Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha erőszakos lenne a férjed? fórum

Mit tennél, ha erőszakos lenne a férjed? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. ápr. 19. 07:00
... akkor vélhetőleg nem lenne a férjem ...
2013. ápr. 19. 07:00
elhagynam
80. 569a7df0cf (válaszként erre: 78. - Be4a208763)
2013. ápr. 3. 22:39
Miert lennel hibas? Nem allhatsz igy hozza! Tipikus bantalmazo kapcsolatban elsz, kerj segitseget hivatalosan, (nane) jol johet meg kesobb. Veres utan orvos, latlelet, feljelentes! Ne hagyd magad, gondolj a gyerekeidre, es persze a sajatbiztonsagodra is!
2013. ápr. 3. 22:32

anyum nincs ellenem, de megmondta sok a kiadása nem tud segíteni meg hogy fél hogy egyedül maradok és nem nekem ítélik a gyerekeket meg hogy hova megyek stb.


na mindegy majd valahogy csak lesz, másnem beletörődök a sorsomba mint máskor. Nem rossz ember ha az van amit ő akar... De egy tuti én sosem fekszem le vele- amiket csinált nekem elég volt. Ha jó neki így egy kapcsolat... Nem tudom elviselni ha hozzám ér, mindig bennem és előttem van ahogy széttépkedi a reggelim, amiket mondott "tőlem te nem szabadulsz"... - szerintem ha elmegyek pszihologushoz sem lesz jobb ezt nem tudom meg nem történtté tenni...

78. be4a208763 (válaszként erre: 77. - Tömeg)
2013. ápr. 3. 22:28

igen egy kapcsolat nem egy emberen múlik-de ha már ő is látja hogy tönkrement nem lenne szabad erőltetni- és ez már többszöri próbálkozás.

Megcsalni sosem csaltam a 10 év alatt, pedig kaptam lehetőségeket, de vissza is utasítottam -dédim engem szigorúan nevelt. Viszont így nem vagyok boldog. Sokat melózott ha itthon volt ideges volt vagy a füléhez ragadt a telefon. minden áldott nap meccset néz -én rászoktam a netezésre, mert ha megy a meccs világos van úgysem tudtam úgy elaludni... Szerdai nap az enyém akkor nézem a szulejmánt- meg barátokat nézek és semmi mást...

Nem mondtam nem vagyok hibás, de belefáradtam hogy engem okol hogy nem találok jó melóhelyet közbe az ő beosztása mellett ez lehetetlen. Pedig én sporolós vagyok nem költekezek...

77. tömeg (válaszként erre: 68. - Be4a208763)
2013. ápr. 3. 22:13

Az azert tényleg furcsa hogy a saját családod ellened van..

Ilyet azért nem csinál aki nem látja át a történteket..

Önkontrollt tartottál mennyire érzed magad felelősnek hogy idáig jutottatok? Azért meg kell vizsgálnunk saját felelősségünket is, mert valami csak kiváltotta azt amit csinál veletek..

Mondjuk a zsarolást főleg az érzelmit én is elítélem, nagyon.

Sajnos ilyenkor patthelyzet van, a jövő dönti el mi a helyes mi nem

76. tafonta (válaszként erre: 75. - Vica66)
2013. ápr. 3. 21:49
Ha létezik védőangyal, akkor az enyém profi! :)
75. vica66 (válaszként erre: 72. - Tafonta)
2013. ápr. 3. 21:48
Jézusmária, tafonta! Ez tiszta horror! Nagy szerencséd volt, valóban.
74. be4a208763 (válaszként erre: 72. - Tafonta)
2013. ápr. 3. 21:46
:(
73. vica66 (válaszként erre: 67. - Be4a208763)
2013. ápr. 3. 21:45

Azért ez is furcsa, hogy a családod a férjednek hisz, nem neked.

Az iskolaváltást kevésbé sínyli meg egy gyerek, mint a rossz légkört otthon. Szóval emiatt még simán lelépnék, ha lenne hova.

72. tafonta (válaszként erre: 71. - Be4a208763)
2013. ápr. 3. 21:44
Szerencsére a tesóm is velünk volt, a nyílt utcán történt az egész. Szóváltást követően elvágta a nyakam és sarkonfordult. A tesóm lélekjelenléte és a mentők gyors kiérkezése mentett meg. Szörnyű volt. Ömlött a vérem, azt hittem ott halok meg.
71. be4a208763 (válaszként erre: 69. - Tafonta)
2013. ápr. 3. 21:40
szerencse nem lett nagyobb bajod-ketten voltatok, -ő hívta neked a mentőt?
70. tafonta (válaszként erre: 68. - Be4a208763)
2013. ápr. 3. 21:40
69. tafonta (válaszként erre: 67. - Be4a208763)
2013. ápr. 3. 21:38
Nem valami jó kilátások.Én sem dicsekedtem a családomnak, viszont vannak olyan segítő szándékú emberek, olyanok, akik életembe nem jutottak volna eszembe hogy segíthetnek. A késelés után olyan emberek siettek a segítségemre, volt akit előtte nem is ismertem.
2013. ápr. 3. 21:38
És az a fura vad idegenek észrevették a monoklim, pedig nem igen mozdultam ki de suliba el kellett menni meg oviba, de a család nem se anyósom, se anyám vagy mamám... Minden idegen kérdezgette a szemem alatti monokli történetét, de a családom észre sem vette? férjem olyan látványossan ellenem fordított mindenkit és mindig a fejemhez vágta "neked úgysem hinne senki" és én már nem is panaszkodok senkinek-csak fórumokon-ott is eddig privátba. ilyet nem kéne fórumra kiírnom tudom...
67. be4a208763 (válaszként erre: 65. - Tafonta)
2013. ápr. 3. 21:35

nincs- és én a gyerekeket is nézem ne legyen iskolaváltoztatás, ellenben a férjemmel aki elvinné őket az anyukájához és nem érdekli hogy a gyerek ide szeret járni, jó tanuló és itt vannak a barátai.


Családom nem tud semmit, férjem ellenem fordította azt mondta nekik azért hülyültem meg mert van valakim- nincs senkim igaz sok embertől több kedvességet kaptam és beláttam ohgy ami itthon van nem az aminek kéne lenni az életemnek- de most meg még rosszabb lett... Szóval amíg nem akartam válni nem voltak ekkora viták...

2013. ápr. 3. 21:33
Ha lenne valaki, akihez tudnál menni, menj! Ha leköltözöl, neki marad ott a lakás, ha a bank elviszi hát elviszi, a lényeg hogy megszabadulj ettől az embertől.
65. tafonta (válaszként erre: 63. - Be4a208763)
2013. ápr. 3. 21:29
Nincs valamilyen rokon, akihez odaköltözhetnétek?
2013. ápr. 3. 21:28
gyerden-gyeden
63. be4a208763 (válaszként erre: 59. - Tafonta)
2013. ápr. 3. 21:27

Hú ez nagyon durván hangzik... Hasmenés- hányinger nekem is szokott lenni egy-egy vita után -gondolom gyomorideg...

Nálunk is a melóhelyéből is volt vita -ő nem adja fel 12 órázik én meg ez mellett nehezebben találok munkát mert a gyerekeket vinni-hozni kell az oviból suliból... Ő nem ad fel semmit, de én igen dolgoztam én konyhai kisegítőként is mert az volt állandó délelőtt -és nem azért mert álmaim melója volt... Meg nálunk felesleges pénzkidobások vannak a részéről... és mindig én kapom hogy ott minden az övé mivel én gyesen- gyerden is voltam...

62. tafonta (válaszként erre: 49. - Be4a208763)
2013. ápr. 3. 21:26
Amint lehet lépj le és vedd fel a kapcsolatot az áldozatsegítőkkel és hasonlóakkal, fordulj mindenhova ahova csak lehet! Nekem annyiból van szerencsém, hogy azóta lett új párom, na meg ki ítélne oda gyerekeket egy gyilkosnak?
61. vica66 (válaszként erre: 58. - Be4a208763)
2013. ápr. 3. 21:24
Ha mindkettőtök nevén van a hitel, akkor nem te felelsz egyedül érte. Van munkád, saját jövedelmed, vagy teljesen a férjedre vagy utalva? Van esetleg családtag, aki segíthetne?
60. tafonta (válaszként erre: 58. - Be4a208763)
2013. ápr. 3. 21:24
Ó, nekünk is van príma kis hitelünk, de már a követeléskezelőnél van a dolog, hiszen egy idő után nem tudtam egyedül fizetni, amíg ő börtönben volt. Még semmi komoly nincs az ügyben. Egy hete jött ki, intézze el ő.
59. tafonta (válaszként erre: 57. - Be4a208763)
2013. ápr. 3. 21:22

Amiatt lett, hogy minden gond az én nyakamba szakadt és a tehetetlenség miatt, mert hiába kértem már évekkel korábban hogy keressen másik munkát mert alig látjuk majd egymást, főleg ő minket, ha megint dolgozni megyek.

Pánikroham? Nagyon ilyesztő volt legelőször, azt hittem szívrohamom van. Tüneteim: 1-2 perc alatt 140-es pulzus, gyengeség, szédülés, fejfájás,mellkasi nyomás, hányinger, ájulásérzés, később hasmenés, hányás. És persze nem úgy van, mint a nagykönyvben, hogy 10 perc alatt elmúlik, egy fenét. Ha nem kaptam gyógyszert, egész nap feküdtem miatta. Volt hogy csak rágondoltam hogy rosszul leszek és már jött is, de a gyógyszer már akkor kéznél volt. Kétszer vitt el a mentő emiatt, a másodiknál a mentősök már sejtették hogy ez pánikbetegség.

58. be4a208763 (válaszként erre: 56. - Vica66)
2013. ápr. 3. 21:19
mindkettőnk nevén van a lakástörlesztés de mivel nincs terhelve más ingatlan így akár tényleg leléphet max. elárverezi a bank vagy passz nem tudom mivel járna ha nem lenne fizetve.
57. be4a208763 (válaszként erre: 54. - Tafonta)
2013. ápr. 3. 21:18
a pánikrohamod mit takar? azóta elmúlt?
56. vica66 (válaszként erre: 49. - Be4a208763)
2013. ápr. 3. 21:13

De durva! Ne hagyd magad, mert kikészít! A lakástörlesztés a te neveden van? Valóban nagy hibát követtél el, hogy még egy gyereket szültél egy ilyennel. Akik öngyilkossággal fenyegetőznek, általában csak zsarolnak, nem gondolják komolyan. Aki igen, az már klinikai eset, előbb-utóbb úgyis megtenné.

Keress valami segítséget, és áll ki határozottabban magadért. Jogaid is vannak, nem úgy van, ahogy ő gondolja, hogy azt csinál, amit akar. Sajnos az írásodból már látni, hogy a lelki terrorja kezdi elérni a hatását, leépíti az önbizalmadat, az akaratodat.

2013. ápr. 3. 21:12
És az a szörnyű, hogy mindenki úgy látta, hogy ő mintaapa, stb. az hogy otthon milyen ideges, ingerült volt, azt csak én tudom. Nélkülem meg egy nulla, nekem kellett megmondani folyton hogy mit hogyan.
2013. ápr. 3. 21:10
Kitartottam volna én is a férjem mellett, főleg három gyerekkel (ő meg a negyedik) De amikor pánikbeteg lettem, rá kellett jönnöm, hogy ez így nem állapot. Az én férjem is fenyegetőzött öngyilkossággal, a gyerekek előtt is, hogy ő most elmegy meghalni, mert az anyu nem szereti. Hiába ajánlottam fel, hogy váljunk el, szinte egymás szomszédságában laktunk volna és minden ugyanúgy ment volna majdnem csak külön utakon, nem! Ő hisztériázott, meghibbant, míg én sorra kaptam otthon(!) a pánikrohamokat.
53. 06718ca650 (válaszként erre: 52. - Be4a208763)
2013. ápr. 3. 21:10
de néha ki kell beszélni, írni, átmenetileg megkönnyebbül az ember. kitől kapsz?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook