társalogjunk tovább.
25. Hudvig
2013. ápr. 2. 11:29

Én biztos elküldeném melegebb éghajlatra. Nekem nincs gyermekem, de láttam, hogy olyantól akarták elvenni a gyereket, akik a gyerekszobában akarták fürdetni a gyereket (nagyon sokan ott szokták), de mivel nem volt csempézett fürdő és fával fűtöttek, nem vihették haza a picit. Ellenben kisebbségnél ahol a levesnek feltett lábasban mosdatják a védőnőt(később tényleg leves lett belőle), onnan nem viszik el a picit, az abszurd.

Itt ráadásul sütivel kávéval várják a védőnőt. Nálam körbenéz, aztán megmutatom neki az irányt! Van anyám, anyósom(imádom), szerintem azért egy kicsit többet értenek hozzá. Sógornőm is nevelt már fel nem egyet.

24. birkill (válaszként erre: 1. - Samsungtv15)
2013. ápr. 2. 11:17
Közölném vele, hogy a tankönyv nem azonos az élettel, ha a tanácsaira lesz szükségem, akkor majd kérdezni fogom...
23. b8103f009a (válaszként erre: 1. - Samsungtv15)
2013. márc. 27. 18:00
Én kerek perec megmondanám neki, hogy én viszont a dr tanácsait követem, mert jobban megbízok benne, mint egy kis pökhendi védőnőcskében. Tetszik neki vagy sem, nem ez van. A látogaásokkal kapcsolatban pedig, ha nem egyeztet, akkor számítson rá, h nem fogadom. Kész, ennyi. és nem is kell beengedni. nem vagytok kötelesek otthon lenni mindig, vagy beengedni, ha olyankor jön, amikor nektek nem jó.
22. Carpediem* (válaszként erre: 21. - Andi6020)
2013. márc. 26. 18:08

na ez sem semmi.

látszik két véglet van .

Azért remélem minden rendben volt, és nem szorultatok rá.

21. andi6020 (válaszként erre: 20. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 26. 17:43

Ahhoz képest, hogy 2 hét kórházi tartózkodás után, szinte az inkubátorból vittem haza az épp 2 kilós gyerekemet, a védőnő egyetlen egyszer jött ki hozzánk.

Nem mintha szükség lett volna rá, nade na.

20. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 13. - Csipkerózsika)
2013. márc. 26. 17:21
Nekem úgy tûnik, szerencsém volt. Kétszer találkoztam vele összesen, semmiféle emlék nem maradt meg róla.
2013. márc. 26. 17:18
Háááát, tőlem nem tenné zsebre, amit kapna.Nálunk is tele volt a tököm vele.Összesen 5 és fél év alatt 4x taliztunk......
2013. márc. 26. 17:10

Válts át más védőnőhöz szerintem. 26 évesen nem tudom mit arcoskodik.

Ebben a munkakörben dolgozom/tanulok én is és gyakorlatokon elég durvákat látunk, hogy a gondozónők/óvónők néha hogy tudnak viselkedni a szülővel, aztán háta mögött a gyerekkel...

Meg hogy miket mondanak a szülőkről... eléggé leszokták nézni őket a legkisebb dolgokért.

17. andi6020 (válaszként erre: 1. - Samsungtv15)
2013. márc. 26. 17:08
Pont nem lennék otthon, mikor jön.
2013. márc. 26. 16:59

Nálunk ugyan ez volt a helyzet, se telefon se utilapu, aztán szépen helyreraktam, mondjuk nem kell engem amúgy sem félteni, azóta szóval a gyerek két hónapos korában látta azután, most 11 hónaposan találkozott a doktornőnél vele ismét.

Köszönünk, köszönünk, és csá!!!!

pedig első gyermekem.

15. Carpediem* (válaszként erre: 7. - Samsungtv15)
2013. márc. 26. 16:57

Látom ráadásul te vagy az apuka!!!

Nah ez a jó!!!

Legalább nagyobban tudsz hatni rá:

Mond meg neki kerek pere, hogy nem jöhet be!!!

mikor megjöttetek a kórházból biztosan volt nálatok, meg terhesség alatt is!!

Tehát a lakást már látta nem egyszer, igaz?!

Na akkor ha nektek esetleg van kérdésetek vagy problémátok, majd ti felhívjátok vagy felkeresitek a rendelőbe, és csá, viszlát ajtó becsuk!!!

Kicsit ismerős a szitu, Bp?? ha igen netán Budai kerületiek vagytok?

14. Csipkerózsika (válaszként erre: 7. - Samsungtv15)
2013. márc. 26. 16:39

Ó, ezen könnyű segíteni. Van az ajtón zár gondolom, tehát azt engedsz be rajta, akit akarsz. Meg lehet mondani, hogy nem értek rá.

Ha bunkó, akkor meg rá kell szólni, hogy a véleményét más stílusban legyen kedves előadni, te is megadod neki a tiszteletet, ez tőle is elvárható.

13. Csipkerózsika (válaszként erre: 11. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 26. 16:38
Ebben igazad van. De attól még nem engedhet meg magának bármilyen stílust.
2013. márc. 26. 16:29
bólogatni kell és elengedni a fül mellett, közben arra gondolni, hogy egyre kevesebbet fogtok találkozni később. túl kell élni, ennyi
2013. márc. 26. 15:47

Igazából semmit; ô végezte el az egészségügyi fôiskolát, nem én.

Az, hogy nincs még gyermeke, az másodlagos.

A legtöbb 26 évesnek se férje, se gyermeke.

10. lilibe
2013. márc. 26. 14:34
Ha nagyon zavar, akkor át lehet kérni magad másik védőnőhöz, de le is lehet mondani írásban a védőnői szolgáltatást.
9. Enya78 (válaszként erre: 6. - Ff920fcc3b)
2013. márc. 26. 13:42
kondom?? :D
8. Enya78 (válaszként erre: 5. - Samsungtv15)
2013. márc. 26. 13:41
Ki törődik vele, hogy minek néz.. :D Az az ő buta stílusa. Nálunk a postás ilyen, azt hiszi övé a falú. Lekezelő stílusa van, de betudom annak, h valami problémája van saját magával. Én mondom a mondandómat a saját nyugodt stílusomban. Volt olyan, hogy ő is visszavett, mert gondolom megérezte, h túlzásba vitte és h én rohadtul nem reagáltam rá.. :)
7. samsungtv15 (válaszként erre: 3. - Bella 13)
2013. márc. 26. 13:40
Múltkor finoman mondtam neki hogy hívjon fel valamelyikünket ha jönne. de ő nem mert az sok pénz múltkor feleségem fürdött öt az nem érdekli megvárja.
2013. márc. 26. 13:39
Ne törődj vele nincs sok értelme nekem az óvónőnkkel van kondom,de már nem törődök vele csak annyit szólok hozzá amennyit muszáj. Avval pedig ne törődj hogy mindenkinél okosabbnak hiszi magát,ha te tudod hogy a tanácsa nem ér semmit akkor hallgasd meg mert muszáj, aztán ne foglalkozz vele tovább,ahogy nő a pici úgyis egyre kevesebbet kell majd találkoznotok.
5. samsungtv15 (válaszként erre: 4. - Enya78)
2013. márc. 26. 13:38
Így hát de teljesen hülyének néz minket pedig nekünk van már egy 5 éves gyerek is!
2013. márc. 26. 13:32

Semmit.. ő olyan. Meghallgatnám aztán viszlát...

Gondolom úgyis úgy csinálod a dolgokat, ahogyan te azt jónak látod. Én legalábbis így voltam. :)

2013. márc. 26. 13:32
Megmondanám neki finoman, hogy ezt a sítlust én nem kultiválom, és próbáljon megfelelő módon viselkedni. Főleg úgy, hogy még saját gyereke sincs, de ez a legkevesebb. A normális, emberi hangnem mindenkinek jár.
2013. márc. 26. 13:31
Eggyel több vagy kevesebb arrogáns pitsa a környezetemben nem oszt, nem szoroz.
2013. márc. 26. 13:29
Sziasztok ! A mi védőnőnk 26 éves se gyereke se verebe látogatásaikor nagyképű stílusban osztogatja a tanácsait és felül bírája évtizedes tapasztalattal bíró főnővér vagy akár főorvos javaslatát, véleményét gyermekünk etetése,ápolásával kapcsolatba! Ti mit tennétek hogy vissza vegyen a nagyképű flegma stílusból?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook